🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

3 Ocak Salı Menüm
Sabah 09.00 1 yumurta, 1 halka sucuk, 1 dilim peynir ve zeytinle omlet, limon sıkılmış maydanoz, şekersiz çay

Ara 10.00 nescafe, 1 kare bitter
Ara 13.00 Türk kahvesi, 1 portakal
Ara 16.00 2 cörekotlu Galeta

Akşam 17.15 3 ızgara tavuk kanat, 1 közlenmiş biber, 1 kase salata

Spor; 45 dk hızlı tempo yürüyüş
Su; 2 litre

*Regl olduğum için kendimi zor tuttum aslında çikolatayı yemicektim.

Spor;
45 dk leslie 3.1 mil
10 dk eliptik bisiklet (yavas)
10 dk pilates egzersizleri

Toplamda 8003 adım oldu bugün. Yatana kadar da artar.

Şimdi bi sade kahveyi hakettim :kahve:
Wuuuuu müthişsin Civcivimmm :KK9:
Ballarım ben geldim, yeni sayfa hayırlı uğurlu olsun. Damdan düşer gibi son sayfadan girdim olaya. İlk sayfaları okumam mümkün olmayacak gibi. Bu hafta da hem derslerin son haftası hem de tezi enstitüye teslim edeceğim inşallah. Tezi verir vermez full menü ve sporla burdayım. Bu sabah tartılacaktım ama tartımın pili bitmiş sanırım. Ekranda Lo yazıyordu. Cumaya kadar pil de alayım ben en iyisi.
Hoş geldin balımmmmm ❤️
Sağlıklı yaşam doktorum bu kadar menü verdi. 4 günüm olunca iyiyim şimdilik. Arkasına açlık oruclarim var valla :))) yediğim bunlar gerçekten. Birde 2 litre su içtim. Yinede zindeyim ve bitkin değilim. Aslında akşamları kırmızı etim var hafta da 3 gün ama bugün ıspanak yemeği tercih ettim. Yeşil çay da ilaç gibi geldi 😀
Maşallah süpersiniz :KK36:
Ooo ellerine sağlık maşallah arı gibi çalışkan hatun:KK8:
Ben de ızgara kanat yapcam balım yanına salata, şu dipnotu geçmek isterim pilav yapmicam :KK70: normalde bu menüye bi pirinç pilavı yanına da fırın patates harika olurdu ama şu an olamıyor:KK70:

Şaka bi yana zaten acken insana ne yese daha tatli geliyor. Normalde yemekle pek aram yoktur ama diyetteyken daha tatlı geliyor😁

Yalnız dün yine hepimiz aynı yemeği mi yaptık noldu:KK17: nasıl oluyor bu :KK70:
Afiyet olsun balım💚
mevsimdendir Civcivim :KK70:
Afiyet olsun :) Dün Akşam hepimizin karnıbahar yeme günüydü herhalde :KK70:
Anlaşsak yiyemezdik :KK70:süperiz

03.01.2023
Sabah 08.00
4 yk yulaf
Yarım muz
2 yk yulaf

Ara 11.30 2 gün kurusu 1 fincan yeşil çay

Öğle 13.00 1 kase mercimek çorbası yarım dilim ekmek

Ara 15.00 10 fındık

Akşam 17.30 1 közlenmiş patlıcan 1 közlenmiş kapya ve 4 yk yoğurt üstüne dere otuyla yedim yanında da 1 koca kase yeşil salata yedim

Gece 21.30 da 1 muz yicem

Spor yok bugün çünkü dünün kas ağrısını çekiyorum hala

Ben kahveciyim canım ya çayla çok aram yoktur 😬
Yesilcayi da arada bi içiyorum nötrüm kendilerine karşı😬

Napiyosunuz kizlar?

