🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

kizlar hayirli sabahlar . yaşadığımız olaylardan ve beslenme duzenimin bozulmasından dolayi tekrar tansiyonum yükselmeye başladı. oysaki diyet yaptigim 55 gunde gayet dengedeydim. Sabah diyetime dönme kararı aldım .sağlığım da elden gidecek donmezsem . sizle birlikte daha iyi olacağım inşALLAH. Cuma tartılır yazarim . bugünden de başlıyorum. menu yazamayabilirim evdeki yoğunluktan ama listeme gore ilerleyecegim insALLAH.

stres etkiliyo evet ama o da geçicek inşallah , kendinize dikkat etmeniz zaten iyileşmek için çok güzel bi başlangıç . heme kafanızı da daha rahat toplarsınız

Bence stres yüzünden tansiyonunuz böyle. Ayrıca yoğurt tüketerek tansiyon dengenize destek olabilirsiniz. Su içmeyi ihmal etmeyin, bunun yanında bitki çayı tüketiyorsanız bir süre ara verin derim. Siyah çayı günde 4 çay bardağından fazla tüketmeyin. Çok geçmiş olsun

Lisbetim aramıza ve diyetine dönme kararına çok sevindim. Bunun sana ruhen ve fiziken iyi geleceğini biliyorum ❤

Sabahtan beri oruç olduğumu unutup niye bu saate kadar kahvaltı yapmadım diye sinirleniyorum
Leydim açtın mı orucunu, nasıl geçti günün?

Ben sahur yapamadım gibi bir şey oldu, sadece yatmadan çorba içebildim, koltukta sızmışım yorgunluktan, geceden sebzeleri de fırında pişirmiştim ama... uyandığımda imsak saati 12 dk geçmişti akşam zor oldu valla kendimi kaybettim, off

Açtım valla tüm gün çok açtım sanki sahur yapmamış gibiydim. Mercüüümek çorbamı hüpletirken aklımdan geçiyordun senin nasıl geçti günün sahur yerine çorba içmişsin en azından o iyi olmuş tamamen açlık daha zor

Oo çok iyi haber canım :)) Ben en son 69.8 dim, henüz orayı bir daha göremedim Yarın artı çıkacam galiba
Off benim yarın hiç tartilasim yok ya göreceğim sayıdan çok korkuyorum ben bu hafta full dikkat edip haftaya cuma tartilsam olmaz mı ya hatta pazartesi 2 gün sonra
Olur olur bence olur

Afiyet olsun Leydim, Allah kabul etsin Hunharca geçen günlerin sonunda bugünüm zor geçti. Çorbayı içtiğimde vakit erkendi, bi de miktarı azdı.. İçmesem hepten aç kalacakmışım çünkü kalkamadım. Bugün algılarımı kontrol edemedim balım, tam bir mallık hali hakimdi, sanki beni dış mihraklar yönetti Bir iki kere oruç olduğumu unuttum ucundan döndüm. Yarın daha kolay olur ❤

Off benim yarın hiç tartilasim yok ya göreceğim sayıdan çok korkuyorum ben bu hafta full dikkat edip haftaya cuma tartilsam olmaz mı ya hatta pazartesi 2 gün sonra
Olur olur bence olur
Olmaz balımm, korksak da her türlü tartılalım, benimde iyi çıkmayacak Bu hafta atarız galiba o artıları

Ayyy bende de aynı mallık vardı abime kaç kere su getir bana diye bağırdım yarın düzene gireriz inşallah ben cumartesi de tutmayı düşünüyorum hem borcum var hem de bi detoks olur. Şimdiiii sizlere iftardan 2 saat sonrası için yağ yakan kahve tarifi yazıyorum.

Yağ yakan kahve
1 su bardağı süt
1 çay kaşığı tarçın
1 çay kaşığı kakao
1 tatlı kaşığı Türk kahvesi

Ara öğün olarak tüketiyoruz. Ayrıca 1 fincan yeşil çay içmeyi ihmal etmiyoruz

Dış mihraklar değil dış minnaklardir onlar bi kere
Allah kabul etsin ayrıca balım
Olmaz balımm, korksak da her türlü tartılalım, benimde iyi çıkmayacak Bu hafta atarız galiba o artıları
Ama ama
Tamam tamam tartilalim
Ben şimdi bol su içeyim o zaman başka da bir şey yemiyim

Yaa iyi ki yazdın leydim bu kahveyi ne zamandır denicem bi türlü yapamadim

İnşaallah Leydim, Aslında benimde borçlarım var, bir süredir tutmak istiyordum. Senin vesilenle bende tutarım valla, iyi teşvik oldun bana teşekkür ederim ❤

Bende şimdi biraz suya yükleneceğim, az içtim şu sıralar. Bi çay içesim var sabahtan beri, şimdi demleniyor. 1,5 saat sonra da yağ yakan kahvemizi içeceğim :) Yeşilçayı da bir araya sıkıştıracaz artık.

Ayy ben de katılırım borçlara kızlar ya benim de var borcum.
Ne güzel vesile oldun gerçekten L LADY VEGA ben de ne zamandır tam beslenme düzenimi oturttum şimdi tutmuyum diye diye erteliyorum borclarimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…