🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Merhabalar Ballarım

Dün çok iyi değildim. Okuldan sonra yattım hep. 😔 sizler nasılsınız?

9 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve

15.00 1 küçük ayva, 1 portakal

18.00 5 köfte, 2 yk pirinç pilavı, 1 kase yoğurt, salata

2 litre su

7127 adım 🏃🏼‍♀️
Hemdemim neden iyi değilsin, regl mi enerjini düşürüyor, başka bir sorun yoktur inşallah 😟 Çok geçmiş olsun ❤ Sabah yeterli beslenememişsin, birde işe gidiyorsun, dikkat et kendine 😟

Hala burada diyet yaptığımıza göre, İsveçli bilim adamlarından umudu keseli çok oldu balım biliyorsun :KK70: :KK70: Kolay olanı yapamadılar, bu zor, belki yaparlar diye ironi yapalım :KK70:

Yeni umudumuz Almanyadaki Türk bilim insanları 💪

Balım, yüksek gıda mühendisi olan sensin. Şu işin üstüne bir düşsen zayıflatan formülü çözeceksin, adım saymaya da gerek kalmayacak. Yap bi güzellik bize 😍
Ahh balım keske olsa oyle bi formül sonsuza kadar yiyebilsek:KK70: :KK70:
Civcivim sen eliptikte gecen sureyı adıma cevırmeye çalıs. surekli demotive etmesin seni :)
Balım şakasına diyorum ya hiç önemli değil beni demotive eden spor değil de yeme krizlerim:KK70:

Afiyet olsun aslim kıyamam ya:KK43: neyin vardı?
Şükür iyiyim ben de genel olarak bi enerjim dusuk de o da gordugum kadariyla herkeste oyle😐

Hoşgeldiniz kendinizi tanitir misiniz☺️
Civcivim üşüttüm sanırım. Hafta sonu Kuzuluk a gittik. Kaplıcalara. Ev çok sıcaktı. Banyoya girip camın kenarında vs oturdum. Sanırım o anda kaptım şifayı. Şükür bugün biraz daha iyiyim. Teşekkür ederim balım benim ❤️🙏🏻
Civcivim sen eliptikte gecen sureyı adıma cevırmeye çalıs. surekli demotive etmesin seni :)

Teşekkür ederim :)Kamuda bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum.Sen nerde çalıyorsun canım?

Çok geçmiş olsun Aslıcıgım :KK200:

Hoşgeldiniz:)

Enerjicigim sen nıye suyu bulandırıyosun :KK70: bu işin erbabı verdıyse ye öğünleri :d ben de ıkı ara 2 ana öğün beslenıyorum. ama aç kalmıyorum hıc . Gider kilolar inşALLAH merak etme:)
çok teşekkür ederim canım ❤️🙏🏻
Hemdemim neden iyi değilsin, regl mi enerjini düşürüyor, başka bir sorun yoktur inşallah 😟 Çok geçmiş olsun ❤ Sabah yeterli beslenememişsin, birde işe gidiyorsun, dikkat et kendine 😟
biricik Hemdemim hafta sonu pek dikkat etmedim kendime. İyi olacağım inşallah ❤️ iyi ki varsınızzzz ❤️🙏🏻

Merhabalar Ballarım

2 litre su

7127 adım 🏃🏼‍♀️
Gecmis olsun :KK43:
Kızlar 💕 dün bi ara diyetisyene gittim, 3 ana 3 ara öğün liste verdi. İf i kabul etmedi, metabolizmanın hızı düşer dedi. Bir de aylık 1,5-2 kg verecek şekilde ayarladı. Daha hızlı verirsen geri dönüşü çabuk olur, zaten başlarda hızlı gidecektir vs dedi.

