Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar aslinda atesim 35.5 ama icten üşüme geliyor. Hem gece hem oglen ikidir boyle oluyor. Var mi aynisini yasayan?

Güzel hanımlar son adet tarihinizi, beklenen adet tarihinizi, şu an kaç haftalık olduğunuzu, keseyi ve bebeği hangi haftada gördüğünüzü ve ilk kalp atışını hangi haftada duyduğunuzu yazabilir misiniz? 🌸
Ben Didem 38 yaşındayım 1 kizim var yarışmaya Çorumdan katılıyorum 😅😅
Son adet 11 mayis
Beklenen adet 6 haziran
Şuan 6+2 haftalığız
Keseyi ve kalp atışlarını inşallah yarın göreceğim 🤲 çünkü daha hiç doktora gitmedim 🤭 iki kere kan verdim artışları normaldi şükür.

Selam kızlar hayırlı olsun bebişleriniz sağlıkla gelsinler 🌸 . Benimde bugün 6+3 oldu . Bu hafta cuma günü kalp atışına bakmaya gidecez İnşallah herşey yolundadır. Bendede uykudan uyanınca aşırı gerilme gevşeme oluyor aniden vücüdumu esnetiyorum istemsizce tabi bundanda korkuyorum. Çok fazla uyku hali var bende bulantım çok hafif sabahları , göğüs ağrım ara ara artıyor aradada hiç yok gibi ağrısı geçiyor normal midir bu ? Bide sizde belirtiler neler şuan
Ben iki haftadır perişanım mide bulantisi halsizlik keyifsizlik hepsi var, ama doktorlara göre bu iyi birsey sağlıklı gebeliğin belirtisi demişti bana önce ki gebeliğim de doktorum

Sanırım bu endişeler 3.4. Aya kadar peşimizi bırakmayacak 😅 ilk ultrasona girdim eşime diyorum ya orda değilse ya boşsa ya duş gebelikte adamın başını yedim😅😅 şu yaz ayında doktora gidene kadar elim ayağım buz gibiydi. Doktor karnıma tuttu o baktığı bir iki sn ömrümden ömür götürdü sanki😅 çok şükür sorun yok 12. Haftada kontrole gelirsin dedi💕 ama ben kurtlu olduğum için başka Bi doktora kesin giderim bakmaya 😂😂😂
İnşallah canım sağlıklı olana bir şey olmuyor benim de artıştan dolayı sağlıklı dedi. İnşallah her şey yolundadır. Ama kurtlar kemiriyor beynimizi ya orada değilse diye hareket etmeye başlayana kadar böyle olacak evet. O asamalara ulaşırız İnşallah

Ben iki haftadır perişanım mide bulantisi halsizlik keyifsizlik hepsi var, ama doktorlara göre bu iyi birsey sağlıklı gebeliğin belirtisi demişti bana önce ki gebeliğim de doktorum
Kaçıncı haftadasınız siz ? Değişiyormuş herkeste hiç bulantısı olmayanda oluyormuş

Kızlar bende birazdan gidiyorum muayene olmaya 5+1 bugün nolur dua edin kese gözüksün ❤️👶🏻👶🏻
Kizlaaaar dua edin nolur geldim gözükmedi kese hafif görüyorum dedi daha net görmeliydim dedi şu iç idrara sıkış yine bakalım dedi
Şu içiyorum su an
Dua edin gözüksün ne olur 🥹

Kizlaaaar dua edin nolur geldim gözükmedi kese hafif görüyorum dedi daha net görmeliydim dedi şu iç idrara sıkış yine bakalım dedi
Şu içiyorum su an
Dua edin gözüksün ne olur 🥹
İnşallah gözükür canım zaten hafif görüyorum demiş içini ferah tut ❤️

X