🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Canım akşam tartinin pilini yerinden çıkarayım diye uğraştım ama başaramadım. Sonra bir kez daha tartıya çıktım denemek için. 90.2 gördüm. Sabah aç karnına tekrar deniyim dedim yine Lo yazdı. İstersen bu başlangıç olabilir saatler önce yemek yemiştim çünkü ama yine de sabah daha az çıkardım bence. İlk hedefim 79 balım, ellerine sağlık.
Tamam balım farketmez hangisini alalım dersen onu alalım. Şimdi yazıyorum 90.2 eğer değiştirmek istersen söylersin😘

Hoşbuldum balım, aralardan hızlı hızlı okuyup geldim. Yeni gelen arkadaşları bir tanımış oldum bu sayede. Hem de acayip gaza geldim. Sabah erkenden okula gidecek olmama rağmen okula götüreceğim yiyecekleri kafamda tasarladım, böylece yarından itibaren başlamış gibi olurum inşallah. Umarım sabah vakit bulurum hazırlamak için.

Beni tanımayan arkadaşlara da kendimi tanıtayım kısaca.

Civciv ve enerji ile yıllardır tanışıyoruz. Çizkekle de yakın zamanlardan bir geçmişimiz var.
38 yaşındayım, evliyim, 10 yaşında bir oğlum var. Akademisyenim, doktora yapıyorum, bitirmek üzereyim (aramızda doktoraya hazırlanan biri varmış, ona motivasyon olsun diye yazdım). Daha önce enerji ve civcivle hedefimize ulaşıp o duyguyu tattık, fakat ne yazık ki koruyamadık. Bu sefer daha güzelini yapacağımıza inancım tam.

Hepimize kolaylıklar diliyorum arkadaşlar. Ben 3 şubata (doktora tezi savunma tarihim) kadar çok aktif olmayabilirim ama elimden geldiğince burda olacağım.
Hoş geldiniz. Doktora teziniz ve savunmanızda başarılar diliyorum. Kilolalarımız yakın ben de 93 le 3 hafta önce başladım ilk hedefim 80. İnşALLAH hep birlikte hedeflerimize sağlıkla ulaşırız :KK200:

Savunman çokk çok güzel geçsin 💕 ben de YL yapıyorum bu arada kızlar :eğlence: afla geri döndüm tez aşamasında hamile kalınca yapmamıştım şimdi döndüm ama kızım (16 aylık), ev işleri derken toplayıp kendimi başlayamadım daha:anne: bana da motivasyon ve gurur kaynağı olursunuz ne güzel😍
Sana da başarılar canım :KK200:

Dünün Raporu :)
02.01.2023- 3.Hafta- 21.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00 --Filtre kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00-- Tostlu Diyete uygun kahvaltı
14:00--2 Mandalina+10 fındık+10 Badem
15:00--Yeşil çay(Bogazım agrıyordu sıcak birsey olsun diye)
16:00--sade kahve+sade soda +2 hurma
19:00--8-10 Kaşık Fırında karnıbahar+1 Kase Sogan Çorbası+Bol Salata+1 Kase Yoğurt
akşam su ve detoks suyu dısında bısey yıyıp içmedim.

Selamlar :KK54:

@enerji_kusagi

Hedefimiz;
Kalıcı kilo vermek, sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmek, kilomuzu korumak,🍏
Kaçamak yapılsa bile battı balık yan gider diyip ipten kopmuscasina yememek, 🙈
Hesapta olmayan bir kriz durumunda o halin geçici olduğunu bilmek buna göre davranmak,🤞
Kaçamak ardından bol su içmek, bitki çayı tüketmek ve kaldığımız yerden devam etmek.👊

🌸Kurallar🌸
🏃‍♀️Cuma günü tartılıp kilo bildirmek
🏃‍♀️Haftada bir gün kacamak yapmak (kaçamak yapmayan bizden degildir🤭)
🏃‍♀️Haftanın en az 3 gunu spor yapmak
🏃‍♀️Bol su icmek (en az 2 litre)
🏃‍♀️Her gün menü yazmak
🏃‍♀️İstikrarlı olmak (disiplin şart)
🏃‍♀️Günde 3000 adım atmak

Kilo Bildirimi Örneği
Geçen hafta:
Bugün:
Fark:

***Tabloya konuda 1 hafta süreklilik sağlayanlar eklenecektir. Aktif olmak zorunludur.

İsimBaşlangıç kilosuGüncel kiloHedef kilo
Civciv72.571.564👉53
@enerji_kusagi75.473.965👉56
asliogretmen asliogretmen 76.9475.7568👉62
sonngulen sonngulen
L lisbethsalander00 91.589.580
Alp_BuRc Alp_BuRc 69.368.958
@LADY VEGA58.857.450
@sudansebep6968.259👉55

Yeni Gelenler Listesi (1 hafta düzenli menü yazmayanlar listeden çıkarılacaktır)
TarihİsimBaşlangıç kilosuGüncelHedef
26 Aralık Pzt@Humakaser6360.9555
Aa yeni gördüm hayırlı olsun konun cüvcüvüm :KK36:
Herkese selamlar. 😊

Kıyamam ya :KK70: bugün ben de tavuk yapacaktım :KK70:

