Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Şu amniyonsentez sonucumuz gelsin de alışverişe öyle başlayacağım, her şey beklemede şu an

Braun kulak içi ateş ölçer alabilirsin canım biz onu kullanıyoruz
Listeye ekledim. Bir de üç aydan sonra kullanmaya başlayacağı oyuncak öneriniz var mı? Tummy time diye bir şey varmış. Onu biri diyor ki iki haftalıkken başka bir yerde üç aylık iken diyor. Ne zaman başlamak lazım

Ahahahahha çok güldüm. Benim oğlan da diyordu “ya anne ya siz benim odamda yatsanız ben bu yatakta yatsam olur mu” ve bunu ciddi ciddi söylüyordu kendinde hak görüyor çocuk bunu
aynenn işte yani bağlı bize ayrilamiyor değil. diyorum ya dinozor besliyorum dün gitmiş benim dolaptaki orta bölmeden olan kıyafetleri yukari aşağı atmış boşaltmış orta bölmeyi burası benim kasam olacak diyor. görsen kızamazsın da öyle de tatlı bir çocuk.

lavaboya girdim bunlar böyle bakıyor bana ilginç ilginç işleri var.

Eklentiler

• 1000014402.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 45
Günaydın kızlar gününüz aydın hafta sonunuz güzel geçsin güzel anneler

Benim sizlere iki şey danışmam gerekiyor. İkinci trimestirda triodi 0.22lerde olan varmı ölçütürüyor musunuz? tiriodle ilgili hiç kan vermediniz mi bu aylarda? Bir sorun teşkil eder mi tiroidin düşük olması? Birde kalp atışınız ne durumda sizinde benim gibi aşırı çarpıntınız oluyor mu? 105lerde nabzım. Kahve vs hiç tüketmiyorum. Özellikle yemek yerken çok çarpıntım oluyor

Ben taytimi çorabımı giydim sutyenle yazıyorum tişört utuluycem ve cikicam hala buraya yazıyorum.

Benim de nabzım fazla atıyor. Çok rahatsız oluyorum. Yemekleri az yiyorum zaten. Ama birden yersem çok sıkıntı oluyor bana

demiriniz iyi mi kalp hızlı çalışıp organlara yetiştirmeye calisiyor tiroit iki hafta sonra baktiracagim kac çıkacak bakalım en son 1.01 di iyi demisti dr ama ilaç kullanıyorum.

Bak kitap gibi kadın 2.5 senenin son bir senesi kreş sağolsun anlattığın her şeyi yaşadım. Artık çocuğun şutu var diyorum daha doktora gitmeden geçen norovirüs oldu ya evde kocama norovirüs bu dedim yav sen doktor musun nerden bileceksin dedi gaita sonucu norovirüs çıktı ben de ilk koltuk altı almıştım hamileyken. Çocuk korona oldu 3 aylıkken gittim temassız aldım gördüm ebeminkini. Tamamen yanlış ölçtü hep. Sonra kulakiçine döndük braun. Kırdı sağolsun tekrar aldım

Canım ben bunun aynısını babymalldan aldım çocuk 6 aylıkken kademesini indirelim dedik söküp indirmek gerekiyor söktük indirdik kırıldı haberin olsun. Bu tarz ahşap sallanan anne yanı beşiklere benim pek güvenim kalmadı

Canım açıkçası ben doğduğundan beridir tummytime yaptım o yüzden tummytime yastığı aldım önünde oyuncakları olan ve ben çok kullandım ama başkaları mesela almış kullanmamış bu kişiyle ve biraz da anne ile alakalı. Ama bak aldıklarım şunlar.

Eklentiler

• IMG_6775.png
    227,4 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_6776.png
    251,9 KB · Görüntüleme: 43
Bunu dediğin iyi oldu canım. galiba park yatagi alicam ben

Yatağı da işbirden alcm. Kendimizin de oğlumun da işine memnunuz. Yorgan alcm hazır yün yorgan daha sağlıklı. Onu da karacada buldum
instagramda yünlü hanım var bakıyorum ona bir bak beğenir misin bana da bilgi ver. yun hakkında pek bilgim yok canim

Ben beslenirken organik besleniyorum ama temizlik yaparken olmuyor. Bebisin eşyaları için özel deterjan alırım ama gerisini yapmamam gibi.

demiriniz iyi mi kalp hızlı çalışıp organlara yetiştirmeye calisiyor tiroit iki hafta sonra baktiracagim kac çıkacak bakalım en son 1.01 di iyi demisti dr ama ilaç kullanıyorum.
Evet demirin iyi. Ben ilaç kullanmıyorum hiç kullanmadım tiroidle ilgili.Çok mu düşmüş bir sorun olur mu henüz gitmedim doktora kan sonucuma baktığımda geçen ay 0.23tü birinci tirimestirdaydim. İlk ay için düşebilir dedi ama şimdi 15haftalık oldum bir kaç gün önce kan verdim 0.22 çıkmış. Bir sorun olur mu bebek için yükseltmek için ilaç mı kullanmam gerekiyor acaba

Teşekkür ederim. Zahmet olmazsa yastığın linki var mı?

Çarpıntı normal ya benim de şimdiden başladı. Son aya kadar nefes nefese. Dört aydan sonra kalp iki katı eforla çalışıyor. Daha çok kan pompalıyor endişe etme:))

Aklımda tamam ya kalitelisini alcaz ya da alternatif düşüncm

Teşekkür ederim. Zahmet olmazsa yastığın linki var mı?
Canım alman linki var ben Türkiye’de trendyoldan aldım ama şu an alman ip ile trendyola girince sadece yurtdışı satışlarını yani sadece kıyafetleri görebiliyorum. Trendyoldan bakmanı tavsiye ederim görebilsem atardım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…