🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Cok yoğun çalışıyormuşsunuz

Çok teşekkür ederim ❤❤ çok güzel zayıflamışsınız o zaman, ben 4 kilo bile versem bana yetecek aslinda

Kötü bı menü ile geldim kızlar karbonhidrat patlaması yaşadım resmen önceki günler çok kisitladigim için mi oldu acaba bilemiyorum
Kahvaltı sucuklu yumurta salatalık domates az tahin pekmez el kadar pide yarım poğaça
Ara leblebi 40 gram çikolata türk kahvesi
Aksam ekmek arası döner ayran
Az önce 2 tane Eti cin

15 Nisan Cumartesi Menüm
Sahur
Haşlanmış yumurta salatası, yarım dilim ekmek, 1 cay kaşığı bal, yarım dilim peynir
İftar
1 kase çorba, 2 kasik bulgur pilavı, 4 kaşık barbunya, 1 dilim pide, salata

Ara yarım kivi, yarım muz, Türk kahvesi
Ara yeşilcay, diyet bisküvi
Ara birkaç tane yenidünya

Spor; leslie boosted 30 dk
Plank 65 sn
150 ip atlama

2 Gündür temizlikle geciyor vaktim. Eşimde kendinhalinde dün de yoktu bugün de. Artık bir nefes alıp spor yapmak istiyorum nor al rutininde bir hayat. Beni affedin ne olur kendimi veremiyorum hic birsey istediğim gb gitmeyince. Spor yapayım desem ya cocuklar ilgi istiyor ya ev/yemek işinde buluyorum kendimi. Eşimle konuşup günde 30 dk ayırmak istiyorum kendime. Ramazan nedeniyle pilatese de ara verdim boşluğa dustum

Zaman zaman oluyor böyle ister istemez canım. Ama bayrama kadar sıkı bir şekilde gitsen iyi olur. Çünkü bayramda baklava börek olacak ister istemez

enerji_kusagi

sonngulen

L lisbethsalander00

@sudansebep

Humakaser

A Alyasena

MiLissy

Nyx1

VioletCat

bnnu

hande_buse

@TILSIMSIZMASAL

segus

H Hayaldebaris

G gibivegibi

Kızlar bayrama son günler bir toparlanalım lütfen. Menüler eksik spor yapan yok yine saldı herkes.

Bayrama kadar fire vermeden spor yapıyorum katilin bana hadi siz de itiraz istemiyorum. Sayfa amacına ulaşsın lütfen.

Günde çok değil 30 dk spor yapicaz. Fazlası da kar zaten. Bayramda kendimizi durdurmamiza da yardımcı olacak öncesinde kontrollü gitmemiz. Sonrası daha kötü olur yoksa.

Tablo hazırlıyorum 5 günlük. Zaten çoğunluk orucken yapmaz bu akşam etiketi görenler de başlasın. Her gün yaptıkça tık aticam yanına. Bayramda da kontrollü gitmemiz şart bütün emek boşa gitmesin.

Umarım etiketi görüp dönersiniz.

Son düzenleme:
Haklısın civciv haklısın
bnnu Tabloyu senin isteğin üzerine yaptım fire vermezsin artık diye düşünüyorum
Teşekkür ederimmmmm bayramda tek kaçamaksız ben olucam sanırım çünkü tatlı börek sevmem

16 Nisan Menüm
Sahur
3 kasik Biber patlıcan kavurma, 2 kaşık yoğurt, 1 dilim ekmek , 1 dilim peynir

İftar
1 kase çorba, 2 kaşık bulgur pilavı, 4 kaşık barbunya, 1 dilim ekmek, 1 kase cacık

Ara birkac tane yenidünya, 1 avuç kuru üzüm fındık karisimi
Ara türk kahvesi, 3 yaş incir
Ara yeşilcay, 4 diyet bisküvi
Günü kapatıyorum.

Spor
30 dk leslie boosted
200 ip atlama
10 dk pilates

Su; sahura kadar 2 lt olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…