Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun kaç haftalıktı düştüğünde😔Her gebelik kendine özgüymüş herkes öyle diyor 🥰🥰benim de tek belirtim idrar ve göğüs hassasiyeti onun dışında şimdilik rahatım Allaha şükür ❤️
Teşekkür ederim canım 10+5te düşük yaptım ama bebek 6+4 te kalmıştı. Gerçekten öyleymiş çevremdeki hamilelerde de duyuyorum her biri farklı diyor rahat olmak en iyisi inşallah tamamını böyle rahat atlatırsın ☺️🥰

Teşekkür ederim canım 10+5te düşük yaptım ama bebek 6+4 te kalmıştı. Gerçekten öyleymiş çevremdeki hamilelerde de duyuyorum her biri farklı diyor rahat olmak en iyisi inşallah tamamını böyle rahat atlatırsın ☺️🥰
Peki kanama falan oldu da mı anladınız yoksa kontrolde mi çıktı. 6+1 de gittim kalp atışını duydum ama doktorum bir daha kontrole gerek yok 12. Haftada gelirsin dedi bebeğim sağlıklı mı değil mi endişe etmiyor değilim 😔

Peki kanama falan oldu da mı anladınız yoksa kontrolde mi çıktı. 6+1 de gittim kalp atışını duydum ama doktorum bir daha kontrole gerek yok 12. Haftada gelirsin dedi bebeğim sağlıklı mı değil mi endişe etmiyor değilim 😔
İçinizi ferah tutun demekki herhangi bi risk görmemiş doktorunuz :) endişenizi çok iyi anlıyorum bende öyleyim ama gebeliğimizin tadını çıkarmak varken olumsuz düşünüp kendimizi ve bebeğimizi strese sokmayalım bence olabildiğince rahatlatın kendinizi. Hepimiz inşallah sağ salim yavrularımızı kucağımıza alırız🥹🤲🏻💕

off ben de aynı endişelerdeyım. en son ayın 10unda keseyi gördüm bir daha gidemedim. yarın bakıcaz kalp atışı var mı bebeğim orda mı hala endişeliyim.

Merhaba kızlar bugün tam 5 haftalık oldum ama birkaç gündür hiçbir belirtim yok önceden meme hassasiyeti mide yanması uyku hali karın ağrısı falan vardı şu an en ufak şey yok böyle olan var mı ya ilk gebeliğim bu arada

Bu arada bugün ayağa kalkarken aniden tam göbek deliğinin alt tarafında ani bir kramp gibi ağrı oldu yere oturdum yani o derece bir şey olmuş mudur o an hemen geçti kanama falan da olmadı çok şükür ( bu arada progestan da kullanıyorum )

İçinizi ferah tutun demekki herhangi bi risk görmemiş doktorunuz :) endişenizi çok iyi anlıyorum bende öyleyim ama gebeliğimizin tadını çıkarmak varken olumsuz düşünüp kendimizi ve bebeğimizi strese sokmayalım bence olabildiğince rahatlatın kendinizi. Hepimiz inşallah sağ salim yavrularımızı kucağımıza alırız🥹🤲🏻💕
O kadar endişeliyim ki annelik ne farklı Bi duyguymuş daha gelmeden endişesi başladı iyi mi, gelişmesi nasıl acaba, besleniyor mu diye aklımdan geçiyor gün içinde 🤷🏼‍♀️ ama çok haklısınız böyle yaparak olmaz burnumdan gelir hamilelik 🤦‍♀️ hem Allah dünyada rızkını yazdıysa zaten dünyaya gelecek bu endişe nedir diyorum kendime🫣🥰

Bu arada bugün ayağa kalkarken aniden tam göbek deliğinin alt tarafında ani bir kramp gibi ağrı oldu yere oturdum yani o derece bir şey olmuş mudur o an hemen geçti kanama falan da olmadı çok şükür ( bu arada progestan da kullanıyorum )
Benzer kasılma bende yaşamıştım geçen gün. Doktoruma sordum rahim büyümeye çalıştığı için kasılıyor anlık olup geçtiyse normal demişti

off ben de aynı endişelerdeyım. en son ayın 10unda keseyi gördüm bir daha gidemedim. yarın bakıcaz kalp atışı var mı bebeğim orda mı hala endişeliyim.
Sanırım bu endişeler 3.4. Aya kadar peşimizi bırakmayacak 😅 ilk ultrasona girdim eşime diyorum ya orda değilse ya boşsa ya duş gebelikte adamın başını yedim😅😅 şu yaz ayında doktora gidene kadar elim ayağım buz gibiydi. Doktor karnıma tuttu o baktığı bir iki sn ömrümden ömür götürdü sanki😅 çok şükür sorun yok 12. Haftada kontrole gelirsin dedi💕 ama ben kurtlu olduğum için başka Bi doktora kesin giderim bakmaya 😂😂😂

O kadar endişeliyim ki annelik ne farklı Bi duyguymuş daha gelmeden endişesi başladı iyi mi, gelişmesi nasıl acaba, besleniyor mu diye aklımdan geçiyor gün içinde 🤷🏼‍♀️ ama çok haklısınız böyle yaparak olmaz burnumdan gelir hamilelik 🤦‍♀️ hem Allah dünyada rızkını yazdıysa zaten dünyaya gelecek bu endişe nedir diyorum kendime🫣🥰
İlk hamilelik muhtemelen benim ilkinde öyleydi,gece gündüz aklımdan saniye çıkmazdı ona göre yer,ona göre yaşar,ona göre hareket ederdim.şimdi ikinci gebeliğim ve o telaşların hiç biri yok,sanki herxaman hamile gibiymişim gibi arada bir hatırlıyorum aaa dikkat ediyim ben hamileyim diyorum 🫣 belkide ilk gebeliğime çok uğraşmıştım çok istemiştim ondandır,bunda ise ilk aydan tek ilişkide olması sanırım tam algılamıyorum daha

Ya dolunay okudukça inanamadım
Sanki beni anlattın
Bende bugün 5+0 dayım ve bir kaç gündür o sırt ağrılarım kasık batmalarım bitmiş durumda
Ve bugün ayaktayken bıçak saplanır gibi bir ağrı oldu eyvah düştü dedim ama kanama filan yoktu
Yani bu kadar bire bir olur
Ben yarın doktor randevusu aldım umarım görürüm keseyi 😀

Selam kızlar,
Süreçlerimiz mutlulukla ilerlemeye devam etsin umarım
Tek duam sağlıkla ilerlemeleri
Benim de sat 21 Mayıs
Bebeği 15 Haziranda tatile giderken öğrendim, Antalya’da iken bile arttığına emin olmak için 2-3 günde bir gidip kan verdim, değerleri yazıyorum
19
86
247
1807

İlk ikisi 2 gün aralıkla 3.sü 3 gün aralıkla ölçüldü

Doktor cumartesi gel keseyi görebiliriz sağlıklı hamilelik dedi.
Keseyi rahimde gördüğümüz an sanırım dış gebelik ihtimali ortadan kalkıyor degil mi?
Sonra bir de kalp atışını duyarsak sonra gelsin 3. Ay kromozom testleri...

X