🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Oruçlu muyum değil miyim bilmiyorum adetimin ne geldiği belli ne gelmediği aksam duş aldım kalan menemeni yedim su içtim yattım sahura kalkmadm şimdilik oruçluyum bakalım ilerleyen saatlerde nolacak

Oruçlu muyum değil miyim bilmiyorum adetimin ne geldiği belli ne gelmediği aksam duş aldım kalan menemeni yedim su içtim yattım sahura kalkmadm şimdilik oruçluyum bakalım ilerleyen saatlerde nolacak
Merhaba,adet dönemiz bittiyse bu yüzden duş aldıysanız 2 namaz vaktı gectıkten sonra nıyetlenebilirsiniz. yani önce niyetleneyim sonra bozıursa bozulsun dıyemeyız. 2 namaz vaktı de ögleyı gecıyosa nıyetlenemezsınız .görünce yazmak istedim.

Yok niyet etmedim öğle ezanı okunmadan tekrar lavobaya girer kontrol ederim olmamaissa nieytlenirim diye düşündüm.
Adetimde bitmedi daha başlayamadı bazen wcde geliyor leke ne yapacağımı şaşırdım tutmasam üzülüyorum tutsam ne olduğu belli ne olmadığı
Varsa bir bilginiz paylaşırsanız sevinirim netten bakıyorum beyaz renk dışındaysa bozuluyor diyor ama tam adet gibi de olmuyor pembe kahverengi gibi geliyor

leke geldiyse artık adetli sayılırsınız. ilk leke gününden sayın 10 gunu gecınce ozür durumuna düşersiniz. dus alıp oruc tutmaya, her vakıt abdest alıp namaz kılmaya başlabilirsiniz. üzülmenizi anlıyorum ama bu nefsınıze zulmetmek olur.çunku elinizde olan bişey değil. Allah kadınlara müsade etmiş. sonrasında günü gününe tutacagız zaten inşALLAH:

Evet onu da düşünüyorum.Allah bizi düşünüp oruç tutmamizi istememiş ben ona karşı geliyormusum gibi de hissediyorum.
Peki şimdi hiç niyet etmeden biseyler yeyim mi tekrar bı leke gelmesini mi bekleyim

ballar merhaba,
bu lisbeth ramazanda cozuttu.. listeme hiç bi şekilde uyamadım. sahura kalamadım. kalkamayınca ıftardan sonra gözüm dönüyor tatlıya falan.düzenim iyice bozuldu. o yüzden buraya menu yazamıyorum.yarın seansım var .diyet listeme uymaya başlayabilirsem tekrar yazacagım sizlere. diyetıne uymayı basaranları tebrk ediyorum. arada gelip okuyorum yazdıklarınızı . hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum

Merhaba sahura kalkmak herkesi zorladı zaten ama ramazan iyi gelmişti bana akşam da erken uyuyunca pek kaçamak yapmadım.
Tamamen bırakmadıktan sonra bayramdan sonra toparlarsin. Hayırlı ramazanlar

Kızlar merhababende aranıza katılmak istiyorum koşullarınız neler acaba
Merhaba canım lisbetim L lisbethsalander00 söylemis ama ilk sayfadaki kurallar gecerli
Gecmiste gordum sanirim zaten okumussun seni gecici listeye eklicem simdi
Cok haklisin canım ya zor zamanlar ama gececek
inşallah düzene girer minnagin uykulari
Merhabalar, ben de gruba katılmak istiyorum. 30 yaşındayım 170 boyundayım. Kilomu yarin ac karınla ölçüp bildirmek istiyorum. Bugün en son çok yememi yaptim umarim 50.kilo olmak istiyorum
Merhaba hosgeldin canim
Kilonu gördüm geçmiş sayfalarda ekliyorum geçici listeye birazdan.
Kizlar bu hafta ben katılamadım haftaya başlasam olur mu annemin hastalığı çocuklarla ilgilenmek derken bakamadim kusura bakmayın.
Olur canım olur hepimiz bi dağıldık zaten ramazanda
bu sabah tartıldım 56.5 muşum

Allah kolaylık versin canım
Sen bilirsin canım ne zaman gelmek istersen bekleriz
Güncel 64.9
Hedef 58
Görmek mutlu ediyor da ekleyebilirseniz sevinirim
Tabloyu düzenlicem canım inş elim degemedi bi türlü
Yaşlanınca biraz ölüm korkusu oluyor bazı insanlarda canım
Yok canım ne sıkması yaz tabi ki insana iyi geliyor içini dökmek
Balım üzülme ben de aynıyım. Psikolojik açlık var bizim kafada bitirmemiz şart önce. Stres olunca yemeye veriyoruz hemen.
Valla artık yaz geliyor yazlık kıyafetleri cikarcaz buna dayanarak direnmeye karar verdim artık zaman kalmadı belki bu bizi motive eder.

Kızlar bayrama 8 gün var tam.
Ben 8 gün hiç fire vermeden spor yapıp buraya yazmayı hedef koydum kendime.

Bayramda ister istemez kacamak yapicaz bu net yapmamak için çelik gibi irade lazım.
Onu da tek gün en fazla 2 kaçamak gibi kendime hedef koydum.

Şu an muhtemelen artidayim tartilmicam o yüzden. Bayramdan bir gün önce tartilirim. Bir de ölcülerimi alcam çok değiştiğini sanmıyorum ama.

Siz de 8 gün spor yapın ve kacamaksiz menüler yazın. Beraber ilerleyelim.
Zaman bulabilirsem 8 günlük tablo yapıcam ama.

glsbrs canım katılmak istiyorsan ilk sayfadaki kurallar gecerli.
Başlangıç kilon ve hedefini yazarsan geçici Tabloya ekliyorum.
Demn yazdın sandım ama bulamadım diğer arkadaşla karıştırdım galiba.

Merhaba
Kahvaltı domates salatalık peynir sandviç az patates kızartması
Meyve suyu
Öğlen boşnak böreği uzun zamandır ilk kez yanına ayran cevizli baklava 2dilim birde tavuk çorbası 2-3 ince dilim ekmek
Biraz boğazım acıyor zencefil bal kekik çayı 1dilim limon içtim

Kızlar akşam boşa çıkınca yazlıklarımı çıkarmayı ve denemeyi, bir tık moralimi bozup gaza gelmeyi hedefliyorum
Ben de bu ara artıdayım haftalık 300 400gr veriyordum ne güzel zamanlarmış onlar kıymetini bilemeyip söylenmişim
Bu ara tuz da çok tükettim ödem de var hemen ödem çayı tariflerinizi yığın buraya bu kızın her yeri şiş şiş

Çoğumuz aynıyız Lisbeth im inşallah toparlancaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…