Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

6. Hafta ve sonrasi daha net oluyor sanirim.yani 1 temmuz guzel bi zaman gibi😊 Oncesinde vaginal ultrasondan da gorulme ihtimal var buradaki paylasimlardan anladigim kadariyla.
Vajinalde ben istemem Allah korusun birsey olur diye 😀
Neyse mecbur bekleyeceğim
Teşekkür ederim yanıtınız için ❤️

Kızlar bende de gaz problemi var ve aynı zamanda kabızlıkta var tuvalete çıkamıyorum 🙈 bir hafta sadece akşamları başlayan mide bulantım oldu ama geçti su an hafif karın ağrısı ve halsizlik dısında bir belirtim yok. Bu arada erkenden uyanıyorum uyuyamıyorum hiç bu yüzden de sürekli uykum var gibi. Benimde randevu pazartesi, hepimiz güzel haberler alalım inşallaaah 🌸

Vajinalde ben istemem Allah korusun birsey olur diye 😀
Neyse mecbur bekleyeceğim
Teşekkür ederim yanıtınız için ❤️
Vajinal istememekde haklısınız. Tüp bebek ile olmuş Allah korusun riske atmaya degmez. Esin de uzak dursun senden. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. İkiz ise keseler için erken olabilir tek ise şimdi de görünür ama 1 temmuzda kalp atışlarını bile duyarsın inşallah.

Çarşamba günü gitmiştim 4+2 deyken alttan bakınca kese göründü ama bebek gözükmedi tabiki daha cok yeni diye ama kesenin üst tarafında kanama alanı var dedi olumsuz bir etkisi oladabilir olmayadabilir dedi ben yine progestan fitil kullanmaua başladım haftaya perşembeveya cuma gitsem 5. Haftayı geçmiş olucak biraz bebek görünürmü acaba
4+2 de kese göründüyse gelişim yönünden çok şükür bir sıkıntı yok demek ki ama kanama alanı varsa fitili ihmal etmeden düzenli kullan ve kasılmalara karşı dikkatli ol kendini çok yorma bol bol dinlen bir sıkıntı olmaz inşallah. 5. Haftayı yeni geçmiş olacaksa kalp atışı belki duyulmayabilir bence biraz daha beklesem daha iyi sonuç alırsın gibi 🌸

Kızlar merhaba, umarim herkes iyidir😍 ben çok takip edemiyorum arada bi bakıyorum, önceki gebeliklerimde adım adım takip ederdim galiba kendimi kaptırmak istemiyorum. Önceki gebeliğim sıkıntılı sonuçlandı malesef. Bu gebeligimde riskli gebelik grubunda doktorlara göre ama Rabbimin bi ol demesine bakar çok şükür 🤲😍 9 yasinda bir kizim var aşırı kardeş istiyor sırf onun için son kez denemek istedik Rabbım nasip ederse inşallah🤲 mide bulantim çok zorluyor halsizlik uyku hali çabası birde haftanın 6 günü çalışınca bnm biraz zor geçiyor, ama buna şükür diyorum. Biz bugün 6 yi bitirdik 7 ye girdik maşallah.. sizlerde durumlar nasıl 🌼🌼🌼

Kızlar benim de bat 5 hazirandı ovulasyon 21 Mayıs. 5+6 da kese karından göründü ve bugün 7.haftaya girdim. Salı günü kalp atışı için gitmeyi düşünüyorum da sizce erken mi olur yoksa 1 hafta daha beklemeli miyim

Kızlar benim de bat 5 hazirandı ovulasyon 21 Mayıs. 5+6 da kese karından göründü ve bugün 7.haftaya girdim. Salı günü kalp atışı için gitmeyi düşünüyorum da sizce erken mi olur yoksa 1 hafta daha beklemeli miyim
Tarihlerimiz aynı bnm de 6 hazirandi bat, bende salı günü gideceğim ilk kontrole büyük ihtimalle kalp atışı alırız çünkü 6 bitti 7 ye girdik ben diğer gebeliklerimde daha da erken duymuştum atışları

Batlarımız aynı, sat da 9 mayıstı benim.
Ben de salı günü gidicem bi aksilik çıkmazsa. Duyarız diye umuyorum

Tarihlerimiz aynı bnm de 6 hazirandi bat, bende salı günü gideceğim ilk kontrole büyük ihtimalle kalp atışı alırız çünkü 6 bitti 7 ye girdik ben diğer gebeliklerimde daha da erken duymuştum atışları
Hangi haftalarda sorun yaşadınız. Ona göre birsey diycem. Ben de 3 melek annesiyim.

Vajinal istememekde haklısınız. Tüp bebek ile olmuş Allah korusun riske atmaya degmez. Esin de uzak dursun senden. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. İkiz ise keseler için erken olabilir tek ise şimdi de görünür ama 1 temmuzda kalp atışlarını bile duyarsın inşallah.
Teşekkür ederim 🤩
İnsallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım ❤️

Şekerler beni bu topiğe ekler misiniz? 3 haftalık hamileyim Allahın izniyle 🥹 Beta değerim 145

Eklentiler

• 2C733DAB-2CBD-401F-94C9-32D2A0DE9C51.jpeg
    2C733DAB-2CBD-401F-94C9-32D2A0DE9C51.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 46
Ay inşallah ya da mart anneleri grubu mu kurarız çünkü büyük olasılıkla şubat sonu mart başı olacak
Ben bu basligi bir gaza gelip actim, haftaya salidan itibaren listeyle vs de ugrasirim diye dusundum. Ama sonra kizdim kendime , daha cok erken, kan bile vermedin, neden gaza geldin. Sonra basligi da silemedim, kaldi oyle 🥲

X