Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Aynı ben her tuvalette kontrol ediyorum. İnsan hamile olduğunu öğrenince evham otomatik yükleniyor sanırım

Senin net görünür zaten

Aynennn! Her seferinde hem tuvalete hem peçeteye bakıyorum bir şey var mı diye sürekli göğüslerimi elliyorum hala şiş mi hassas mı diye. Mesela kabızdım birkaç gün önceye kadar bugün normal yapabildim tuvaletimi, eyvah neden kabızlık bitti kabızlık hamilelik belirtsiydi diye ufak bi panik yaşadım.

Şimdiden bu evhamlar böyleyse bebişler doğunca nasıl olucaz bakalım

Ben de 6+3de duymadım sonra bugün 7+3olduk duydum karından bakıldığında

Sanırım hormonlardan olacak psikolojim hiç iyi değil ya içimden hiçbir şey yapmak içimden gelmiyor

Kızlar vitamin takviyesi olarak ne kullanıyorsunuz şu an? Benim doktorum elenatal 2 verdi, bugün aldım yarın başlıcam. Hamilelik öncesi de elenatal 1’ini vermişti ama o midemi bulandırmıştı kullanmayıp inofolic combi hp kullandım kendi inisiyatifimle Bakalım 2’si nasıl gelecek ama eğer aynı şekilde midemi bulandırırsa sizden alternatif duymak isterim

Slm kızlar birkaç gündür bakamadım buraya, sat 11 mayis perşembe beta 3250 cikti, bugün verdim 7805 cikti normal galiba. Bu arada hafiften mide bulantısı tiksinti halsizlik basladi inşallah artmaz diyorum ama eminim ki artacak mide bulantisini yoğun yaşayan arkadaşlara tavsiyem prilam Dr alın bayag etkili. Ben son hamilelikte onunla ayakta duymuştum. Yeni gelen arkadaşlar hosgelmis hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Bana ilk gebeliğimde önceki doktorum regenesis max vermişti bulantı falan asla yapmamıstı bebek içinde değerleri cok iyiydi. Bu sebeple henuz kontrole gıtmeden tekrar ondan basladım bakalım gıttıgımde yenı doktorum ne onerecek

Ocean mummy kullanmıştım ilkinde,dün giitiim yine aldım başladım kullanmaya

11 Haziran demek istedin sanırım canım,gayet güzel artmış maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…