Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de erkek olsaydı direkt Uraz koyacaktım. Çok yakışıklı geliyor isim. Hoş şu son olaylardan sonra Uraz Kaygılaroğluna acayip uyuzum değiştirirdim muhtemelen
Onu normalde de pek sevmiyorum evliyken takip ediyordum bosaninca silmiştim o yuzden Uraz koymadım Uras koyduk şanslı denek. şansı bahtı açık olsu n yavrularimizin

Merhaba ben de ikizlere hamileyim 21 haftalık olduk bugün bu kesinlikle bebeklerin hareketi dediğim hareketleri 17. Hafta gibi hissettim ben

ben hala düşünüyorum. Ayşe Zeynep Zehra vs gibi
Bir şey koyarım herhalde. Klasik eski bir isim bakcm. Yer yüzüne düşen ilk bir şey tanesi gibi de olabilir

Benim Mert Arslan oğluşumun adı da çok karizmatik teyzeleri çok yakışıklı olacak
Artık hareketleri o kadar belirgin oldu ki aha diyorum uyandı aa acıktı galiba ayakları sola geliyor galiba hep ordan tekmeliyor.
Cumartesi detaylı var heyecanla bekliyorum görmeyi

bence cennete düşen ilk bir şey tanesi de olabilir.
İlla bi yere düşecek yani ya şunu sevmiyorum herkes anlamı ne diye sormasın ya yormasın beni. Farklı olmak için paralamış gibi görünmek de öğk artık. Edebi bi isim koyarım. Arkadaşım Türkan koydı o da ağır geldi:) bakcm var aklımda ama du bakalım emin olunca yazarım buraya

Merhaba kızlar ya benim 17+5 te doktorum erkek dedi bebeğe sizce bu haftada yanlış görme durumu var mıdır iki kızım var devlet Hastanesi'nde baktirdim sanırım emin olmasa söylemezdi zaten sadece içime kuşku dustu o kadar sayfalarda görüyorum ki değişti diyen değişen var mı içinizde bu haftalarda erkek deyip kız olan.

Ben hep sağdan tekme yiyordum. Detaylıya girdim sağda kafasını görünce dedim demek kafa yumruk atıyor

Ya bugün ben de dedim bu ne böyle şimdiden ayağı fırtlayacak alttan şimdi. Bu arada yeğenim mert. Deli gibi zekası var zehir gibi. Çok severim mert ismini

Leyla çok güzel bence ve Firuze
Ah kız isimleri kaldı içimizde

Selamınaleyküm Şubat anneleri nasıl gidiyor :) Bebeğinizin ismi belli olan var mı. Erkek bebek annesi olarak isim konusunda henüz net bişey oluşmadı Erkek bebeğe isim daha zor gibi
Kesinlikle katılıyorum çok zor karar vermek ben mert diye düşünüyorum ama daha net değil doğana kadar karar veririm inşallah

Yok yüzde yüz doğru görmüş.

Benim tam 1 saat sürdü iki bebek toplam. Doktor hiç ara vermedi bebişlerim sağolsun zorlamadan gösterdiler her detaylarını o yüzden çok uzun sürmedi

Ben Gebze Medikal Park'ta 4000 TL'ye çektirdim. Türkiye'de yaşamıyorum normalde. Devlet hastaneleri yapmıyor mu bunu? Ben vaktim olmadığı için özelden randevu almıştım. Yapmıyorsa yuh.
Yapıyorlar ama randevu olayından dolayı genelde özele yöneliyor hamişler

Ben sadece anlamı güzel ve Türkçe bir isim arıyordum içime sinmiyordu sonunda bulduk elhamdullillah Kaani sormazlar ama Urasi sorabilirler. kız olsa ecem olacaktı bizi. kızım çoktan bulmustu

Bende 20.haftda belki kızdır diye sordum da erkekte yanılma payı çok nadir olur dedi erkektir

Bende 20.haftda belki kızdır diye sordum da erkekte yanılma payı çok nadir olur dedi erkektir
İki kızımida devlette öğrendim zor bela söylediler zaten hatta benziyor demişlerdi buna direk erkek dedi iki kız olunca insan hem heyecanlanıyor hem de acaba diyor herşeyden önce rabbim sağlıklı nasip etsin yavrularımızı da merak işte birde çekiyor muyum ne her yerde erkek dediler kız çıktı yorumları karşılama çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…