🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tamam balım farketmez hangisini alalım dersen onu alalım. Şimdi yazıyorum 90.2 eğer değiştirmek istersen söylersin

Hoş geldiniz. Doktora teziniz ve savunmanızda başarılar diliyorum. Kilolalarımız yakın ben de 93 le 3 hafta önce başladım ilk hedefim 80. İnşALLAH hep birlikte hedeflerimize sağlıkla ulaşırız

Sana da başarılar canım

Dünün Raporu :)
02.01.2023- 3.Hafta- 21.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00 --Filtre kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00-- Tostlu Diyete uygun kahvaltı
14:00--2 Mandalina+10 fındık+10 Badem
15:00--Yeşil çay(Bogazım agrıyordu sıcak birsey olsun diye)
16:00--sade kahve+sade soda +2 hurma
19:00--8-10 Kaşık Fırında karnıbahar+1 Kase Sogan Çorbası+Bol Salata+1 Kase Yoğurt
akşam su ve detoks suyu dısında bısey yıyıp içmedim.

Aa yeni gördüm hayırlı olsun konun cüvcüvüm
Herkese selamlar.

Kıyamam ya bugün ben de tavuk yapacaktım

Sağ ol negom
Hosgeldin
ahahah : sabah 6 da kalktım yemekleri yaptım .Evde eşim ve küçük oglum olunca hem onlara hazır oluyo hem de ben aksam gidince geç kalmıyor yemeğim :) ben tavuk sote yaptım civcivim:) yanına bol salata ve brokoli salatasıyla yiyeceğim inşALLAH :)

Ooo ellerine sağlık maşallah arı gibi çalışkan hatun
Ben de ızgara kanat yapcam balım yanına salata, şu dipnotu geçmek isterim pilav yapmicam normalde bu menüye bi pirinç pilavı yanına da fırın patates harika olurdu ama şu an olamıyor

Şaka bi yana zaten acken insana ne yese daha tatli geliyor. Normalde yemekle pek aram yoktur ama diyetteyken daha tatlı geliyor
Günaydınnnn

2 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve

12.30 1 avuç çiğ kuruyemiş
1 mandalina

17.00 8 yk karnıbahar, 1 kase yoğurt, 1 küçük ayva

2 litre su

11.287 Adım
Yalnız dün yine hepimiz aynı yemeği mi yaptık noldu nasıl oluyor bu
Afiyet olsun balım

Günaydınnnn

2 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve

12.30 1 avuç çiğ kuruyemiş
1 mandalina

17.00 8 yk karnıbahar, 1 kase yoğurt, 1 küçük ayva

2 litre su

11.287 Adım
Afiyet olsun :) Dün Akşam hepimizin karnıbahar yeme günüydü herhalde

kizlar 2 ocak menum
10 2 yumurta domates zeytin biber
11 yesilcay
13 3yk eriste tavuk, yogurt
17 1 karniyarik yogurt
18.30 portakal.
su 1.5 litre
spor 3000 adim
Afiyet olsun canım adımlar da guzel
Saricivcivcikcik bu hafta ailecek hasta olduk. ben iyilesince baslasam olur mu.
Çok geçmiş olsun canım ya olur tabi iyileşmeye bak sen
Afiyet olsun :) Dün Akşam hepimizin karnıbahar yeme günüydü herhalde
Bakalım bugün de tavuk partisi olacak mı

Dilberaydan tavukları pisirmisem adlı parçayı gruba armağan ediyorum düşünce gücüyle bugün de aynı yemeği yemeyi başarabiliriz ha gayret

Hoş geldiniz. Doktora teziniz ve savunmanızda başarılar diliyorum. Kilolalarımız yakın ben de 93 le 3 hafta önce başladım ilk hedefim 80. İnşALLAH hep birlikte hedeflerimize sağlıkla ulaşırız
teşekkür ederim. İnşallah güzel geçer.

Evet kilolarımız yakın ben de farketmiştim. Birbirimize destek olur hep beraber veririz.
Bugun listelerim değişiyor ve benim kahvaltı içerigim ve aksam yemek çeşitlerim artıyor :) Tavuk yiyeceğim diye sevineceğimi bilmezdim
Afiyet olsun.
Saricivcivcikcik bu hafta ailecek hasta olduk. ben iyilesince baslasam olur mu.
Çok geçmiş olsun.

AAAhhh cicivim ben bi de bizimkilere pirinc pilavını yaptım en zoru da yapıp de yıyememek eşim kek istiyo yapıyorum yıyemıyorum bazen koklayıp bırakıyorum komik ama gercek

AAAhhh cicivim ben bi de bizimkilere pirinc pilavını yaptım en zoru da yapıp de yıyememek eşim kek istiyo yapıyorum yıyemıyorum bazen koklayıp bırakıyorum komik ama gercek
Gel sarılalım seni çok iyi anlıyorum ama bir süre sonra insan yaparken kokusuyla doyuyor sanki

Benim eşim de diyette sözde ama maşallah hiç durmuyor ben de koklamayi tercih ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…