🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

2 Ocak Pazartesi Menüm
Sabah 10.30 1 haşlanmış yumurta, 1 dilim peynir, bikac dal maydanoz(limonladim, aslında detoks suyu yapacaktım ama), yarım havuç, şekersiz çay

Ara 12.30 Türk kahvesi, çeyrek muz, 3 dilim portakal
Ara 15.30 1 avuç leblebi

Akşam 17.00 1 tabak haşlanmış karnabahar (üzerine sarımsaklı yogurt ve salçalı sos), 2 kaşık kuru fasulye(dünden kalmıştı)

Spor; birazdan yapcam yazarım.
Su; 2 litre

2 Ocak Pazartesi Menüm
Sabah 10.30 1 haşlanmış yumurta, 1 dilim peynir, bikac dal maydanoz(limonladim, aslında detoks suyu yapacaktım ama), yarım havuç, şekersiz çay

Ara 15.30 1 avuç leblebi

Akşam 17.00 1 tabak haşlanmış karnabahar (üzerine sarımsaklı yogurt ve salçalı sos), 2 kaşık kuru fasulye(dünden kalmıştı)

Su; 2 litre
Spordan sonra Türk kahvesi icmeyi çok severim hem keyif olarak hem de yeniden enerji verip sporun mahmurlugunu atıyor gibi geliyor🤭

O yüzden ek olarak akşam belki sade türk kahvesi içerim spor sonrası.

Spordan sonra Türk kahvesi icmeyi çok severim hem keyif olarak hem de yeniden enerji verip sporun mahmurlugunu atıyor gibi geliyor🤭

O yüzden ek olarak akşam belki sade türk kahvesi içerim spor sonrası.
bu arada aksam ben de fırında karnıbahar uzerıne yogurt yıcem dunden yapmıştım :)hepımıze afıyet bol eksı olsun :)

Civcivim kahveyi spordan yarım saat önce içsen yag yakımını hızlandırıyormus diye biliyorum :)spor sonrası yeşil çay iç dedi diyetisyenim .
Evet biliyorum lisbethim de şundan dolayı şu an yemeği hazmetmeyi bekliyorum bir de kahve içmeyi beklesem çok geç olacak şu an midem çok dolu çünkü.
İçsem bir de spor sonrasi tekrar icsem bugün 3 fincan içmis olcam biraz da ondan spor sonrasına sakliyorum hakkımı 🤭

bu arada aksam ben de fırında karnıbahar uzerıne yogurt yıcem dunden yapmıştım :)hepımıze afıyet bol eksı olsun :)
Firinda hiç denemedim canım güzel oluyor mu nasıl yapıyorsun? Azcık yaglayip firinliyor musun?
Geçen yıllarda bir kere kızartma denedik hiç begenmedik🥺 o yüzden hep haşlama yapıyorum. Fırınlama da seçenek olabilir bana bundan sonra 🤩

Firinda hiç denemedim canım güzel oluyor mu nasıl yapıyorsun? Azcık yaglayip firinliyor musun?
Geçen yıllarda bir kere kızartma denedik hiç begenmedik🥺 o yüzden hep haşlama yapıyorum. Fırınlama da seçenek olabilir bana bundan sonra 🤩
Evet canım, az yag tuz ,kırmızı bıber, kekık harmanlıyorum . Karıstırarark pişiriyorum. Haşlama da güzel ama o tadı cok sevmıyorum. Ya da tavada az yagda ıyıce kızarana kadar pişiriyorum. Tavada yaparsam kucuk kucuk dogruyorum. Öyle de güzel oluyor.

Evet canım, az yag tuz ,kırmızı bıber, kekık harmanlıyorum . Karıstırarark pişiriyorum. Haşlama da güzel ama o tadı cok sevmıyorum. Ya da tavada az yagda ıyıce kızarana kadar pişiriyorum. Tavada yaparsam kucuk kucuk dogruyorum. Öyle de güzel oluyor.
Ellerine sağlık 🤤
Yeni yemesem canım çekerdi ama şu an o kadar sisim ki canım bile çekemiyor :KK70: :KK70:

2 Ocak Pazartesi Menüm

Ara 15.30 1 avuç leblebi

Su; 2 litre
Spor;
45 dk leslie 3.1 mil
10 dk eliptik bisiklet (yavas)
10 dk pilates egzersizleri

Toplamda 8003 adım oldu bugün. Yatana kadar da artar.