Yalnız yediklerim bana çok geliyor, hiç acıkmadan hep tokken yiyorum, sizin ilk günler nasıl geçti acaba? Bana eziyet gibi geliyor şu an sürekli bir şeyler yemek ve miktarları bitiremiyorum. Sizde de böyle oldu mu hiç? Tekrar randevu alıp gitmeyi dahi düşünüyorum listeyi azaltalım diye. Alışmaya mı çalışayım bilemedim, bana fikirlerinizi yazarsanız sevinirim ballar 🙏
Mantikli geldi bana. Keske ben de bitiremesem, çok gelse :)) diyetisyen listesi azaltilir mi hiç :) bence denemelisin.

Teşekkür ederim :)Kamuda bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum.Sen nerde çalıyorsun canım?

Enerjicigim sen nıye suyu bulandırıyosun :KK70: bu işin erbabı verdıyse ye öğünleri :d ben de ıkı ara 2 ana öğün beslenıyorum. ama aç kalmıyorum hıc . Gider kilolar inşALLAH merak etme:)
Rica ederim. "Yaz kizim" ben.:)

Civcivim üşüttüm sanırım. Hafta sonu Kuzuluk a gittik. Kaplıcalara. Ev çok sıcaktı. Banyoya girip camın kenarında vs oturdum. Sanırım o anda kaptım şifayı. Şükür bugün biraz daha iyiyim. Teşekkür ederim balım benim ❤️🙏🏻

çok teşekkür ederim canım ❤️🙏🏻

biricik Hemdemim hafta sonu pek dikkat etmedim kendime. İyi olacağım inşallah ❤️ iyi ki varsınızzzz ❤️🙏🏻
Yaa kaplıcalar harika olmuştur bu sogukta 🤩 tam gidilecek zaman❤️
İnşallah hemen toparlanirsin aslim😐

Elma yedim arada😇

Evi toplucam,savas alanı

Bu sefer yesil cay iceyim. Ne zamandir aksattim. Demlendi bu arada .

Sizler ne yapiyorsnuz :))
Afiyet şifa olsun canım, demek evde savaş çıktı, gazan mübarek olsun diyelim :)))

Bende işlerimi erkenden halledip eve attım kendimi, hala o koltuk senin, bu koltuk benim yuvarlanıyorum. Birazdan mutfağa geçip yemeği hazırlayacağım.
Afiyet olsun :KK200: ben de iş yerindeyim ilk araogunumu yapıyorum :) 1 portakal 10 badem 10 fındık :)
Afiyet olsun balım, mesai bitti mi :)
Ben de eliptigin üstündeyim :KK70:
Adimsayarla kavga ediyorum otururken cevirince saymiyor ama otururken de kalori harciyorum hunharca ceviriyorum:KK70:

Kendisine bir miktar kizginim :KK70:
Bu sözler bana çok tanıdık geliyor :KK70: :KK70:
Oo afiyet olsun. Ücretsiz izindeyim ben. Mutfagi topladim anca :) ne is yapiyorsun? Kolay gelsin🙋🏻‍♀️

Ahaha. Cok yorma kendini 😂 1 bucuk saat kadar mutfak toplamisim😆 adim sayar,505 saymis, ay Allah seni 😆
Ellerine sağlık canım 😍
505 yine iyi saymış, ben tüm gün ev temizliyorum 800ü zor görüyor, 1000i geçerse teli alnından öpüyorum :))))
505 mi saymis😁
O zaman seninkine de yazıklar olsun:KK12:
Damdan düşeni damdan düşen anlar, Beterin beteri var, bilimum atasözleri sayılabilir :)))
Benim adım sayarda çok duyarsız ve nazlı, önce onu yürüdüğüme ikna etmem lazım, yoksa geçmiş olsun 😂 Nerdeeee o kolunu kaldırınca sayı attıranlar 😶

Bu mesajı yazalı kaç saat olmuş hala ekranda duruyor, atayım boşa gitmesin bari 🙈

Gayet mantıklı, bu fikri bende destekliyorum :))

Balım❤ beni ekmekler çarptı, su mu bulandı beynim mi sulandı her şey flu şu an :KK70:

İşin erbabı taktik mi yapıyor acaba, çok yedirip yemekten tiksindererek 😤

Bak senin ne güzel, if e uygun, bana da öyle bir şey lazım, ama adam yok dedi. Hayırlısı bakalım, bir süre menüyü kırparak uymaya çalışacağım. İnşaallah gider canım, hepimizinki :)))

