Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlısı artık balım içini ferah tut asla kötüyü düşünüp çağırmıyoruz benim de kese görünmedi beta sonucu bekliyorum şu an
senın kesen için daha çok erken canım betan hadi 400 cıvarı olmustur olmamıs da olabılır benım 3800 ıle karından göründü bır kac gun daha gerekir keseye

Benim keseyi görür görmez Doktor kızınız geliyor hayırlı uğurlu olsun dedi ama ne kadar ciddiyet barındırıyor bilemiyorum, kese şekline göre doktoru tahminde bulunan yada daha önce ki hamileliklerinde cinsiyeti kesede ki tahminden öğrenen var mı acaba kızlarr

Kızlar selaaam az önce doktordan geldimm. Beybim büyümüş kalbide çok güzel atıyordu. 8 haftalık olduk şükür. Ocak tablosunda da varım ama burda da olayım ne zaman doğuracağım belli olmaz
ladin19
İlk çocuk
Kese: 5+1
Kalp atışı: 6
Tahmini cinsiyet: Kız
Sat: 01.05
Tahmini Doğum: 5 Şubat

hahahaha canım beniim

drunuz nerede ısmı nedir hemen gıdelım

bir de kesenizin şekli nasıl resmi varsa paylaşabılır mısınız sakıncası yoksa

merhaba hayırlı olsun ben de ocakta beklıyorum doğumu aslında orada da olabilirdim baktım ama hepsi benden çok ilerde

merhaba hayırlı olsun ben de ocakta beklıyorum doğumu aslında orada da olabilirdim baktım ama hepsi benden çok ilerde
Evet aynı şekilde ilerde oldukları için burda olayım ama eşya falan alımında yardımcı olunur diye bir ayağım da orda olsun dedim Sizin de hayırlı oldun sağlıcakla kucağımıza alalım

Kızlaar kalp atışını duyunca doktorunuz bidaha ne zaman çağırdı kontrol için ? 15 gün sonra çağıranda varmış 1 ay sonrada. Merak ettim. Ben yarın gidicem bidaha ne zaman cağırır bilmiyorum 1 gün bile gecmek bilmiyor 15 gün 1 ay nasıl geçicekk

Ben 6+6da yani dün duydum kalp atışını 8. Haftada yine gel dedi bir hafta sonra gidicem canım

2 hafta sonraya çağırdı beni. Ama ben ilaç kullanıyorum kesince gel dedi belki o nedenledir

canım bir şey olmayacak. korkma ama tüm önlemlerini al ilaçlarını aksatma. bol su iç dinlen canım.
Korku var ama elimden geleni yapıyorum bundan sonrası rabbimin takdiri verip sevindiren o kötüyü düşünmek istemiyorum. Geldiğimden beri yatıyorum canım saat başı kalkıp bişeyler alıştırıp su içip yatıyorum. Uyku çekiyor resmen içine. Yorgunluk zaten başı çekiyor

en ıyısı kötüyü hiç çağırma daha leke de gelmedi sanırım ben mide bulantısından ayakta duramıyorum

en ıyısı kötüyü hiç çağırma daha leke de gelmedi sanırım ben mide bulantısından ayakta duramıyorum
Benide bulantı mahvetti. Kussam rahatlıycam sanki ama o da yok sürekli bir an bile durmayan bulantı var içimde bişey yiyemiyorum suyu bile zor içiyorum

Benide bulantı mahvetti. Kussam rahatlıycam sanki ama o da yok sürekli bir an bile durmayan bulantı var içimde bişey yiyemiyorum suyu bile zor içiyorum
dün gidip kustum ben kendımı kusturdum bu ne be bunu mu çekicem dedim valla rahatladım da ama dun artık dayanamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…