Şimdi bi sade kahveyi hakettim :kahve:

Ballarım ben geldim, yeni sayfa hayırlı uğurlu olsun. Damdan düşer gibi son sayfadan girdim olaya. İlk sayfaları okumam mümkün olmayacak gibi. Bu hafta da hem derslerin son haftası hem de tezi enstitüye teslim edeceğim inşallah. Tezi verir vermez full menü ve sporla burdayım. Bu sabah tartılacaktım ama tartımın pili bitmiş sanırım. Ekranda Lo yazıyordu. Cumaya kadar pil de alayım ben en iyisi.

Merhaba canlar♥️♥️
Bugünkü menum
  • sabah 11:30 greyfurt suyu zencefil çörekotu ve bal
  • öğlen 14:45 çörek otlu incir yanına az şekerli türk kahvesi
-aksam 18:00 ıspanaklı yumurta ve sarımsaklı yoğurt
  • akşam 20:00 yeşil çay iki çay bardağı ile
  • öğlen yarım saat yürüyüş
Menüm ve günüm bu şekilde öpüyorum hepinizi canlar bol kilo vermeli sağlıklı bir hafta diliyorum ♥️

Ballarım ben geldim, yeni sayfa hayırlı uğurlu olsun. Damdan düşer gibi son sayfadan girdim olaya. İlk sayfaları okumam mümkün olmayacak gibi. Bu hafta da hem derslerin son haftası hem de tezi enstitüye teslim edeceğim inşallah. Tezi verir vermez full menü ve sporla burdayım. Bu sabah tartılacaktım ama tartımın pili bitmiş sanırım. Ekranda Lo yazıyordu. Cumaya kadar pil de alayım ben en iyisi.
Hosgeldin balim💚
Sayfa çok okuyamazsin bosver :KK70:
Cok sevindim gelmene Songülüm tamam seni cuma bekliyoruz o zaman🤩
Aralarda sohbete gel ama yine de💚
Merhaba canlar♥️♥️
Bugünkü menum
  • sabah 11:30 greyfurt suyu zencefil çörekotu ve bal
  • öğlen 14:45 çörek otlu incir yanına az şekerli türk kahvesi
-aksam 18:00 ıspanaklı yumurta ve sarımsaklı yoğurt
  • akşam 20:00 yeşil çay iki çay bardağı ile
  • öğlen yarım saat yürüyüş
Menüm ve günüm bu şekilde öpüyorum hepinizi canlar bol kilo vermeli sağlıklı bir hafta diliyorum ♥️
Canim afiyet olsun da çok az değil mi yediklerin ya🥺 sabah ve öğlen hiçbir şey yememiş gibi bir şeysin.

Hosgeldin balim💚
Sayfa çok okuyamazsin bosver :KK70:
Cok sevindim gelmene Songülüm tamam seni cuma bekliyoruz o zaman🤩
Aralarda sohbete gel ama yine de💚

Canim afiyet olsun da çok az değil mi yediklerin ya🥺 sabah ve öğlen hiçbir şey yememiş gibi bir şeysin.
Sağlıklı yaşam doktorum bu kadar menü verdi. 4 günüm olunca iyiyim şimdilik. Arkasına açlık oruclarim var valla :))) yediğim bunlar gerçekten. Birde 2 litre su içtim. Yinede zindeyim ve bitkin değilim. Aslında akşamları kırmızı etim var hafta da 3 gün ama bugün ıspanak yemeği tercih ettim. Yeşil çay da ilaç gibi geldi 😀

Sağlıklı yaşam doktorum bu kadar menü verdi. 4 günüm olunca iyiyim şimdilik. Arkasına açlık oruclarim var valla :))) yediğim bunlar gerçekten. Birde 2 litre su içtim. Yinede zindeyim ve bitkin değilim. Aslında akşamları kırmızı etim var hafta da 3 gün ama bugün ıspanak yemeği tercih ettim. Yeşil çay da ilaç gibi geldi 😀
Anladım canim afiyet olsun o zaman🙂

Ben de kahve içeyim dedim ama sarmadı yesilcay mi denesem bir de :KK70: ya da ıhlamura geçiş yapayim :KK70:

02.01.2023

Sabah 09.00
4 yk yoğurt
2 yk yulaf
Yarım muz

Ara 11.30
2 gün kurusu 1 fincan yeşil çay

Öğle 13.00
1 kase tarhana çorbası
2 kaşık domatesli biberli sos

Ara 15.00
9 fındık