🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Canim hem kızartma hem börek hem baklava olmamış
Spor yapacak misn?
Dukan birasını biliyorsun dimi canım? Yesilcay da güzel atıyor.
Bir de bi tarif vardı tarcin elma falan kaynatıp içiyorsun bence hem lezzetli hem faydalı ama ben üşendiğim için yapmadım sjsnsnsn

Ben de üşeniyorum aslında

bnnu
hande_buse
Lotus1234
@segus
H Hayaldebaris

Kızlar sizi kalıcı listeye aldım. Ben giremediğim zaman da aktif kaldığınız için teşekkür ederim
Bende vicdan azabı çekiyordum yediklerim çok karbonhidrat ağırlıklı, şu aralar herkes oruçlu ben oruçluyum en pratik poğaça yedim tek öğünde olsa kendimi suçlu hissediyorum. Ramazandan sonra evden sandviç hazırlayıp götüreceğim aralıklı oruç tam gaz devam bir öğün badem yesilcay , ya da ayran galeta gb.

Boğazım ağrıyordu açıkcası niye böylesi bir menü yaptım bilmiyorum şuan dengem kaçmış durumda moralim ne zaman bozuk yada düşük bitkin hasta kötü olsam böyle besleniyorum bırakıyorum kendimi benim sorunumda bu belkide kilo alımına davetiye çıkarıyor buda malesef

13 Nisan Perşembe Menüm
Sahur
3 kaşık menemen, 1 dilim pide, 1 dilim peynir

İftar
1 kase çorba, 3 kaşık fırında köfte patates, 2 kaşık pilav, 1 küçük kase erik hoşafı, 2 dilim ekmek kadar pide

Ara nescafe, 1 avuç fındık kuru üzüm karisimi, yarım avuç tuzsuz kabak çekirdeği
Ara 1 muz
Ara 1 kivi, yarım elma

Bi ara da sakız gibi olan sekerlerden yedim 2 tane

Sporu yazmıştım yukarıya tekrar yazmaya üşendim
Su; 2 lt

Son düzenleme:
Canim geçmiş olsun.
Zaten en büyük zorluğu bu bence kilo vermenin. Psikoloji..
Yoksa herkes veriyor zaten.
Ama biz bunu da yenicez inaniyorum
Bi yerde kırılacak bu döngü alışkanlık haline getirdikten sonra..

Bu dusuncen çok güzel canım yanlışının farkına varman. Bence de pes etme olabilir arada bi böyle seyler insanın moralini bozsa da..

Ah bende öyleyim dün çok yorgundum ve tatlı yedim bende. kaynanamgili yemeğe davet ettim çok yorucu geçti her yerim ağrıyor basim agriyo

Yap lütfen ben de katılmak istiyorum
İşim aşırı yoğum eve 8 de varıyorum oğlumu uyuttum yemek yedim derken saat 10 da ancak spora vakit kalıyor Ona da zorlanıyorum . Burdan kopmak istemiyorum rayına orurtmam lazım
Bir hafta ne güzel spor yaptım 500 gr gitti, bu hafta hiç yapamadım 200 gr ını geri almışım

Yaş ilerledikçe etrafımızda çok daha fazla olay oluyor ve hepsiyle baş etmemiz gerekiyor
Bazen kendimi savaş meydanında gibi hissediyorum. Herşeye göğüs germeliyim direnmeliyim kendimş bırakmamalıyım …
Hayat

O kadar doğru, o kadar stres varken insan bide diyetle kendimi strese sokmayayım diyor. Gerçi spor ve diyetin stresi kendimiz için, diğerleri başkaları için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…