Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Acaba 5 gün gecikme öncesinde test yapmış mıydınız evde

Güzel anneler anne adayları ben yazmıştım buraya birkaç gün önce gecikmenin ilk günü test yaptım, negatif çıktı. Adetten bir hafta önce kan vermiştim negatifti. Bugün 3. Günü gecikmede arada adet gibi ağrı giriyor geçiyor acaba mevsim geçişi olabilir mi ne kadar beklenmeli? Olsaydı çıkmaz mıydı kafam karıştı iyice

Merhaba canım benim, beklenen adetten 1 hafta önce verdiysen kan testini çıkmış olması lazımdı pamuğum. Çünkü en erken kanda belli oluyor diye biliyorum, hatta erken gebelik testin de bile adetten önce sonuç öğrenebiliyoruz. Kafana takma olur mu, ben 3 sene yıprattım kendimi, ne ameliyatlar ne acılar en sonunda artık yeter dedim, boşvermemin 2. Ayında geldi meleğimin haberi. Rabbim sana da tez zamanda kolay yoldan sağlıcakla evlat versin

Pardon bilmediğimden soruyorum. Kese kaçıncı haftada görünüyor, bir de 5+1 ne demek oluyor
Kese kacinci hafta goruluyor ben de ogrenmek istiyorum. 5+1 bes haftalik ve bir gunluk anlamina geliyor sanirim. Son reglnin ilk gununden itibaren hesaplaniyor bu tarih ya da doktorunuz ultrasounddan belirliyor.

Kese kacinci hafta goruluyor ben de ogrenmek istiyorum. 5+1 bes haftalik ve bir gunluk anlamina geliyor sanirim. Son reglnin ilk gununden itibaren hesaplaniyor bu tarih ya da doktorunuz ultrasounddan belirliyor.
Pardon bilmediğimden soruyorum. Kese kaçıncı haftada görünüyor, bir de 5+1 ne demek oluyor
Kesenin görünmesi kişiden kişiye değişiyor geç döllenme olanlar daha geç erken döllenme olanlar daha erken görebiliyor. Birde doktorun kullandığı alete de bağlı gelişmiş bir alet kullanıyorsa daha erken de görebilir. Ben 4+6 da vajinal yolla kesemi gördüm bir gün sonrasında yani 5. Haftada lekelenmem oldu acilde karından da gözüktü ama çok net değildi. Beta değerini takip ederseniz 2500 ve 3000 değerlerinde gözüküyor diye biliyorum

Çok teşekkür ederim cevabınız ve güzel dualarınız için rabbim sağlıklı günlerine erdirsin evladınızla

Allah korusun kanamanız neden oldu

Kanamanız ne zaman ne sekilde oldu? Benimde 2 gündür kahverengi lekelenmem var cok tedirginim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…