Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar kontrolden çıktım çok şükür her şey yolundaymış çok mutluyum. Bu arada rüyamda gördüğüm doğru çıktı kızım olacak doktorum %90 kız dedi 🥰 ladin19 ladin19 canim listeye ekleyebilirsin ☺️
Kova kadınlarını çoğaltmaya gelmişiz sanki grup olarak maşallah 🧿 Allah sağlıkla huzurla kucağına almayı büyütmeyi nasip etsin

Kızlar kontrolden çıktım çok şükür her şey yolundaymış çok mutluyum. Bu arada rüyamda gördüğüm doğru çıktı kızım olacak doktorum %90 kız dedi 🥰 ladin19 ladin19 canim listeye ekleyebilirsin ☺️
Canım senin nick mi değişti ya listede adını görüyorum düzenleye basınca değişiyor. Eski nick neydi

Bence kesinlikle öyle. Durup durup tuz kavuruyor Allahın malı 😒
kizzz yerim ben seni geçen de ben hır çıkardım bizimki aldı kızı gitti içeri o hamile hormonları sapitiyir esiyor böyle arada dedi. hır çıkardığım konunun üzerinden 13 yıl geçmesinden başka sorun yok 😅😅😅

heyet raporu için bir gerekçe gerekiyor mu yoksa hamilelik yeterli mi? Ben de çok istiyorum bu stresli ortamda hamilelik sürdürmek istemiyorum :KK43:
Ben daha önce 3 bebeğimi erken doğumla kaybettim. şuan karından serklajliyim. o yuzden rapor alıyorum. normal bir hamileyim vermezler.

kizzz yerim ben seni geçen de ben hır çıkardım bizimki aldı kızı gitti içeri o hamile hormonları sapitiyir esiyor böyle arada dedi. hır çıkardığım konunun üzerinden 13 yıl geçmesinden başka sorun yok 😅😅😅
Vallahi bugün mesaj attım 2 gün sonra eve geldiğimde evi bal dök yala yap yoksa ….. (burada söyleyemeyeceğim tehdit unsurları var) şeklinde 😂 bana aşkım benim ❤️ diye cevap yazmış 😂 adam beni bence kale almıyor 😂😂

Malesef yazmıyor ultrason görüntüsünü vermediler 4 boyutlu resmini ekrandan cekmistik orda da yazmıyor. Ama bence 17 cm demiştir ya. Çünkü bu haftalarda olması gereken o.
Canım bence şu an kiloymuş bozmuş takma bunları çünkü bu haftalarda aslında bi önemi yok. İlerleyen haftalarda önemli o da 2 hafta önde ya da 2 hafta geride olması bişey ifade etmiyor. Şu an doktor ultrasonda bir gariplik görmedikçe sorun yok

Malesef yazmıyor ultrason görüntüsünü vermediler 4 boyutlu resmini ekrandan cekmistik orda da yazmıyor. Ama bence 17 cm demiştir ya. Çünkü bu haftalarda olması gereken o.
Bilmiyorum ki ben 19a girdim benimki 17 cm sen 16ya girmişsin aynı da olur mu ki bilemedim

Kova kadınlarını çoğaltmaya gelmişiz sanki grup olarak maşallah 🧿 Allah sağlıkla huzurla kucağına almayı büyütmeyi nasip etsin
Bir kova kızım vat isyankar çok bilmiş çok güzel ve çok zeki. Bu tabloyu bir kova erkeği ile taclandiriyorum.

Bir kova kızım vat isyankar çok bilmiş çok güzel ve çok zeki. Bu tabloyu bir kova erkeği ile taclandiriyorum.
E öyle olur zaten ben küçükken mezarlığın ordan geçerken anneme bizi mezara gömünce noluyor etlerimize kemiklerimize diye soran bir tiptim. 😂😂

E öyle olur zaten ben küçükken mezarlığın ordan geçerken anneme bizi mezara gömünce noluyor etlerimize kemiklerimize diye soran bir tiptim. 😂😂
ufff valla benim kız da sürekli soruyor valla ölümsüzlük iksiri bulup olmeyecekmisiz

X