🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Sağ ol canım

Ya

Ya az değil mi nasıl duruyorsunuz bana da öğretin
Alışıyorsunuz zaman ile aslında.ben sürekli açlık oruclari yaptığım için midem kuculdu hatta çoğu zaman yemeğimin yarısını esime veriyorum midem almıyor. Gün icerisinde ballı Kudret narı macunu ve özel karışımlardan yutuyorum. Özel msydonozlu sularım var onlardan içiyorum Melisa çayı iciyorum bilmiyirum sanki bunlarda tokluga destek veriyor gibi..

Yarım saat yürüyüşüm var her gün ama bizim buralarda pek yürünecek yer yok . Aslında yanımda arkadaşım filan olsa daha çok yürüyebilirim.

Yarım saat yürüyüşüm var her gün ama bizim buralarda pek yürünecek yer yok . Aslında yanımda arkadaşım filan olsa daha çok yürüyebilirim.
Aynı fikirdeyim gel beraber yuruyelim yarin seni kapidan aliyim

Hava 2 gündür çok sogudu ama burda. Kar da yagmiyor yagan yerlerin sogugu vuruyor ondan evde yapmayı tercih ediyorum kışın sporu. Hava kapalı olunca modu da düşük oluyor insanin sanki

Kızlar yulaf aldim tarifiniz varsa alirim

Ya aslında muzla pisirileni seviyorum ama kahvaltıda icimi bayiyor..
civcivim ben sut ve tarçınlı pişirip içine ceviz keten tohumu badem 1 muz 2 hurma ekleyip tüketiyorum bana öyle dedi diyetisyen :)
sporlar efsane vega idolumsun
Akşamları bir şey yemeden nasıl duruyorsunuz öğrenmeye geldim
vücut bir şekilde alisiyor ya da alışmak zorunda

Evet kesinlikle katılıyorum. Neredesiniz ben bursadayim ah keşke buralarda tanıdık olsa da yurusek

Maşallah canım
civcivim ben sut ve tarçınlı pişirip içine ceviz keten tohumu badem 1 muz 2 hurma ekleyip tüketiyorum bana öyle dedi diyetisyen :)

sporlar efsane vega idolumsun

vücut bir şekilde alisiyor ya da alışmak zorunda
Tamam balım onu da deniyim

Dünün Raporunu atıyorum :)

09.01.2023- 4.Hafta- 28.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00--5 Kaşık Yulaf +1 Bardak Süt+1 Tatlı kaşığı Keten Tohumu+10 Badem+2 Ceviz+2 Hurma+1 Muz

14:30--Sütlü Filtre Kahve+10 Fındık+10 Badem
16:30-- Sade soda +sade kahve+3 erik

19:00--150 gr tavuk sote+kıs salatası+brokoli salatası

22--23:10 arası 3 mil leslie
Spor sonrası yeşil çay

Adım:10500---6000 spor, 4500 gün boyu attıgım adım

Afiyet olsun canım valla dun gece spor yapman beni de gazladı

Bugun diyetimde 4 hafta bitti ve tartıldım :) sonucu cuma gunu yazacagım :)
Ayyy çok merak ettim
Afiyet olsun canım güzel menü de spor da
Canim sporunu tabloya adim olarak yaziyim mi tutmusmuydun adimsayar?
Ya da bi bakayım tahmini yazalim. Leslie de fitness olduğu icin ondan alırız.

Civcivim o kadar zor şartlarda yaptım ki anlatamam. Çocuklar bi türlü uyumadı sinirlerim bozuldu falan ama dedim başlarsan biter ve başladım.. zor oluyo ama neticeyi gördükçe daha da yapmak istiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…