🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Dünün Raporunu atıyorum :)

03.01.2023- 4.Hafta- 22.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00 --Filtre kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00--5 Kaşık Yulaf +1 Bardak Süt+1 Tatlı kaşığı Keten Tohumu+10 Badem+2 Ceviz+2 Hurma+1 Muz
14:30-- Sütlü Filtre Kahve+10 FIndık+10 Badem
16:30--sade soda+sade kahve+3 kayısı
19:00--120-130 gr tavuk sote+kıs salatası+brokoli salata

Öyledir tabiki Civcivim. Regl şişkinliğidir. Ben iki aydır yine olmuyordum. Doktora gittim. Söktürücü verdi de kendime geldim. Bu hafta 1200 gitmesinin sebebi bu. Kadın olmak zor
Ben de bugün emin oldum Aslım daha agirlastim çünkü. Neyse tartı son günlerine geliyor inşallah inerim o zamana.
Geçmiş olsun Aslım neden öyle oldu bir şey dedi mi doktor stres de çok etkiliyor sanırım. Yoluna girmesine sevindim
oh ne güzel yemek listesi tamam. En zorunu başarmışsın Civcivim. Gerisi gelir.
Hiç sorma hemşom şükür hallettim dün sebze alışverişine çıktım yanlış yemekler yapmiyim diye
Vegacıgım ıkısı bırden yulaf olsa duramazsın bence afiyet olsun :)
Haha L LADY VEGA veganin ortası yok ya hepsi yulaf ya hepsi yoğurt olacak
Regl dönemindendir civcivim gececek inşALLAH.Ben de o dönemdeyim ve kendimi bazı yiyeceklere zor tutuyorum. Aman diyeyim gözümüz birbirimizin üzerinde olsun
Ayy inşallah sürekli böyle değil ama bikac ayda bir böyle ağır geçiriyorum nedense.

Balım bence de buralardan ayrılma son dakika bi gol yemeyelim birbirimize sahip çıkalım
Yalnizca koklamaya devam
Afiyet olsun lisbethim yine mi güzel yine mi cicek masallah

HAHAHA : aynen koklamaya devam dün ama biraz kötü oldum eşim gitmiş eskiden en sevdiğim(diyetten önce )cipsi almış gelmiş..Dedim bilerek mi yapıyosun zaten zor bir dönemden geçiyorum alıyosanız da ben gelmeden yiyin bitirin aglıcaktım gercekten cok zorlandım

Zaten eşler olmasa işimiz %50 kolaylaşacak bence benimki de her akşam yanımda çıtır çıtır biseyler yiyor

Olsun öldürmeyen acı güçlendirir balım iyi yapmışsın yemeyecek şeytana uyma

Teşekkür ederim canım :) seansıma 2 hafta kaldı diyetisyene mahcup olmamak için elimden geleni yapıyorum :)

Zaten eşler olmasa işimiz %50 kolaylaşacak bence benimki de her akşam yanımda çıtır çıtır biseyler yiyor

Olsun öldürmeyen acı güçlendirir balım iyi yapmışsın yemeyecek şeytana uyma
Gerçekten öyle ya cocuklar bi yandan o bi yandan dedim siz yerken başka odada oturcagım artık eziyet oluyo görmesem aklıma bile gelmiyor cünkü

4 Ocak Çarşamba Menüm

Sabah 11.00 karışık omlet, kuşburnu çayı, limonlanmis maydanoz

Ara 12.30 nescafe, 1 kare çikolata
Ara 15.00 3 Galeta, 1 portakal

Akşam 17.00 3 fırında köfte, soğan söğüş salata, 1 bardak ayran, 1 dilim ekmek

Ara 17.30 Türk kahvesi, 2 halka dilim muz

Spor; 1.5 saat yürüyüş (gun içinde toplam adımım şu an 7173)
Su; 2 litre

Merhaba canlar
Bugünkü menüm
  • sabah 11:15 greyfurt suyu zencefil suyu bal ve çörekotu
  • ikindin 16:45 iki adet incir
  • akşam 18:00 3 adet İnegöl köfte 5-6 yemek kaşığı pirinç pilavı közlenmiş domates ve közlenmiş biber ve mevsim salata
  • 20: 00 yeşil çay
Ve 4 bin adım attım kaç litre içtim bilmiyorum ama baya su içtim. Herkesi çok öpüyorum. Gitsin yağlar gelsin güzellik ve sağlık

04.01.2023
Sabah 08.00 1 haşlanmış yumurta 2 dilim peynir 1 kapya biber 3 zeytin
Ara 11.30 2 gün kurusu 1 fincan yeşil çay
Öğle 13.00 1.5 kase mercimek çorbası
Ara 15.00 10 fındık
Akşam 18.30 1 köz patlıcan 1 köz kapya 4 yk yoğurt yeşil salata
Gece 21.00 1 muz 1 mandalina

Selam, kolay gelsin..Ben de katilabilir miyim? Kilom 63 küsür, bugün net söylerim, tartilip. Hedefim 53

Dünün Raporunu Atıyorum :)

04.01.2023- 4.Hafta- 23.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00 --Filtre kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00--Sandviçli diyete uygun kahvaltı

14:30--1 portakal+10 Fındık +10 Badem
16:30--sade soda+sade kahve+3 kayısı

19:00--Fırında kabak patlıcan+1 kase unsuz domates corbası+1 kase yogurt+bol kış salatası

***20:30--bir muz +6 fındık yedim
Dün çok aç geçirdim neden öyle oldu bilmiyorum o yüzden aksam bir muz ve fındık da yedim listemden ayrı

Selam, kolay gelsin..Ben de katilabilir miyim? Kilom 63 küsür, bugün net söylerim, tartilip. Hedefim 53
Hosgeldiniz kendinizi tanıtır misiniz
Balım aşırı bi kaçamak olmamıs bu üzülme hem de sağlıklı şeyler yemissin

L lisbethsalander00 canım dün gece ben de aşırı zor dayandım ya aglicaktim oturup valla sanırım özel dönem de biraz zorladı bizi.
Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum.Herzamanki yediğim seyler olmasına ragmen adet donemi geldi geleli akşamları mahvoluyorum. ama gececek inşALLAH..Bugun periyodik muayenem vardı oraya yuruyerek gıttım geldim. Spor da motive ediyo aslında insanı . Bi an önce toparlanıp spor yapmam lazım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…