🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Civcivim o kadar zor şartlarda yaptım ki anlatamam. Çocuklar bi türlü uyumadı sinirlerim bozuldu falan ama dedim başlarsan biter ve başladım.. zor oluyo ama neticeyi gördükçe daha da yapmak istiyorum :)
İşte bu çok dogru aklına dustugu an kalkıp yapacaksın yoksa dusun dusun hem enerjin dusuyor hem de yapasın kalmiyor bende öyle oluyor

Çocuklar nasıl oldu canım iyilestiler mi bu arada?

İşte bu çok dogru aklına dustugu an kalkıp yapacaksın yoksa dusun dusun hem enerjin dusuyor hem de yapasın kalmiyor bende öyle oluyor

Çocuklar nasıl oldu canım iyilestiler mi bu arada?
hala tam iyileşmediler canım. Ama çok şükür ayaktalar .

Afiyet olsun
Afiyet olsun
Ve Günaydın kızlar güzel bir gün olsun
İnsaallah

Elma yedim arada

Evi toplucam,savas alanı

Bu sefer yesil cay iceyim. Ne zamandir aksattim. Demlendi bu arada .

Sizler ne yapiyorsnuz :))
Ben de eliptigin üstündeyim
Adimsayarla kavga ediyorum otururken cevirince saymiyor ama otururken de kalori harciyorum hunharca ceviriyorum

Kendisine bir miktar kizginim

Afiyet olsun ben de iş yerindeyim ilk araogunumu yapıyorum :) 1 portakal 10 badem 10 fındık :)
Oo afiyet olsun. Ücretsiz izindeyim ben. Mutfagi topladim anca :) ne is yapiyorsun? Kolay gelsin
Adimsayarla kavga ediyorum otururken cevirince saymiyor ama otururken de kalori harciyorum hunharca ceviriyorum

Ahaha. Cok yorma kendini 1 bucuk saat kadar mutfak toplamisim adim sayar,505 saymis, ay Allah seni

Afiyet olsun aslim kıyamam ya neyin vardı?
Şükür iyiyim ben de genel olarak bi enerjim dusuk de o da gordugum kadariyla herkeste oyle
Bnde sizlere katılmak istiyorum

Neler yapıyorsunuz bnde katılabilirmiyim
Hoşgeldiniz kendinizi tanitir misiniz

Bileklik mi saat mi tel mi sayıyor canim?
Üçü de değil bil bakalim.ne
Başka ne olabilir ki aklıma gelmedi valla
Sesli güldüm ya bele/kemere takılan.
Öyle de mi var kız ben bayagi geri kalmisim
Yok estagfirullah, cogunlukla bu tipe denk gelinmiyor zaten.
Mesajlaşmanızı tam heyecanlı heyecanlı okuyordum, kesin ayakkabıda bi film var derken kemeri okumak şok etti

Civcivim teknoloji daha adım sayan ayakkabıyı keşfetmemiş

Mesajlaşmanızı tam heyecanlı heyecanlı okuyordum, kesin ayakkabıda bi film var derken kemeri okumak şok etti

Civcivim teknoloji daha adım sayan ayakkabıyı keşfetmemiş
Bu benim aklıma neden gelmedi Beni bırak bilim adamlarının aklına neden gelmedi gerçekten çok mantıklı bir cihaz olurdu
Daha net bir şekilde sayardı adımları

Kızlar dün bi ara diyetisyene gittim, 3 ana 3 ara öğün liste verdi. İf i kabul etmedi, metabolizmanın hızı düşer dedi. Bir de aylık 1,5-2 kg verecek şekilde ayarladı. Daha hızlı verirsen geri dönüşü çabuk olur, zaten başlarda hızlı gidecektir vs dedi.

Yalnız yediklerim bana çok geliyor, hiç acıkmadan hep tokken yiyorum, sizin ilk günler nasıl geçti acaba? Bana eziyet gibi geliyor şu an sürekli bir şeyler yemek ve miktarları bitiremiyorum. Sizde de böyle oldu mu hiç? Tekrar randevu alıp gitmeyi dahi düşünüyorum listeyi azaltalım diye. Alışmaya mı çalışayım bilemedim, bana fikirlerinizi yazarsanız sevinirim ballar

Bu benim aklıma neden gelmedi Beni bırak bilim adamlarının aklına neden gelmedi gerçekten çok mantıklı bir cihaz olurdu
Daha net bir şekilde sayardı adımları
Hala burada diyet yaptığımıza göre, İsveçli bilim adamlarından umudu keseli çok oldu balım biliyorsun Kolay olanı yapamadılar, bu zor, belki yaparlar diye ironi yapalım

Yeni umudumuz Almanyadaki Türk bilim insanları

Balım, yüksek gıda mühendisi olan sensin. Şu işin üstüne bir düşsen zayıflatan formülü çözeceksin, adım saymaya da gerek kalmayacak. Yap bi güzellik bize

Civcivim sen eliptikte gecen sureyı adıma cevırmeye çalıs. surekli demotive etmesin seni :)
Oo afiyet olsun. Ücretsiz izindeyim ben. Mutfagi topladim anca :) ne is yapiyorsun? Kolay gelsin

Ahaha. Cok yorma kendini 1 bucuk saat kadar mutfak toplamisim adim sayar,505 saymis, ay Allah seni
Teşekkür ederim :)Kamuda bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum.Sen nerde çalıyorsun canım?
Çok geçmiş olsun Aslıcıgım
Bnde sizlere katılmak istiyorum
Hoşgeldiniz:)
Enerjicigim sen nıye suyu bulandırıyosun bu işin erbabı verdıyse ye öğünleri :d ben de ıkı ara 2 ana öğün beslenıyorum. ama aç kalmıyorum hıc . Gider kilolar inşALLAH merak etme:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…