🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

O kadar doğru, o kadar stres varken insan bide diyetle kendimi strese sokmayayım diyor. Gerçi spor ve diyetin stresi kendimiz için, diğerleri başkaları için
Aslında spor yapınca mutluluk hormonu sağlanıyor ve numu iliklerime kadar hissediyorum
Gel gör ki işim aşırı toğun be akşam olunca ev yemek oğlum derken spora çıkacak enerjim kalmıyor onu çözmem lazım
Balım benim de yürüyüşüm var .saate bakmamışım ama 1 saatı gecti. 13.772 toplam adım olmus.

Canım bozma moralini. haftaya daha guzel sonuclar alırız inşALLAH
Umuyorum artık sıkıldım yaz da geldi

Çok haklısınız sabah spor yapmayı deneseniz

Balım benim de yürüyüşüm var .saate bakmamışım ama 1 saatı gecti. 13.772 toplam adım olmus.

Canım bozma moralini. haftaya daha guzel sonuclar alırız inşALLAH
çok iyi Balım bu hafta sen de fulle sporu hadi sen spor yapınca çok veriyorsun
Seansa gittin mi ne dedi diyetisyenin?

Olsun moralini bozma şişlik felan vardır belki eninde sonunda gidecek o kilolar biraz sabır.
bırakmayalım ki daha fazla almayalım

Günaydın herkese, bugün 55.2 tartıldım biraz uyusam belki daha az da olurdu sanırım benim de düğün hazırlığı yapmam gerekecek cok hızlı bir şekilde zayıflamam lazım
Ya ne tatlı telaş onlar öyle. Alalh tamamına erdirsin hayırlısı olsun

Geçen hafta :64.9
Bugün 65.1
Fark: +200
Çok mutsuzum sporsuz olmuyor işte
Canim moralini bozma. Bayrama kadar kendine bi hedef koy. Bu artı seni kamcilasin.
Tebrikler lisbetim aynen yürüyüşü bırakmaman sana eksi getiriyor bir de belki de dusundugun kadar çok yemyorsun kaçamak yapsan bile

çok iyi Balım bu hafta sen de fulle sporu hadi sen spor yapınca çok veriyorsun
Seansa gittin mi ne dedi diyetisyenin?
görüştüm balım. ölçümlerde kalınlaşmalar var ödeminiz var büyük ihtimal dedi. yesil çay içeceğim hergun. baya motıvasyonum dusuk dedım. siz o kadar kilo verdiniz dikkat ederseniz yine veririz dedi. pes etmek yok yola devam balımmm.

Tebrikler lisbetim aynen yürüyüşü bırakmaman sana eksi getiriyor bir de belki de dusundugun kadar çok yemyorsun kaçamak yapsan bile
Balım sahurda yemek gerekenleri sanırım aksama aldım o yuzden de kalori olarak belki denkledi.ama saglıksız beslendim neresinden tutarsam tutayım ipin ucu kaçtı.aldım listeyi inşALLAH dıkkat edecegim. buraya da yazacagım ınsALLAH.

Balım normal dönem dönem böyle olman tabiki yol uzun.
Bi duraklama dönemi geçirdik diyelim şimdi sıra yükselmede
Senin pek durakladigin soylenemez gerci eksilere devam ettin de
Çok sevindim seni böyle gördüğüme canım o zaman beraber devam hedefe

2. Gün Sporu Tamam

30 dk leslie boosted
150 ip atlama
60 sn plank
30 squat

*İp atlamayı düne göre az yaptım cünkü leslie boostedta da bayağı zıpladım ağır gelecekti devam etseydim.
Balım senin mesajını görünce gaza geldim. bugun yurumeyeyım demiştim ama 1 sıfırdan büyüktür dedim çıktım :)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-04-14 at 16.44.50.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 14
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…