🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ya kusura bakmayın yanlış yazmışım 65.9um
Allah yazdırdı

ben de sebze karması bisey, cok az ekmek ve yoğurt yedim, toplam 1200 1300 kalori sanırım+ sporlar yapildi chloe ting 25 günlük challengenin 2. günü
Bende fazla sebze yemekte şişkinlik ve hazımsızlık yapıyor tam tersi olmasi gerekirken

Amin inşallah o günleri de görürüz.
Maşallah iyi yapıyorsun kalori sayma işini sporlarda güzel. Bende başlamak istiyorum ama acaba bayramdan sonra mi başlasam bilmiyorum
Bugünlerde canım çok tatlı istiyor benim de yarım dilim tatlı yedim yine

İyi aksamlar arkadaşlar
Sabah da değilde okuldan gelince 1 buçuk gibi 2 yumurta 1 kase yoğurt el kadar pide yedim
Ara biraz leblebi 4 5 kare çikolata 1 hurma
Aksam
Yarım kase tarhana
Az pilav üstü et ve kuru fasulye
Yoğurt salata
Çay yaninda yarım dilim muhallebili tatlı

Harikasın kuzum tebrikler

14 Nisan Cuma Menüm
Sahur
4 kaşık ıspanakli yumurta, 1 dilim ekmek, peynir, domates
İftar
1 kase çorba, 1 tabak keşkek, yemeğin üzerine 2 dilim ekmeğe Nutella sürüp yedim
Ara nescafe, 1 avuç fındık kuru üzüm karisimi
Ara 1 avuç kabak çekirdeği
Ara 1 muz

Spor; 30 dk Leslie boosted
30 squat
60 sn plank
150 ip atlama

kalorisi olmasa bile google dan bakıyorum, yoksa dünyaları yerim bunda bişey yok diye

Balım inanki eksi mutlu etmedı. belim 6 cm 6 cm inceliyodu .2 cm kalınlamıs yani eksi az da olsa incelme daha cok motıve edıyomus benı. ama tabı illaki gidecek yapacak bişey yok :)
Lisbetim biraz da ideale yaklaştıkça kilo verimi ve incelme daha yavaşlıyorya ondan olabilir mi ?
Olsun daha çok gidecek önümüzdeki günlerde inşallah
Benim bekarım da uzun süreli ilişkim vardi işte rengi değişecek
Hayırlı olsun o zaman motive olmak için harika bi sebebin var desene
Ben de düğün öncesi 12 kilo vermiştim gelinlik guzel dursun diye güzel sikilasmistim
Balım senin mesajını görünce gaza geldim. bugun yurumeyeyım demiştim ama 1 sıfırdan büyüktür dedim çıktım :)
İşte bu balim

kalorisi olmasa bile google dan bakıyorum, yoksa dünyaları yerim bunda bişey yok diye

Bende bayram tatlilarina baktım da çok fazlaymış yahu bı kaç kere daha bakayım öğreneyim iyice vazgeçerim heralde yemekten
Aynen kızlar bir de sadece tatlı olsa iyi.. börek sarma Allah ne verdiyse oluyor bayramda

Fazla kacirmasak iyi olur bayramda da. Ben kendime hedef koydum su kadar yicem diye ama bakalım uyabilcez mi

3. Gün Sporu Tamam
30 dk leslie boosted
300 ip atlama
65 sn plank

Tartilmak gibi bir hata yaptım az önce sabitim ama birçok sebebi olabilir. Birkaç gün aynı kalip son gün aniden büyük bi eksi gördüğüm de oluyor. O yüzden birakmiyorum
Bayramdan bir gün öncesine kadar tartilmak yok artık.

Çok haklısınız sabah spor yapmayı deneseniz
6.30 da uyamuyorum spor için 5.45 gibi kalkmam gerekecek mümkünnn değil
Olsun moralini bozma şişlik felan vardır belki eninde sonunda gidecek o kilolar biraz sabır.
bırakmayalım ki daha fazla almayalım

Ya ne tatlı telaş onlar öyle. Alalh tamamına erdirsin hayırlısı olsun
Umuyorummmm şu an açım ve açlıktan gözüm döndü, neyse ki evden çıkmadan yemek yapmıştım gidip onu yemem lazım
Ya neden benim açlıktan gözüm dönüyor normal mi

Benimde gözüm dönüyor valla canım çeşit çeşit tatlı çikolata istiyo paket paket yiyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…