Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Canım bir tüyo vereyim sana . Bir süre sonra elinle ateşinin kaç olduğunu söyleyeceksin. Tecrübeyle sabit. Kulaktan ve koltuk altından birer tane edinirsen iyi olur bir dahaki ay onlara geçeceğim ben de bu ay şu kıyafetleri halledeyim. şimdi siz de araştırıp marka önerirsiniz. Ona göre alicam ben de
Şu amniyonsentez sonucumuz gelsin de alışverişe öyle başlayacağım, her şey beklemede şu an 😞

Braun kulak içi ateş ölçer alabilirsin canım biz onu kullanıyoruz
Listeye ekledim. Bir de üç aydan sonra kullanmaya başlayacağı oyuncak öneriniz var mı? Tummy time diye bir şey varmış. Onu biri diyor ki iki haftalıkken başka bir yerde üç aylık iken diyor. Ne zaman başlamak lazım

Ahahahahha çok güldüm.😅 Benim oğlan da diyordu “ya anne ya siz benim odamda yatsanız ben bu yatakta yatsam olur mu” ve bunu ciddi ciddi söylüyordu kendinde hak görüyor çocuk bunu
aynenn işte yani bağlı bize ayrilamiyor değil. diyorum ya dinozor besliyorum dün gitmiş benim dolaptaki orta bölmeden olan kıyafetleri yukari aşağı atmış boşaltmış orta bölmeyi burası benim kasam olacak diyor. görsen kızamazsın da öyle de tatlı bir çocuk.

lavaboya girdim bunlar böyle bakıyor bana ilginç ilginç işleri var.

Eklentiler

• 1000014402.jpg
    1000014402.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 45
Günaydın kızlar 🤗 gününüz aydın hafta sonunuz güzel geçsin güzel anneler 🥰

Benim sizlere iki şey danışmam gerekiyor.🌸 İkinci trimestirda triodi 0.22lerde olan varmı ölçütürüyor musunuz? tiriodle ilgili hiç kan vermediniz mi bu aylarda? Bir sorun teşkil eder mi tiroidin düşük olması? Birde kalp atışınız ne durumda sizinde benim gibi aşırı çarpıntınız oluyor mu? 105lerde nabzım. Kahve vs hiç tüketmiyorum. Özellikle yemek yerken çok çarpıntım oluyor 🙁

Off gene sardım buraya ben kalkacağım duş alacağım evdekilere kahvaltı hazırlayacağım eşim bilgisayardan çalışıyor bugün, oğlanın zaten öyle bir özelliği yok bize bir şey hazırlama bir jest yapma gibi, anca yancı olur yardım eder
Ben taytimi çorabımı giydim sutyenle yazıyorum tişört utuluycem ve cikicam hala buraya yazıyorum.

Benim sizlere iki şey danışmam gerekiyor.🌸 İkinci trimestirda triodi 0.22lerde olan varmı ölçütürüyor musunuz? tiriodle ilgili hiç kan vermediniz mi bu aylarda? Bir sorun teşkil eder mi tiroidin düşük olması? Birde kalp atışınız ne durumda sizinde benim gibi aşırı çarpıntınız oluyor mu? 105lerde nabzım. Kahve vs hiç tüketmiyorum. Özellikle yemek yerken çok çarpıntım oluyor 🙁
Benim de nabzım fazla atıyor. Çok rahatsız oluyorum. Yemekleri az yiyorum zaten. Ama birden yersem çok sıkıntı oluyor bana

demiriniz iyi mi kalp hızlı çalışıp organlara yetiştirmeye calisiyor tiroit iki hafta sonra baktiracagim kac çıkacak bakalım en son 1.01 di iyi demisti dr ama ilaç kullanıyorum.

Ateş ölçer muhabbetini kaçırdım. Ama kulaktan ölçer en mantıklı bence. Ben 15 sen önce almıştım Braun hala da kullanıyoruz. Bir sürü yedek başlığı var. Alından ölçer kızıl ötesi popo koltuk altı vs bunalr bana kullanışlı ve sağlıklı gelmiyor.
Hepsinde arada yarım derece fark eder bu da zaten 38-39 dereceden sonra pek önemli değil. Yani eğer ateş 39 40’ı buluyorsa orada zaten muhtemelen bakteriyel bir enfeksiyon vardır doktora gitmek gerekiyor ve antibiyotik başlıyorlar genelde ama 38 veya 30 8:30’u geçmiyorsa büyük ihtimalle viral enfeksiyon olabiliyor onun için de ilaca gerek yok kendiliğinden geçiyor, bunu anneler zamanla kendileri de deneyimleyip öğrenebiliyor ve ayrıca havale çok da sağlıklı çocuklarda olmuyor zaten altyapısında bir sıkıntı varsa havale geçirebiliyor soğuk havale olayı var mesela ateş çıkmadan da havale geçirebiliyor çocuklar
Bak kitap gibi kadın 👏👏👏 2.5 senenin son bir senesi kreş sağolsun anlattığın her şeyi yaşadım. Artık çocuğun şutu var diyorum daha doktora gitmeden 😂 geçen norovirüs oldu ya evde kocama norovirüs bu dedim yav sen doktor musun nerden bileceksin dedi gaita sonucu norovirüs çıktı 😂😂 ben de ilk koltuk altı almıştım hamileyken. Çocuk korona oldu 3 aylıkken gittim temassız aldım gördüm ebeminkini. Tamamen yanlış ölçtü hep. Sonra kulakiçine döndük braun. Kırdı sağolsun tekrar aldım 😂