Sağ ol negom🤩
Hosgeldin 😚💕
ahahah :KK70::KK70:: sabah 6 da kalktım yemekleri yaptım .Evde eşim ve küçük oglum olunca hem onlara hazır oluyo hem de ben aksam gidince geç kalmıyor yemeğim :) ben tavuk sote yaptım civcivim:) yanına bol salata ve brokoli salatasıyla yiyeceğim inşALLAH :)

ahahah :KK70::KK70:: sabah 6 da kalktım yemekleri yaptım .Evde eşim ve küçük oglum olunca hem onlara hazır oluyo hem de ben aksam gidince geç kalmıyor yemeğim :) ben tavuk sote yaptım civcivim:) yanına bol salata ve brokoli salatasıyla yiyeceğim inşALLAH :)
Ooo ellerine sağlık maşallah arı gibi çalışkan hatun:KK8:
Ben de ızgara kanat yapcam balım yanına salata, şu dipnotu geçmek isterim pilav yapmicam :KK70: normalde bu menüye bi pirinç pilavı yanına da fırın patates harika olurdu ama şu an olamıyor:KK70:

Şaka bi yana zaten acken insana ne yese daha tatli geliyor. Normalde yemekle pek aram yoktur ama diyetteyken daha tatlı geliyor😁
Günaydınnnn 🌼

2 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve

12.30 1 avuç çiğ kuruyemiş
1 mandalina

17.00 8 yk karnıbahar, 1 kase yoğurt, 1 küçük ayva

2 litre su

11.287 Adım 🏃🏼‍♀️
Yalnız dün yine hepimiz aynı yemeği mi yaptık noldu:KK17: nasıl oluyor bu :KK70:
Afiyet olsun balım💚

Günaydınnnn 🌼

2 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve

12.30 1 avuç çiğ kuruyemiş
1 mandalina

17.00 8 yk karnıbahar, 1 kase yoğurt, 1 küçük ayva

2 litre su

11.287 Adım 🏃🏼‍♀️
Afiyet olsun :) Dün Akşam hepimizin karnıbahar yeme günüydü herhalde :KK70:

kizlar 2 ocak menum
10 2 yumurta domates zeytin biber
11 yesilcay
13 3yk eriste tavuk, yogurt
17 1 karniyarik yogurt
18.30 portakal.
su 1.5 litre
spor 3000 adim
Afiyet olsun canım adımlar da guzel💚
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik bu hafta ailecek hasta olduk. ben iyilesince baslasam olur mu.
Çok geçmiş olsun canım ya :KK43: olur tabi iyileşmeye bak sen😐
Afiyet olsun :) Dün Akşam hepimizin karnıbahar yeme günüydü herhalde :KK70:
Bakalım bugün de tavuk partisi olacak mı:halay:

Dilberaydan tavukları pisirmisem adlı parçayı gruba armağan ediyorum düşünce gücüyle bugün de aynı yemeği yemeyi başarabiliriz ha gayret :KK70: :KK70:

Hoş geldiniz. Doktora teziniz ve savunmanızda başarılar diliyorum. Kilolalarımız yakın ben de 93 le 3 hafta önce başladım ilk hedefim 80. İnşALLAH hep birlikte hedeflerimize sağlıkla ulaşırız :KK200:
teşekkür ederim. İnşallah güzel geçer.

Evet kilolarımız yakın ben de farketmiştim. Birbirimize destek olur hep beraber veririz.
Bugun listelerim değişiyor ve benim kahvaltı içerigim ve aksam yemek çeşitlerim artıyor :) Tavuk yiyeceğim diye sevineceğimi bilmezdim :KK70:
Afiyet olsun.
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik bu hafta ailecek hasta olduk. ben iyilesince baslasam olur mu.
Çok geçmiş olsun.

Ooo ellerine sağlık maşallah arı gibi çalışkan hatun:KK8:
Ben de ızgara kanat yapcam balım yanına salata, şu dipnotu geçmek isterim pilav yapmicam :KK70: normalde bu menüye bi pirinç pilavı yanına da fırın patates harika olurdu ama şu an olamıyor:KK70:

Şaka bi yana zaten acken insana ne yese daha tatli geliyor. Normalde yemekle pek aram yoktur ama diyetteyken daha tatlı geliyor😁

Yalnız dün yine hepimiz aynı yemeği mi yaptık noldu:KK17: nasıl oluyor bu :KK70:
Afiyet olsun balım💚
AAAhhh cicivim ben bi de bizimkilere pirinc pilavını yaptım :KK70::KK70: en zoru da yapıp de yıyememek:KK70::KK70: eşim kek istiyo yapıyorum yıyemıyorum :KK70::KK70: bazen koklayıp bırakıyorum :KK70::KK70: komik ama gercek:KK70::KK70:

AAAhhh cicivim ben bi de bizimkilere pirinc pilavını yaptım :KK70::KK70: en zoru da yapıp de yıyememek:KK70::KK70: eşim kek istiyo yapıyorum yıyemıyorum :KK70::KK70: bazen koklayıp bırakıyorum :KK70::KK70: komik ama gercek:KK70::KK70:
Gel sarılalım seni çok iyi anlıyorum:KK70: :KK70: ama bir süre sonra insan yaparken kokusuyla doyuyor sanki :KK70:

Benim eşim de diyette sözde ama maşallah hiç durmuyor :KK70: ben de koklamayi tercih ediyorum🤣🤣🤣

X