Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar besik nasıl bisey alcaksınız. Bir tanıdığım park besik al diyor ama bende görünüşünü beğenmiyorum. Çok kararsız kaldım.
Aslında park yatak çok mantıklı kullanışlı ama cook çirkin yaaa. Ben oğlanda park aldım. Bunda ahşap mobilya anne ya inı sallanır beşik alcm. 70x130

park beşik al max 3 4 seneye vereceksin birine 😅😅😅 ben eski kafa canım ne istiyorsan ne seni mutlu edecekse onu al. park beşik kullanışlı kızıma almıştım odadan odaya geçebiliyor diye bir kere bile geçirmedim. 😇😇😇 sonra 5 sene filan sakladım ikinciye kullanırım diye baktım olmuyor verdim birine kızıma genç odası aldım geçen yıl beğenmedi yatağı küçükmüş ağla ağla gittik yatastan 120lik koca yatak aldım. şimdi o da küçükmüş bizimkine göz dikti
Ayy koskoca şey nasıl taşınsın 😀 bizimki de 90x190 da yatıyor ama sürekli bizim yatakta. Sizinki daha rahat anne diyor :) gecen ay kırdı bazayı erkek çocuğu işte otururken bile kendini atarak oturuyor az kaldı koltukları da kırar. 😬 Dun yatak baza aldım mecbur (12-13 yıl kullandı yani hopladı) boyu da uzuyor. Bu arada millet! alacaksanız 7. Ayı geçirmeyin çünkü ben bugün sipariş verdim 15 Ekim en erken teslimat dendi

Bunlar da 4 kademe yükselip alçalıyor
IMG_2217.png

Canım bizde hepsi var temassız popodan kulaktan bilimum hepsi var. O kırma işini bizim hatun da yaptı gittim 2.yi aldım 😂
🤣🤣🤣 Ben zaten dinozor besliyorum evde. oglan da mülayim mi çıkar yoksa daha fena mı olur bizden mülayim çıkar miii bilemedim.

Ayy koskoca şey nasıl taşınsın 😀 bizimki de 90x190 da yatıyor ama sürekli bizim yatakta. Sizinki daha rahat anne diyor :) gecen ay kırdı bazayı erkek çocuğu işte otururken bile kendini atarak oturuyor az kaldı koltukları da kırar. 😬 Dun yatak baza aldım mecbur (12-13 yıl kullandı yani hopladı) boyu da uzuyor. Bu arada millet! alacaksanız 7. Ayı geçirmeyin çünkü ben bugün sipariş verdim 15 Ekim en erken teslimat dendi
ahh ahh 1e 2ydi bunnki küçük küçük yatmam burda bizimkini işgal etti. Hala da bizimkinde. zaten akşam benimle yattı babası onun yatağında sonra ben oturma odasına gittin karnıma vurdu. en son 4 gibiydi baktım babasını çağırmış bunlar uyuyor bizim yatakta ben de kiziminkinde tattım uyandık hepimiz başka yerdeyiz

Ben bunu sepete attım biraz bekliycem indirim olursa diye belki de gider mobilya alırım bilmiyorum ama sanırım bunu alicam

Eklentiler

• 1000014418.jpg
    1000014418.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 36
Kulakiçi olanlar ne kadar pahalıymış ya, 2.500 tlden başlıyor maşallah. Temassızları çok önermiyor doktorlar da 1-2 derece yanılma oluyormuş, ona hiç bulaşmam diyordum direkt koltukaltına konulanlardan alırım ama bu kulakiçi olanlar da güvenilir sanırım yorumlardan anladığım kadarıyla
Canım bir tüyo vereyim sana . Bir süre sonra elinle ateşinin kaç olduğunu söyleyeceksin. Tecrübeyle sabit. Kulaktan ve koltuk altından birer tane edinirsen iyi olur bir dahaki ay onlara geçeceğim ben de bu ay şu kıyafetleri halledeyim. şimdi siz de araştırıp marka önerirsiniz. Ona göre alicam ben de

ahh ahh 1e 2ydi bunnki küçük küçük yatmam burda bizimkini işgal etti. Hala da bizimkinde. zaten akşam benimle yattı babası onun yatağında sonra ben oturma odasına gittin karnıma vurdu. en son 4 gibiydi baktım babasını çağırmış bunlar uyuyor bizim yatakta ben de kiziminkinde tattım uyandık hepimiz başka yerdeyiz
Kaç yaşında sizin kız? Benımki de bi süre benımle yattı yasak koymadım ama sonra kendi yatağında yatmak istedi. O da gider sizden rahatsız olduğu bir dönem gelir :))

Ateş ölçer muhabbetini kaçırdım. Ama kulaktan ölçer en mantıklı bence. Ben 15 sen önce almıştım Braun hala da kullanıyoruz. Bir sürü yedek başlığı var. Alından ölçer kızıl ötesi popo koltuk altı vs bunalr bana kullanışlı ve sağlıklı gelmiyor.
Hepsinde arada yarım derece fark eder bu da zaten 38-39 dereceden sonra pek önemli değil. Yani eğer ateş 39 40’ı buluyorsa orada zaten muhtemelen bakteriyel bir enfeksiyon vardır doktora gitmek gerekiyor ve antibiyotik başlıyorlar genelde ama 38 veya 30 8:30’u geçmiyorsa büyük ihtimalle viral enfeksiyon olabiliyor onun için de ilaca gerek yok kendiliğinden geçiyor, bunu anneler zamanla kendileri de deneyimleyip öğrenebiliyor ve ayrıca havale çok da sağlıklı çocuklarda olmuyor zaten altyapısında bir sıkıntı varsa havale geçirebiliyor soğuk havale olayı var mesela ateş çıkmadan da havale geçirebiliyor çocuklar

Reflü yatağı almak istiyorum ben de yataş juno olabilir Yenidoğanda onu kullanmak istiyorum Gece de bir süre onla yatabilir mi Ya da ne kadar süre yatar
Yani yeni doğanların boyu çok hızlı uzuyor ben de reflü yatağı düşündüm hatta şart bence çünkü çok kusuyorlar hatta o kusma tehlikeli de olabiliyor ama çok kısa bir süre yatabiliyor çünkü boyları kısa o yatakların. açıkçası normal yatak alıp kendim altına biraz bir şeyler koyup eğim vermeyi düşünüyorum o daha mantıklı geldi bana

Yatağı da işbirden alcm. Kendimizin de oğlumun da işine memnunuz. Yorgan alcm hazır yün yorgan daha sağlıklı. Onu da karacada buldum

IMG_2218.jpeg

Bu arada kızlar 15-20 yıldır evde sadece organik ekolojik deterjanlar kullanıyorum. sayısız bulaşık makinesi deterjanı kullanmışımdır hiçbirinden memnun kalmadım hepsi iyi temizlemiyordu organik evet ama işini iyi yapmıyordu. iki aydır bunu kullanıyorum çok çok memnun kaldım o kadar temizliyor ki gerçekten şaşırdım isterseniz bir deneyin fiyatı düşmüş. Yarın öbür gün çocuk olunca da hani biberonlarını tabak bardağını falan güvenli yıkaya bilirsiniz bence. ben atıyorum makineye her şeyi oyuncak olur biberon olur arada kaynatırım tabi ama öyle sürekli elimde yıkamam üşengeç bir tipim ben

Off gene sardım buraya ben kalkacağım duş alacağım evdekilere kahvaltı hazırlayacağım eşim bilgisayardan çalışıyor bugün, oğlanın zaten öyle bir özelliği yok bize bir şey hazırlama bir jest yapma gibi, anca yancı olur yardım eder

X