Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de hamileliğimi öğrendikten sonra 1.5 kilo aldım ama ödem olduğunu düşünüyorum iğneler kullandım onlar yapıyormuş. Çok fazla yemeğe düşmedim henüz. Biraz takip edicem eğer o şişlik devam ederse bebiş burda derim 🤣🤣
progesteron hormonu bende aşırı gaz ve ödem yapıyor. 14 hafta cıvarı bıraz normalleşiyoırum. yanı açıkcası orada hem bebıs var hem odem

Ya kızlar döndür döndür sürekli sat bat ya da kaç haftalık hcg kaç çıktı vs gibi sorular soruyorum ama tablo olmadığı için dönüp bakamıyorum da o yüzden kusura bakmayın 😅🫣

Sat bat neydi senin bi de en son 4800 çıkan kanı ne zaman vermiştin? 😍
sat 1 mayıs bat 1 haziran 30 mayıs 67 10 haziran 4835 10 hazıranda keseyi gördük karından

ama benim sat yok 1 mayısı dr kese ölçümünde verdi. kesin değil yani net olarak pazartesi bebeği görünce belli olur

progesteron hormonu bende aşırı gaz ve ödem yapıyor. 14 hafta cıvarı bıraz normalleşiyoırum. yanı açıkcası orada hem bebıs var hem odem
Gaz sorunum öyle çok yok ödem ama bayağı var. İlk gebelik olduğu için ileride ne olucak hiç bir fikrim yok🤣

Ay inşallah ya da mart anneleri grubu mu kurarız çünkü büyük olasılıkla şubat sonu mart başı olacak
Benim uygulamada 20 şubat gösteriyor doğum tarihini ama bence erken döllenme olduysa daha erken doğar.
İşin trajik yanı 16 şubatta düşük yapmıştım, inşallah bu sefer bir yıl sonra aynı tarihte bebişime kavuşurum 🙏🏼🍀🤍

Ilk bat den 2 gun once degerim 57ydi. 5+0 da verdigim kanda beta 6100 cikti. Haftaya olacak 6+1 deki ultrason gunum icin de, bu degerle kesenin gorunecegini soyledi doktor:)
Farkliliklarim, geceleri cok derin uyuyan ben gebelik basladigindan beri artik oyle uyuyamiyorum:) goguslerim cok hassas. Uyurken sag sola dondugumde karnima kisa, agri gibi bisey saplanabiliyor. Bir de ilk defa dun oglen bas donmesi oldu, bir sure oturdugum yerden kalkamadim:)

Arkadaşlar ben tüp bebek ile gebe kaldım
Sat 19 mayis
Haftam 4+5 gözüküyor uygulamaya göre
20 Haziran da 2100 beta sonucum
Keseyi ne zaman görebilirim sizce ?
Doktorum 1 temmuzda çağırdı ama öncesinde gitsem gözükür mu
İkiz mi tek mi merak ediyorum 🥰

Arkadaşlar ben tüp bebek ile gebe kaldım
Sat 19 mayis
Haftam 4+5 gözüküyor uygulamaya göre
20 Haziran da 2100 beta sonucum
Keseyi ne zaman görebilirim sizce ?
Doktorum 1 temmuzda çağırdı ama öncesinde gitsem gözükür mu
İkiz mi tek mi merak ediyorum 🥰
6. Hafta ve sonrasi daha net oluyor sanirim.yani 1 temmuz guzel bi zaman gibi😊 Oncesinde vaginal ultrasondan da gorulme ihtimal var buradaki paylasimlardan anladigim kadariyla.

X