🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Balım aynen böylesi daha iyi olacak gibi görünüyor. Mesela ben su an günde 10 bin adım atınca bayağı kalori yakıyorum ve cok yoruluyorum. Cizkekime o konuda katıldım. Aslında herkesin düzeni kendine göre biraz bence bu zayıflama spor konusunda.
Bir de dediği gibi en küçük bi hareketi bile sayabiliyor adimsayar. O zaman da sağlıklı bi sonuç olmuyor.

evet balim bakalim 35bin koydum çok uçmak istemedim inşallah ulasabilirim buna da

iş olsun civcivim Hava aldın mı nasıl oldun?
Bu hafta hepimiz döküldük mü ne oldu yaw
Biraz daha iyiyim balım evet çıktım dışarı
Hala midem çok iyi değil de. İdare eder gündüze nazaran.

Sen nasıl oldun asıl

1 Ocak Menüm
Siz söylemeden ben soyluyum hiç begenmedim menumu ama yapacak tek şey önümüzdeki günleri değerlendirip dengelemek o yüzden devam

Sabah 11.00 1 yumurtayla omlet, 1 dilim peynir, zeytin, domates, şekersiz çay
Ara 13.00 nescafe (sütlü)
Ara 16.00 maden suyu (limon sıktım içine)
Akşam 19.20 1 kase yayla çorbası, 4 kaşık kuru fasulye, 1 dilim ekmek
Yemek sonrası 1 dilim pasta, 1 avuç fıstık(doğum günü )

Spor; 40 dk yürüyüş ( toplam adım 5300 gösterdi ama tel montumun cebindeydi ne kadar doğru bilmiyorum)

Su; 2 litre

Söz yarın dengeli bir menü gelecek kendimi çok kötü hissediyorum şu an size ihanet etmiş gibi

İhanetin bile güzel . Can hemşom, canım hemşom.Bir dilim pastacık gibi düşünelim. Amannn ondan ne olacak ki diye beyne gerçek bir komut gönderelim ve sonucu görelim. Yalnızzz bilinç altımızı da aynı şekilde kontrol etmeliyiz prof aslı konuştu

Kesinlikle haklısın aslim. Profsan sebebi var balim
Aynı fikirdeyim.
Üstünde fazla düşününce büyütüyor zihin de vücut da bence. Fazla üstünde durmadan yapman gerekeni yapmak lazım yoksa motivasyon düşürür

Dün dünde kaldı

Afiyet olsun canım ...Bir yerde insanız olabiliyo arada kaçamak .Önemli olan bugün devam etmen ... Motivasyonunu hiç bozma . Durmak yok yola devam

Nasıl oldu hastalığın lisbethim daha iyi hissediyor musunuz ailecek
Canım bogazım kötü . Bir de evde anneler asla dinlenemiyor. O yüzden de süreç uzuyor. Küçük oglum da cok hasta olunca gece de uyuyamıyorum dogru düzgün .Ama bugune şükür diyorum. Geçecek inşALLAH.Sen nasılsın miden nasıl oldu ?

35 bin de harika balım

Kimin doğum günüydü canım mutlu yaşları olsun

Ben müsadenizi isteyim kızlar hiç odaklanamıyorum şu an ne yediğime :)
Hareketli yaşama devam ama yadi adım ve spor atıcam
Ocak ayı için hedeflerimi belirledim
Şubat ayında başlamak daha hayırlı olacak diye düşünüyorum bilinçli beslenmeye

Haklısın canım çocuk olunca dinlenemedin inşallah atlatacaksınız canim
Midem bugün iyi çok şükür canım
Eşimin doğum günüydü canım
Nasıl yani listeden çıkarayım mı balım? Yoksa geri dönecek misin?

Menulere odaklanamiyorsun diye burayı da bırakma ama sohbete gel yine

Karşılığını alacağız bu nefis mücadelelerinin :) kacamak günün için birer tane buzluga at civcivim :)ben de eşime dün kek yaptım öyle yaptım
Haha aynen buzlukta stogum var

Dün için o kadar vicdan yaptım ki hiç canım istemedi onlar yerken valla psikoloji her şey cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…