Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 7+3 olduk bugünn 🥰 geceleri özellikle sık idrara çıkan var mı? Son aylarda normal değil mi bu durum ben gece 4 defa kalkıyorum su içmiyorum bir de gece yatarken hiç uykunu alamıyorum valla😅

Kızlar 7+3 olduk bugünn 🥰 geceleri özellikle sık idrara çıkan var mı? Son aylarda normal değil mi bu durum ben gece 4 defa kalkıyorum su içmiyorum bir de gece yatarken hiç uykunu alamıyorum valla😅
Bende öyle bı durum suanlik yok cnm ama bildiğim kadarıyla o son haftalar da. Oluyordu ya bende öyle oluyordu yani hiç doktora gittinmi sen?

4+2 de kese göründüyse gelişim yönünden çok şükür bir sıkıntı yok demek ki ama kanama alanı varsa fitili ihmal etmeden düzenli kullan ve kasılmalara karşı dikkatli ol kendini çok yorma bol bol dinlen bir sıkıntı olmaz inşallah. 5. Haftayı yeni geçmiş olacaksa kalp atışı belki duyulmayabilir bence biraz daha beklesem daha iyi sonuç alırsın gibi 🌸
Kasık ağrım hep var yani hamile olduğunu öğrendiğim günden beri bitek bendemi bilmiyorum geliyo gidiyo ara ara ama korkutuyo insanı regl olucakmış gibi her an

Ben bu basligi bir gaza gelip actim, haftaya salidan itibaren listeyle vs de ugrasirim diye dusundum. Ama sonra kizdim kendime , daha cok erken, kan bile vermedin, neden gaza geldin. Sonra basligi da silemedim, kaldi oyle 🥲
Başlığı sen mi açtın canım. Pozitif misin

Hangi haftalarda sorun yaşadınız. Ona göre birsey diycem. Ben de 3 melek annesiyim.
Bnm durumlar biraz farklı ilk bebeklerim 3 üzdü ikisini 5. Ayında kaybettim 3. Bebeğim doğdu 10 gun yaşadı, ikinci gebeligjmde kızım oldu sıkıntısız çok şükür, üçüncü bebeğimde ayrıntılı ultrason da sorun çıktı organları gelişmemiş malesef sonlandırıldı bu 4. Gebeligim yas 38 4. Sezeryan o yüzden riskli gebelik grubundayim. Rabbim kolaylastirsin inşallah. Sizin melekleriniz içinde üzüldüm inşallah şefaatci olurlar bizlere

Bnm durumlar biraz farklı ilk bebeklerim 3 üzdü ikisini 5. Ayında kaybettim 3. Bebeğim doğdu 10 gun yaşadı, ikinci gebeligjmde kızım oldu sıkıntısız çok şükür, üçüncü bebeğimde ayrıntılı ultrason da sorun çıktı organları gelişmemiş malesef sonlandırıldı bu 4. Gebeligim yas 38 4. Sezeryan o yüzden riskli gebelik grubundayim. Rabbim kolaylastirsin inşallah. Sizin melekleriniz içinde üzüldüm inşallah şefaatci olurlar bizlere
Amin inşallah. Rahim ağzı yetmezliğinden benim de sıkıntılarım

Bende öyle bı durum suanlik yok cnm ama bildiğim kadarıyla o son haftalar da. Oluyordu ya bende öyle oluyordu yan
Önceki kayiplariniz için şefaatçi olsunlar inşallah benimde 4 .sezeryan olacak yaş 36 riskli grup oluyoruz sanırım dimi bide devlet hastahanesi doğum yaptirmiyir özel yada araştırma ya gitmek zorunda imiş iz ve varmı bı bilgin?

Merhaba kızlar, ben hamile olduğumu dün öğrendim 145,4 Beta değerimle. Yarın tekrar gideceğim aynı hastaneye, değerimin en az kaç olması gerekiyor. Son adet tarihim 31 Mayıs,

Tarihlerimiz aynı bnm de 6 hazirandi bat, bende salı günü gideceğim ilk kontrole büyük ihtimalle kalp atışı alırız çünkü 6 bitti 7 ye girdik ben diğer gebeliklerimde daha da erken duymuştum atışları
İnşallah güzel haberler alırız 🌸 7. haftada duyulmama ihtimali varmış sanırım ama bir yandan da beklemek çok zor geliyor

Arkadaşlar ben tüp bebek ile gebe kaldım
Sat 19 mayis
Haftam 4+5 gözüküyor uygulamaya göre
20 Haziran da 2100 beta sonucum
Keseyi ne zaman görebilirim sizce ?
Doktorum 1 temmuzda çağırdı ama öncesinde gitsem gözükür mu
İkiz mi tek mi merak ediyorum 🥰
Merhaba canım sat zamanımız haftamız aynıymış ben dün gidip keseyi gördüm çok şükür ama çok minikti diye yolk kesesini göremedim 🤍

Düşük yaptığım gebeliğimde en belirgin belirtim oydu sanırım bir bardak su içsem hemen gidiyordum ama şimdiki gebeliğimde bu durum yok yerine mide bulantısı var emin ol o çok daha zor 😅

Çok geçmiş olsun canım Allah kızınızı ve karnındakini size bağışlasın çok zor bir durum

Merhaba kızlar, ben hamile olduğumu dün öğrendim 145,4 Beta değerimle. Yarın tekrar gideceğim aynı hastaneye, değerimin en az kaç olması gerekiyor. Son adet tarihim 31 Mayıs,
Hayırlı olsun gebeliğiniz 🌸 rakam çok önemli değil ama iki günde bir yüzde 70 ya da 80 artması gerekiyor düzenli artış olursa sıkıntı yok

Öyle sicakki uyku tutmadı. Yarın doktor kontrolüm var uygulamaya göre 5+6 daymisim. Acaba minik merconun kalp atışını duyabilir miyiz. Hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum nedense bu yemek kokularindan igrenme mide bulantısı falan hangi haftada güncelleniyor ya bana bisi gelmedi henüz şikayetçi değilim tabi ama bebekte bi işaret versin yani :KK45:
Canım kalp atışını duydun mu bebişin ? Kaçıncı haftaydı ? Tabloyu güncelleyelim

X