Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ay hadi
Bende seker arti süt ürünleri alerjisi arti tiroitten dolayı imiş baklagiller sekeri cikariyor. yeşil mercimek hariç. karbonhidrat yemiyorum laktozsuz kefir ve peynir yiyorum. onlari da ara öğünde ana öğünde yersem 140 in üzerinde kalıyor seker yeşil sebzeler kara buğday biber salatalık domates zeytin yumurta kabak kabak çekirdeği badem bunlarla bir şekilde hallediyorum. evirip çevirip çok ekmek istersem mercimek ekmeği yapıyorum. bakalım az kaldı çok geliyor gözümün önünden künefe geçerken ama oluyor

Kızlar ya benim kızım tekmelerini afedersiniz makat bölgeme doğru atıyor bu nasıl değişir çok rahatsız ediyor

Aynıyız bu konuda ben de 17. Haftadan beri hissediyorum 21. Haftadayım ve son 1 haftadır daha az hissediyorum doktor normal olur öyle dedi

Aynıyız bu konuda ben de 17. Haftadan beri hissediyorum 21. Haftadayım ve son 1 haftadır daha az hissediyorum doktor normal olur öyle dedi
Teşekkür ederim ya içimi rahatlattın canım. Bende korktum neden böyle oldu bir sıkıntı mı var diye. Biraz hareketlenmeye başladı bakalım

Kızlar ya benim kızım tekmelerini afedersiniz makat bölgeme doğru atıyor bu nasıl değişir çok rahatsız ediyor
Pozisyonu öyle heralde ben hep göbeğimden hissediyorum hareketlerini Bazen acitiyordu o zaman düz yatıyorsam yan yatıyordum ya da sağdan sola dönüyordum durumuma göre. Öyle yaptığında değişme olmuyor mu

Bende her tarafta hissettim de bu çok rahatsız edici ve komik yattım bakalım değişecek mi

Kızlar bu yatma işini ne yapıyorsunuz ya zaten yüzüstü yatamıyoruz bir sağ bir sol derken sol daha iyi demeye başladılar düzde yatmayın diyorlar bari arada düz yatayım diyorum vicdan yapıp dönüyorum hemen

Hep sol yattım ama artık sol yanım çürüdü sağ sol devam ediyorum.. sırt üstü zaten yatamam.. yüz üstüne de cesaret edemem vallahi canım..

Ay hadi hep atalım be de atacagim.

mutlaka beni alintila etiketle canım merak ederim.
Atalım yaa hadi atabilen atsın valla ilham olur. Canım çıktım şimdi ara verdik daha doğrusu gene olarak iyi ancak bir tarafını göremedi yatıyordu birazdan tekrar bakacak

Ben sırtüstü de yatıyorum ya hamileligin son zamanlarında sıkıntı olur diye duydum. Şu an için ne doktorum ne sağlık ocağında ki hemşireler böyle bir uyarıda bulunmadilar.

Ben genelde dediğin gibi sağ sol yatıyorum ama bazen uyandığımda sırt üstü oluyorum. O da normalmiş sanırım uyurken vücut bası yarası oluşmaması için sürekli beyinden komut veriyormuş belirli aralıklarla

Ay hadi hep atalım be de atacagim.

mutlaka beni alintila etiketle canım merak ederim.
Ay evet ya birbirimizi sağlıklı yiyeceklere yönlendirmiş oluruz motivasyon olur ben fotoğraf çekemedim ama bu sabah 3 kaşık yoğurt bir muz iki kaşık nar 4 tane fındığı karıştırıp yedim normalde yetmedi gerekiyordu ama dayanamadım bide patates kızarttım onu da yedim

Ben normalde çok severim yüzüstü, bir kere yatmışım ağrıyla uyandım. Sola yatmaya çalışıyorum sürekli ama benim de sol tarafım çürüdü şimdiden
Atalım yaa hadi atabilen atsın valla ilham olur. Canım çıktım şimdi ara verdik daha doğrusu gene olarak iyi ancak bir tarafını göremedi yatıyordu birazdan tekrar bakacak
Ay kızlar kahvaltılarım güzel, besleyici benim de öğlen yemeklerini çok geçiştiriyorum. Ta 16. haftada ebe artık öğlen öğünlerini atlamamam gerektiğini söylemişti. Öğlen acıkıyorum ciddi artık ama bir çorbayla ya da ayaküstü atıştırmakla geçiştiriyorum. Tek başıma yaşamaktan çok alışmışım hep yemeklerimi az yapıyorum hala ertesi güne yemek artıramıyorum. Bunu çözsem karnım doyacak herhalde

Ya bende uyandım kahvaltı hazırladım yedim derken zaten öğle olmuş oluyor 12 1 gibi yiyorum 4 5 gibi meyve öğünü yapıp akşamda 7 gibi yiyorum bilmiyorum ne kadar doğru yapıyorum. Diyetisyen randevusu aldım doğrusunu öğrenmek için.

Eşim evden çalıştığı için 10 gibi yapıyoruz mecbur kahvaltı. Hamileler için yapılan diyet listelerinde de öğlen öğünlerini normal akşam yemeği gibi oluşturuyorlar. Sen de gidince bizimle paylaşırsın liste verirse ya da herhangi bir öneride bulunursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…