Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ay benim yuvarlak mı yassı mı yani şimdi 🙈 heyecanlandım😁😁
img_8321-png.3444075

Eklentiler

• IMG_8321.png
    IMG_8321.png
    495,3 KB · Görüntüleme: 258

Eklentiler

• IMG_0954.png
    IMG_0954.png
    148,3 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar sonucum çıktı çok mutluyum ama bu değere görünmesi gerekmiyor muydu
Maşallah çok güzel yükselmiş. Cihazdan cihaza da çok farkediyor kimi cihaz 1500 üstü hmen gösteriyor kimisi 2500. Cok takılma bikaç gün sonra yine gider içini rahatlatırsın :)

Maşallah çok güzel yükselmiş. Cihazdan cihaza da çok farkediyor kimi cihaz 1500 üstü hmen gösteriyor kimisi 2500. Cok takılma bikaç gün sonra yine gider içini rahatlatırsın :)

Sonucun çok güzel. Muhtemelen cuma gidersen kese görünür. Doktorunu değiş ama😁
Eski kendi doktoruma attım yarın gel bakalım dedi öğleden sonra ona gidicem

Kızlar sonucum çıktı çok mutluyum ama bu değere görünmesi gerekmiyor muydu
Başka bir dr gitme şansın var mı canım yaa bana ilk perinatoloji açtırmaya gittim devlete çift rahim misin diye sordu. Hayır değilim dedim olsa bilmez miyim 4 hamilelik yasadim sezaryen doğum yaptım dediği lafa bak. Sen takılma değerin 159 dan 1700 lere çıkmış 5 günde 3 4 kat filan artmış iki günde çok da güzel artış bu benim de bir kere 2 kat arttı diğer 3 kan vermede 3 veya 4 kat civarı arttı. Ultrason aleti çok önemli

Başka bir dr gitme şansın var mı canım yaa bana ilk perinatoloji açtırmaya gittim devlete çift rahim misin diye sordu. Hayır değilim dedim olsa bilmez miyim 4 hamilelik yasadim sezaryen doğum yaptım dediği lafa bak. Sen takılma değerin 159 dan 1700 lere çıkmış 5 günde 3 4 kat filan artmış iki günde çok da güzel artış bu benim de bir kere 2 kat arttı diğer 3 kan vermede 3 veya 4 kat civarı arttı. Ultrason aleti çok önemli
Yarın daha önceki gebeliğimde takip eden güvendiğim kendi doktoruma gidicem ona mesaj attım yarın gel dedi

Rica ederim kimse almayınca ben alayım dedim 🙈 Şimdi tabloyu yapacağım kızlar beni etiketleyerek bilgileriniz yazar mısınız tekrardan rica etsem 🙏
Anne adı: bade_314
Kaçıncı çocuk: 1
Sat: 10 Mayıs
Kese: 6+2
Kalp atışı: 6+2
Tahmini cinsiyet: -
Doğum tarihi: 10 şubat
Bebeğin ismi: -

Taze anne adayları herkese merhaba Sağlıkla yavrularımızı kucağımıza almak ümidiyle 🙏🏻 akıntınız ne durumda yaşayan var mı ? Bir de herkeste mide bulantısı başladı mı 6+2 deyim bende hiçbir şey yok

X