Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Allah korusun kanamanız neden oldu
Yerleşme kanamasıydı bence 1 gün sürdü ama doktorum her ihtimale karşı iki tane iğne verdi birini 3 günde bir vuruyorum birini de haftada bir. Kalp atışını duyana kadar vuralım demişti doktorum yarın inşallah kalp atışını duyunca bırakırız.

31 mayıs son regli günümdü, o gün son adet günümdü. Ve hamileyim yani 3+2 yim
Maşallah canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin mayıs son adetinizin ilk günü müydü? İlk günden hesap yapıyorsun değil mi?
Kanamanız ne zaman ne sekilde oldu? Benimde 2 gündür kahverengi lekelenmem var cok tedirginim
3+6 da oldu canım o günün sabahında doktorum fitil vermişti akşam onu koyarken fark ettim parmağıda kırmızı pembe karışık llekelenme fark ettim 1 gün sürdü. Ertesi gün doktoruma gittim hemen iğneler verdi çok şükür geçti. Sonra 4+6 da kese kontrolüne gittik o günün akşamında yine kahverengi lekelenme fark ettim ertesi gün yine acile gittik bir problem yok dediler kesem yerindeydi

27-31 mayısdı adetim, ilk günden mi hesaplıyorum balım

Ayyy o kadar sevindim ki ben de son günü baz alıyordum, şimdi bebeğim birden 4 gün büyüdü teyzesi ben İstanbul’dayım. Doktor tavsiyesi varsa bildiğin çok sevinirim.
Bir de senin Beta değerlern kaç
Ben Dallastayim, henuz kan veremedim, sali gunune randevu aldim. Besiktas jinemedde bir jinekolaga gidiyordum, cok memnundum. Ne tarafta oturuyorsun, arkadaslarima sorayim yeni dogum yapan bir kac arkadasim var:)

Selam kızlar hayırlı olsun bebişleriniz sağlıkla gelsinler . Benimde bugün 6+3 oldu . Bu hafta cuma günü kalp atışına bakmaya gidecez İnşallah herşey yolundadır. Bendede uykudan uyanınca aşırı gerilme gevşeme oluyor aniden vücüdumu esnetiyorum istemsizce tabi bundanda korkuyorum. Çok fazla uyku hali var bende bulantım çok hafif sabahları , göğüs ağrım ara ara artıyor aradada hiç yok gibi ağrısı geçiyor normal midir bu ? Bide sizde belirtiler neler şuan

Amin inşallah Ben 8 haftalık oldum bugün itibariyle, hiçbir belirtim yok. Genetiğin etkisi var mı bilmiyorum ama annem ve ablalarımda da olmamış ben 6 kardeşim hatta erkek kardeşimde annem 6 aya kadar akraba vs kimseye söylememiş karnı büyüdüğü zaman anlamışlar

Maşallah çok iyi rahat geçer hep böyle inşallah Ara ara korkuyorum bende de belirtiler değişken olunca işte

Bende tereddütlüydüm bu konuda, doktorum kafa karışıklığımı giderdi sağolsun o şekilde bakmıştık sizin tercihiniz tabiki inşallah duyarsınız
Bende karından bakıldı alttan korkudan dolayı ama karında çok belirsiz göründü keseyi bile net farkedemiyorum. Kesinlikle vajinal USG de çok daha belirgin oluyor kese ve bebek . Bidakine net olmazsa alttan USG isteyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…