Babycom 4 Kademeli Tekerlekli BeÅik 70x130 Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunun, içi yataklı etrafı koruyuculu cibinlikli olan modelleri de var ama ben sade alcm çünkü yatağı da ayrı almak istiyorum uyku setini de oyle dantelli şeyler falan hoşuma gitmiyor bunların genelde dantelli
Canım ben bunun aynısını babymalldan aldım çocuk 6 aylıkken kademesini indirelim dedik söküp indirmek gerekiyor söktük indirdik kırıldı haberin olsun. Bu tarz ahşap sallanan anne yanı beşiklere benim pek güvenim kalmadı

Listeye ekledim. Bir de üç aydan sonra kullanmaya başlayacağı oyuncak öneriniz var mı? Tummy time diye bir şey varmış. Onu biri diyor ki iki haftalıkken başka bir yerde üç aylık iken diyor. Ne zaman başlamak lazım
Canım açıkçası ben doğduğundan beridir tummytime yaptım o yüzden tummytime yastığı aldım önünde oyuncakları olan ve ben çok kullandım ama başkaları mesela almış kullanmamış bu kişiyle ve biraz da anne ile alakalı. Ama bak aldıklarım şunlar.

Eklentiler

• IMG_6775.png
    IMG_6775.png
    227,4 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_6776.png
    IMG_6776.png
    251,9 KB · Görüntüleme: 43
Canım açıkçası ben doğduğundan beridir tummytime yaptım o yüzden tummytime yastığı aldım önünde oyuncakları olan ve ben çok kullandım ama başkaları mesela almış kullanmamış bu kişiyle ve biraz da anne ile alakalı. Ama bak aldıklarım şunlar.
Bunu dediğin iyi oldu canım. galiba park yatagi alicam ben

Yatağı da işbirden alcm. Kendimizin de oğlumun da işine memnunuz. Yorgan alcm hazır yün yorgan daha sağlıklı. Onu da karacada buldum
instagramda yünlü hanım var bakıyorum ona bir bak beğenir misin bana da bilgi ver. yun hakkında pek bilgim yok canim

Eki Görüntüle 3479300
Bu arada kızlar 15-20 yıldır evde sadece organik ekolojik deterjanlar kullanıyorum. sayısız bulaşık makinesi deterjanı kullanmışımdır hiçbirinden memnun kalmadım hepsi iyi temizlemiyordu organik evet ama işini iyi yapmıyordu. iki aydır bunu kullanıyorum çok çok memnun kaldım o kadar temizliyor ki gerçekten şaşırdım isterseniz bir deneyin fiyatı düşmüş. Yarın öbür gün çocuk olunca da hani biberonlarını tabak bardağını falan güvenli yıkaya bilirsiniz bence. ben atıyorum makineye her şeyi oyuncak olur biberon olur arada kaynatırım tabi ama öyle sürekli elimde yıkamam üşengeç bir tipim ben
Ben beslenirken organik besleniyorum ama temizlik yaparken olmuyor. Bebisin eşyaları için özel deterjan alırım ama gerisini yapmamam gibi.

demiriniz iyi mi kalp hızlı çalışıp organlara yetiştirmeye calisiyor tiroit iki hafta sonra baktiracagim kac çıkacak bakalım en son 1.01 di iyi demisti dr ama ilaç kullanıyorum.
Evet demirin iyi. Ben ilaç kullanmıyorum hiç kullanmadım tiroidle ilgili.Çok mu düşmüş bir sorun olur mu henüz gitmedim doktora kan sonucuma baktığımda geçen ay 0.23tü birinci tirimestirdaydim. İlk ay için düşebilir dedi ama şimdi 15haftalık oldum bir kaç gün önce kan verdim 0.22 çıkmış. Bir sorun olur mu bebek için yükseltmek için ilaç mı kullanmam gerekiyor acaba 🙁

Teşekkür ederim. Zahmet olmazsa yastığın linki var mı?

Çarpıntı normal ya benim de şimdiden başladı. Son aya kadar nefes nefese. Dört aydan sonra kalp iki katı eforla çalışıyor. Daha çok kan pompalıyor endişe etme:))

Canım ben bunun aynısını babymalldan aldım çocuk 6 aylıkken kademesini indirelim dedik söküp indirmek gerekiyor söktük indirdik kırıldı haberin olsun. Bu tarz ahşap sallanan anne yanı beşiklere benim pek güvenim kalmadı
Aklımda tamam 🙏 ya kalitelisini alcaz ya da alternatif düşüncm

Teşekkür ederim. Zahmet olmazsa yastığın linki var mı?
Canım alman linki var ben Türkiye’de trendyoldan aldım ama şu an alman ip ile trendyola girince sadece yurtdışı satışlarını yani sadece kıyafetleri görebiliyorum. Trendyoldan bakmanı tavsiye ederim görebilsem atardım.

X