Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Aa sorsaydınız keşke neye göre benzetmiş biz de bakardık

pamuğum ama kese için erken değil mi, zaten günü gününe aynıyız seninle,
ben hiç kontrole gitmedim o yüzden, kendim beta ile takip ediyorum
5. haftam bitince gideceğim muayeneye,
Ya doktor bakalım dedi ultrasonla görünmesi gelir falan dedi bu haftada ama beta düşük geç döllenme olmuştur belki dedim hiçbirşey demedi yüzü düşüktü

senın kesen için daha çok erken canım betan hadi 400 cıvarı olmustur olmamıs da olabılır benım 3800 ıle karından göründü bır kac gun daha gerekir keseye
İnşallah balım doktor biraz rahatsız etti beni ben sadece beta vermek istiyorum dedim bu haftalarda kese görünmesi lazım dedi ben de beta düşük belki geç döllenme olmuştur falan dedim hiçbir şey demedi yüzü asık bir şekilde döndü gitti

Sat 21 Haziran uygulamaya göre beş hafta son betonda 159 ama dört gün önce vermiştim bugünkü daha çıkmadı aslında benim aklımda zaten muayene olmak yoktu doktor biraz kafamı karıştırdı
Doktoruna kulak asma betan daha çok küçük muhtemelen şuan 700-800lerde olması gerekiyor. Bu betayla da kese görünmez. Benim beta 8 bin küsürdü alttan anca göründü. Herkesin farklı olabilir. En son betan gelsin bakalım

bir de size vajinal mı baktı da göremedi keseyi ?

kaç çıktı canım

kimbilir aklı nereye dalmıştır

drunuz nerede ısmı nedir hemen gıdelım

bir de kesenizin şekli nasıl resmi varsa paylaşabılır mısınız sakıncası yoksa
Ben Kayseride yaşıyorum Doktorum Zeki Yılmaz kendi kliniğinde hizmet veriyor Bir rivayet var ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum keseniz yatsı yatkın olursa ise kız yuvarlak olur ise erkek oluyormuş gibi ben bunu kulaktan dolma bilgilerden almıştım ama dün doktorumda böyle bir tespitte bulununca bende sorguladım

Eklentiler

• 17193226259713476552931644385090.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 35
drunuz nerede ısmı nedir hemen gıdelım

bir de kesenizin şekli nasıl resmi varsa paylaşabılır mısınız sakıncası yoksa
Ben Kayseride yaşıyorum Doktorum Zeki Yılmaz kendi kliniğinde hizmet veriyor Bir rivayet var ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum keseniz yatsı yatkın olursa ise kız yuvarlak olur ise erkek oluyormuş gibi ben bunu kulaktan dolma bilgilerden almıştım ama dün doktorumda böyle bir tespitte bulununca bende sorguladım
Aa sorsaydınız keşke neye göre benzetmiş biz de bakardık
Sordum ama yanlış yönlendirmemek adına belkide izahatte bulunmadı şakaya vurdu fakat kese yuvarlak ise erkek yatsı ise kız diye duymuştum ne kadar doğru bilemiyorum

Kızımın kesesi yassı idi hakikaten olabilir mi bilemedim. Tüh uzakmis dr bize

Aynen canım leke falan gelmedi daha. Bulantı çok kötü ya yedirmiyor içirmiyor
Bu iyi işte gebelik sağlıklı büyüyor demek ki bulantı olması bu açıdan işaret gibi ama cidden kötü yiyince basılıyor benimki yesil mercimek salatası yaptim. İyi geldi biraz bastırdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…