Ben biraz şişkin hissediyorum neden ola ki inşallah reglden dolayıdır 😐
Allah şifalar versin canım. İyiyiz yeşil çayımı yudumlarken menümü buraya iliştirmeye geldim. Herkese musmutlu yıllar ♥️
Bugünkü menüm
  • sabah 11:00 greyfurt suyu zencefil suyu corekotu yağı ve bal
  • öğlen 14:15 2 adet incir içerisinde corekotu yanında az şekerli türk kahvesi
  • ikindin 16:00 4 adet küçük kabak tatlısı
  • akşam 18:00 balık patates ve yanına bol rokalı bir salata
  • 21:15 yeşil çay ikinci bardağımi içiyorum herkese iyi akşamlar

Allah şifalar versin canım. İyiyiz yeşil çayımı yudumlarken menümü buraya iliştirmeye geldim. Herkese musmutlu yıllar ♥️
Bugünkü menüm
  • sabah 11:00 greyfurt suyu zencefil suyu corekotu yağı ve bal
  • öğlen 14:15 2 adet incir içerisinde corekotu yanında az şekerli türk kahvesi
  • ikindin 16:00 4 adet küçük kabak tatlısı
  • akşam 18:00 balık patates ve yanına bol rokalı bir salata
  • 21:15 yeşil çay ikinci bardağımi içiyorum herkese iyi akşamlar
Canim tatlı listende var miydi?
O olmamış sanki bi🙃

Kızım hala uyumadı 🥺 bu aralar böyleyiz diş çıkarıyor diye geç uyuyor :KK43:

11.00 bitki çayı
11.45 haşlanmış yumurta, peynir, roka,zeytin
13.00 bitki çayı
15.00 çorba, salata 1 dilim ekmek
16.00 kuruyemiş, sade türk kahvesi
19.00 balık, salata, ekmek
20.00 bitki çayı
2lt su, 30dk leslie, 15 dk trambolin
Afiyet olsun canım harika menün de sporun da🤩

Kıyamam ya Allah kolaylık versin inşallah hizlica atlatin diş sürecini canım:KK43:

Canim tatlı listende var miydi?
O olmamış sanki bi🙃
Evet listemde dilersem yemekten önce tatlım vardı. Ekmek yok çay yok kahvaltı yok. Benim kan şekerim çok düşüyor sürekli düşük. O yüzden verdi doktorum dilersem yiyorum. Ki ilk kez yedim diyet yaptığımdan beri

Napiyosunuz kizlar?

Ben biraz şişkin hissediyorum neden ola ki inşallah reglden dolayıdır 😐
Öyledir tabiki Civcivim. Regl şişkinliğidir. Ben iki aydır yine olmuyordum. Doktora gittim. Söktürücü verdi de kendime geldim. Bu hafta 1200 gitmesinin sebebi bu. Kadın olmak zor 😔
Toplam adımım 7100 oldu bu saatten sonra da fazla artmaz galiba :KK70:
Şimdi sade filtre kahve içiyorum.

Yarın fırında köfte, perşembe de firin sebze yapıp cumaya giriş yapmayı planlıyorum😁 bakalim inşallah şu şişkinlik iner hiç hoşuma gitmedi 🤨
oh ne güzel yemek listesi tamam. En zorunu başarmışsın Civcivim. Gerisi gelir. 🥰

03.01.2023
Sabah 08.00
4 yk yulaf
Yarım muz
2 yk yulaf

Ara 11.30 2 gün kurusu 1 fincan yeşil çay

Öğle 13.00 1 kase mercimek çorbası yarım dilim ekmek

Ara 15.00 10 fındık

Akşam 17.30 1 közlenmiş patlıcan 1 közlenmiş kapya ve 4 yk yoğurt üstüne dere otuyla yedim yanında da 1 koca kase yeşil salata yedim

Gece 21.30 da 1 muz yicem

Spor yok bugün çünkü dünün kas ağrısını çekiyorum hala
Vegacıgım ıkısı bırden yulaf olsa duramazsın bence :KK70::KK70: afiyet olsun :)

Ooo ellerine sağlık maşallah arı gibi çalışkan hatun:KK8:
Ben de ızgara kanat yapcam balım yanına salata, şu dipnotu geçmek isterim pilav yapmicam :KK70: normalde bu menüye bi pirinç pilavı yanına da fırın patates harika olurdu ama şu an olamıyor:KK70:

Şaka bi yana zaten acken insana ne yese daha tatli geliyor. Normalde yemekle pek aram yoktur ama diyetteyken daha tatlı geliyor😁

Yalnız dün yine hepimiz aynı yemeği mi yaptık noldu:KK17: nasıl oluyor bu :KK70:
Afiyet olsun balım💚
Teşekkür ederim canım. Başka türlü diyetine uymam mümkün değil. Ya erkenden yapıp cıkıyorum evden ya da aksamdan yapıyorum. Sabah buyuk oglumu okula gönderme telaşıyla cok zor oluyor :)

X