10 ocak 2023 salı
Sabah 08.00
1 haşlanmış yumurta
1 közlenmiş kapya biber
2 dilim peynir
5 siyah zeytin

Ara 11.30 1 fincan yeşil çay 2 gün kurusu

Öğle 13.00 1 kase tarhana çorbası 1 kase cacık

Ara 15.30 10 fındık

Akşam 17.30 1 kase kabak çorbası yeşil salata 3 yk yoğurt

Ara 20.45 1 elma 2 yk yoğurt

Bugün spor yoktu dinlendim yarın spora gidicem çünkü

Kızlar 💕 dün bi ara diyetisyene gittim, 3 ana 3 ara öğün liste verdi. İf i kabul etmedi, metabolizmanın hızı düşer dedi. Bir de aylık 1,5-2 kg verecek şekilde ayarladı. Daha hızlı verirsen geri dönüşü çabuk olur, zaten başlarda hızlı gidecektir vs dedi.

Yalnız yediklerim bana çok geliyor, hiç acıkmadan hep tokken yiyorum, sizin ilk günler nasıl geçti acaba? Bana eziyet gibi geliyor şu an sürekli bir şeyler yemek ve miktarları bitiremiyorum. Sizde de böyle oldu mu hiç? Tekrar randevu alıp gitmeyi dahi düşünüyorum listeyi azaltalım diye. Alışmaya mı çalışayım bilemedim, bana fikirlerinizi yazarsanız sevinirim ballar 🙏
Açlık süresi uzun olduğu zaman da vücut kilo veremez eğer 2 ana öğün besleneceksemiz bile 3 ara olması lazım aslında ya da 2 ana öğünde makrolarınızın doğru dengelenmiş olması gerekir. İnsülin direnci gibi bir durumunuz vardı sanırım ilk başta öyle konuştuk 2 ana 2 ara sizin metabolizmanızı daha yavaş çalıştırır. Verilen listeden daha az yemek kilo alımına neden olabilir. Çünkü vücutta zaten kalori açığı oluşturuyorsunuz diyetle makrolarda da doğru denge olmayınca kıtlık moduna girip yağ depolamak zorunda kalabilir. İlk süreçte elbette sıkılırsınız ama sonradan düzen oturuyor ve o saatler ve öğün dışına çıkarsanız vücudunuz alarm veriyor.
Ben 2 senedir 3 ana 3 ara besleniyorum ve bunun dışına çıktığım an hasta oluyorum. Teşekkür ederim.

Merhabalar Ballarım

2 litre su

7127 adım 🏃🏼‍♀️
afiyet olsun .
detoks yapmiyorsan tavsiyem bu kadar az yeme en azindan kahvaltida ekle. sonra bagirsak problemi olusabilir. kendimden biliyorum yemekten kestikce bagirsak hareketi azaliyor. kabizlik problemiyle ugrasiyon

ac kalmadan zayifliyorsun .

ben normal hayatimda cok salata tuketmedigimden diyetle bolca salata tukettikce hep tok oluyordum. belki sende de oyle birsey oluyordur.
10 ocak 2023 salı
Sabah 08.00
1 haşlanmış yumurta
1 közlenmiş kapya biber
2 dilim peynir
5 siyah zeytin

Ara 15.30 10 fındık

afiyet olsun canim

İyi geceler kizlar
Yazabiliyorum nihayet

10 OCAK
6.586 adım (fazlasi var, azı yok)
Screenshot_2023-01-10-21-49-18-54_37eed5a88ae98ecc4c66be265b1fc7cf.jpg
Screenshot_2023-01-11-00-35-15-50_dca2d7363d4e0d6f6c447929f113b0fb.jpg

Afiyet şifa olsun canım, demek evde savaş çıktı, gazan mübarek olsun diyelim :)))

Bende işlerimi erkenden halledip eve attım kendimi, hala o koltuk senin, bu koltuk benim yuvarlanıyorum. Birazdan mutfağa geçip yemeği hazırlayacağım.

