Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Düşük yaptığım gebeliğimde en belirgin belirtim oydu sanırım bir bardak su içsem hemen gidiyordum ama şimdiki gebeliğimde bu durum yok yerine mide bulantısı var emin ol o çok daha zor 😅
Geçmiş olsun kaç haftalıktı düştüğünde😔Her gebelik kendine özgüymüş herkes öyle diyor 🥰🥰benim de tek belirtim idrar ve göğüs hassasiyeti onun dışında şimdilik rahatım Allaha şükür ❤️

Kızlarr eşlerinize hamilelik haberini nasıl verdinizzz süprizle falan veren var mı
Ben iş yerinde gebelik testi yapmıştım telefonla arayıp söyledim eşime 🤣 heycandan hiç bekleyemedim akşamınada acilde kan vermeye gittik sonra sonucuna beraber baktık ♥️
Ama eşimin ilk duyduğunda sesi titredi telde çok mutlu oldu ben şoktaydım…
endişe ve korku oldu ilk başta
Aslında bugün doktorda keseyi görünce daha iyi anladım duygulandım 🥹

Kızlar 7+3 olduk bugünn 🥰 geceleri özellikle sık idrara çıkan var mı? Son aylarda normal değil mi bu durum ben gece 4 defa kalkıyorum su içmiyorum bir de gece yatarken hiç uykunu alamıyorum valla😅
İlk defa bu gece sürekli kalktım 6+4deyim iki saatte bir kalkınca insan uykusunu alamıyor

Geçmiş olsun kaç haftalıktı düştüğünde😔Her gebelik kendine özgüymüş herkes öyle diyor 🥰🥰benim de tek belirtim idrar ve göğüs hassasiyeti onun dışında şimdilik rahatım Allaha şükür ❤️
Ay ne güzel öldüm kurmaktan mide bulantısından maşşallah size

İnşallah güzel haberler alırız 🌸 7. haftada duyulmama ihtimali varmış sanırım ama bir yandan da beklemek çok zor geliyor
Genelde 6-7. Haftada duymuşlar canım, duyulmayanlar geç döllenme vs olanlar olabilir. Bence duyucaz salı günü 😍🙏
Benim sat 4 Mayıs 32 günde bir adet oluyorum o yüzden sizden biraz geride olabilirim duyarsanız inşallah sonucu paylaşır mısınız 🌸
Tamam paylaşırım mutlaka

Kızlar ya birşey sorudan benim sata göre üç farklı yerde hesapladım hepsi farklı gösteriyor hangisi doğru sat 21 mayıs

Eklentiler

• IMG_0946.png
    IMG_0946.png
    107,5 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_0944.png
    IMG_0944.png
    254,7 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_0943.png
    IMG_0943.png
    192,2 KB · Görüntüleme: 48
İkinci ve üçüncü zaten regl takibi yaptığım uygulamalar döngü tarihi kayıtlı onlarda üçüncü olanda internetten bile denemek için yapayım dedim ilk adımlar sitesinden yaptım döngü uzunluğu da girdim

İkinci ve üçüncü zaten regl takibi yaptığım uygulamalar döngü tarihi kayıtlı onlarda üçüncü olanda internetten bile denemek için yapayım dedim ilk adımlar sitesinden yaptım döngü uzunluğu da girdim
1-2 gün neyse de hiç bu kadar fark olacağını düşünmemiştim nerdeyse 1 hafta var

Valla benim de geçen hafta da başladı hala devam ediyor su bile içmiyorum ki kalkmamak için bana mısın demiyor nerden geliyor bu su diye merak etmiyor değilim artık😂😂😂
Benimde suyla aram yok ama zorla içmeye çalışıyorum. Sende içmeye çalış
Bulantı için bir ilaç kullanıyorum deli gibi uyku yaptı başımo kaldıramaz oldum ev darma duman çocukta var 9 ay napcam bilmiyorum
Bana da prilam verdi ama daha kullanmadım

Kızlar merhaba ben normalde Ocak annesi olacaktım fakat geç döllenme olmuş tahmini doğum günü 4 şubata alındı. Sata göre 9+1 olmam gerekiyor ama ultrasona göre 7+3’üm şu anda. Göğüs hassasiyeti ve büyümesi dışında da neredeyse hiç belirtim yok. Dün ilk kez mide bulantısı hissettim ama asla kusturacak kadar değil. Benim durumumda olan var mı? İnsan belirti arıyor ister istemez. Etrafımdakiler şanslısın daha ne istiyorsun dese de biraz daha varlığını hissettirse bebiş rahatlayacağım.

X