🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Sabahki 2 yk yoğurt ve 4 yk yogurttan birinin yulaf olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam leydim

Afiyet olsn canım yine çok guzel
Tavuklu salatayı nasıl yapıyorsun?
İstediğim kadar yeşillik koyuyorum salata kaseme. Tercih ettiğim yeşillikler şöyle mor kıvırcık marul, roka, dere otu, maydanoz. 1 orta boy kırmızı biberi közleyip doğruyorum ama fiyatı aşırı arttı o yüzden yeşil biber eklerim herhalde artık haşlayıp didiklediğim tavuk göğsünden 4 yk koyuyorum. Üstüne de 3 yk haşlanmış arpa şehriye ekliyorum. Normalde yoğurdu salatama ekliyorum ama bugün cacık yapasım geldi.

Hmm ben bunun yoğurtlu versiyonunu denedim ama sevemedim o da ilk ve son yapışım oldu bir de yoğurtsuz deniyim. Köz biber de yakışır ama onu koymamistim
Maalesef çok arttı evet fiyatlar

Hoşbuldum balım, aralardan hızlı hızlı okuyup geldim. Yeni gelen arkadaşları bir tanımış oldum bu sayede. Hem de acayip gaza geldim. Sabah erkenden okula gidecek olmama rağmen okula götüreceğim yiyecekleri kafamda tasarladım, böylece yarından itibaren başlamış gibi olurum inşallah. Umarım sabah vakit bulurum hazırlamak için.

Beni tanımayan arkadaşlara da kendimi tanıtayım kısaca.

Civciv ve enerji ile yıllardır tanışıyoruz. Çizkekle de yakın zamanlardan bir geçmişimiz var.
38 yaşındayım, evliyim, 10 yaşında bir oğlum var. Akademisyenim, doktora yapıyorum, bitirmek üzereyim (aramızda doktoraya hazırlanan biri varmış, ona motivasyon olsun diye yazdım). Daha önce enerji ve civcivle hedefimize ulaşıp o duyguyu tattık, fakat ne yazık ki koruyamadık. Bu sefer daha güzelini yapacağımıza inancım tam.

Hepimize kolaylıklar diliyorum arkadaşlar. Ben 3 şubata (doktora tezi savunma tarihim) kadar çok aktif olmayabilirim ama elimden geldiğince burda olacağım.

Şimdiden başladım diyorsun yani balim
Çok iyi afiyet olsun şimdiden sabah gotureceklerin

3 Şubatta inşallah güzel haberler alcaz

Sana da başarılar canım inşallah sen de güzelce mezun olursun

Bugün stresten yedim biraz saate falan da bakmadım ama yaklaşık olarak şöyle:
11.00 yılbaşından kalan tarator, şakşuka, peynir
13.00 tavuk suyu çorbası, çiğ köfte, yeşillik
18.00 dünden kalan ızgara et, tavuk çorbası, ekmek
Aralarda da karışık çerez yedim, ufak bi tatlı yedim tek avuntum 7 den sonra bişi yemedim bir de bıraksam kendimi evdeki bütün abur cuburları yerdim onları yemedim. Kendimi özür mahiyetinde şimdi spora götürcem leslie ye.

Afiyet olsun canım zaten farkındasın yoruma gerek yok.

Kendini spora leslieye götürmene de bayıldım yalnız

Allah bağışlasın yavrunu. Çocuk küçükken gerçekten zor oluyor, ben de doktoraya başladığımda oglumdan vakit bulamıyordum nerdeyse. Umarım bir an önce başına oturabilirsin benim gibi çok ertelemeden halledersin.

Şimdiden başladım diyorsun yani balim
Çok iyi afiyet olsun şimdiden sabah gotureceklerin

3 Şubatta inşallah güzel haberler alcaz
Amin canım inşallah. Doktora bitince omzumdan büyük yük kalkacak.

Sabah yanımda goturemesem bile uygun şeyler yerim okulda.

Aa doğumgünü kutlu olsun :)
Çıkar canım sadece spor adım paylaşırım bu sürede
Yok yok gitmiyorum

Hoşgeldin

sonngulen balım tartildigin zaman Başlangıç kilonu ve Hedef kilonu yazıver Tabloya ekliyim Hedefi 2 tane de koyabilirsin malum yolumuz uzun
Canım akşam tartinin pilini yerinden çıkarayım diye uğraştım ama başaramadım. Sonra bir kez daha tartıya çıktım denemek için. 90.2 gördüm. Sabah aç karnına tekrar deniyim dedim yine Lo yazdı. İstersen bu başlangıç olabilir saatler önce yemek yemiştim çünkü ama yine de sabah daha az çıkardım bence. İlk hedefim 79 balım, ellerine sağlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…