Afiyet olsun balım, mesai bitti mi :)

Bu sözler bana çok tanıdık geliyor :KK70: :KK70:

Ellerine sağlık canım 😍
505 yine iyi saymış, ben tüm gün ev temizliyorum 800ü zor görüyor, 1000i geçerse teli alnından öpüyorum :))))

Damdan düşeni damdan düşen anlar, Beterin beteri var, bilimum atasözleri sayılabilir :)))
Benim adım sayarda çok duyarsız ve nazlı, önce onu yürüdüğüme ikna etmem lazım, yoksa geçmiş olsun 😂 Nerdeeee o kolunu kaldırınca sayı attıranlar 😶

Bu mesajı yazalı kaç saat olmuş hala ekranda duruyor, atayım boşa gitmesin bari 🙈
Tesekkurler :KK66:
10 ocak 2023 salı
Sabah 08.00
1 haşlanmış yumurta
1 közlenmiş kapya biber
2 dilim peynir
5 siyah zeytin

Ara 15.30 10 fındık

Afiyet olsun :KK66:

Canım azaltma bence .Diyetisyene gidiyorsan belli bir süre alacağını bilmelisin güvenmelisin bence 🤗
Sonuçta koruma listeni de o yazacak :KK66:

Gecmis olsun :KK43:

Mantikli geldi bana. Keske ben de bitiremesem, çok gelse :)) diyetisyen listesi azaltilir mi hiç :) bence denemelisin.

Rica ederim. "Yaz kizim" ben.:)
Çok teşekkür ederim. 🙏🏻❤️
Yaa kaplıcalar harika olmuştur bu sogukta 🤩 tam gidilecek zaman❤️
İnşallah hemen toparlanirsin aslim😐
inşallah biricik civcivim. Çok teşekkür ederim. 🙏🏻❤️
afiyet olsun .
detoks yapmiyorsan tavsiyem bu kadar az yeme en azindan kahvaltida ekle. sonra bagirsak problemi olusabilir. kendimden biliyorum yemekten kestikce bagirsak hareketi azaliyor. kabizlik problemiyle ugrasiyon

ac kalmadan zayifliyorsun .

ben normal hayatimda cok salata tuketmedigimden diyetle bolca salata tukettikce hep tok oluyordum. belki sende de oyle birsey oluyordur.

afiyet olsun canim
çok teşekkür ederim canım. Dikkate alacağım. Çok haklısın ❤️🙏🏻

Dünün Raporunu Atıyorum:)

10.01.2023- 5.Hafta- 29.Gün
uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:30-- Sandvicli diyete uygun kahvaltı
14:00--1 portakal+10 Fındık+10 Badem
16:00-- sadesoda +sade kahve+3 erik kurusu
19:00--8 kaşık taze fasulye +1 kase soğan corbasi+1 kase yogurt+bol salata

**Bugun spor yapmadım. 3 gün üst üste yapınca dizim biraz ağrımaya başladı. Diyetisyene danıştım. Gün aşırı ya da 2 ggüne bire düşürelim hızı azaltalım gerekirse dizinize çok yüklenmeyin dedi.
Sporsuz toplam adım :6000

Dünün Raporunu Atıyorum:)

10.01.2023- 5.Hafta- 29.Gün
uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:30-- Sandvicli diyete uygun kahvaltı
14:00--1 portakal+10 Fındık+10 Badem
16:00-- sadesoda +sade kahve+3 erik kurusu
19:00--8 kaşık taze fasulye +1 kase soğan corbasi+1 kase yogurt+bol salata

**Bugun spor yapmadım. 3 gün üst üste yapınca dizim biraz ağrımaya başladı. Diyetisyene danıştım. Gün aşırı ya da 2 ggüne bire düşürelim hızı azaltalım gerekirse dizinize çok yüklenmeyin dedi.
Sporsuz toplam adım :6000
Afiyet olsun canim aman dikkat et😐
Sporsuz bile harika adimlarin bence😍

X