Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba bende dun gittim bayramdan sonra gelmemi soyledi doktor benimkide 6 haftalik

Ağrı, yüksek sancı ve kanama olmadığı müddetçe korkma canım benimde belirtilerim kayboldu 6. Haftada ama doktora gittiğimizde kalp atışını duyduk çok şükür vücut alıştığı için belirtiler azalıyormuş aslındazaman zaman belirtiler tekrar kendini gösterecek

Kızlar benim bat 10 hazıran 27 sine randevu aldım kalp atısı duyulur ku o zaman yoksa ertelemelı mıyım?

Kızlar benim bat 10 hazıran 27 sine randevu aldım kalp atısı duyulur ku o zaman yoksa ertelemelı mıyım?
Benim de bat 10 mayisti bende Haziran 28 e aldım kese filan görünür en azından kalp atışı ni göremez se sobraki haftaya bı daha çağırır . herkes te farklli olur yurtla döllenme vs dönemi farklı hepinizde tarih aynı olsa da

Benimkide 10 mayıs. Dün randevum vardı çok şükür kese göründü. 1 gün önce gelsen görünmezdi dedi. 10 gün sonra kalp atışına çağırdı. Siz gittiğinizde büyük ihtimal kalp atışını duyarsınız. Ben sabırsız olduğum için bekliyorum bu arada döllenme konusunda ben 23 mayısta hamile kalmışım. Yumurtlamadan 1 gün önce. Uygulamaya göre 5 haftalıktı. Ultasonda 4+1 çıktı. Hepimiz hayırlı haberler alırız inşallah kucağımıza alırız sağlıkla

Kızlar bugün benim tahminen tam 4 haftalık oldu (bat günüm bugün), göğüslerimde şişlik ve hassasiyet var. Karnım bugün düne göre daha az ağrıyor hatta normal ağrısız sızısız hissediyorum. Normal mi bu? Sanki bebeğin gelişmesi için ağrı hissetmem gerekiyormuş gibi geliyor geçen gebeliğimden travmam var, beta hcg iyi artmadığı için düşük yapmak zorunda kalmıştım. O yüzden korkuyorum

inan aynısını yaşadım, düşük sonrası hatta iki yıl sonrası bu ikinci gebelik, ağrı yok diye bir sorun var gibi geliyor, çok nadir oluyor ama her şey yolunda çıkıyor doktora gittikçe çok şükür, ağrı olmamasını kafaya takma hiç. insanın ilk gebeliği düşük olunca travmatik okuyor her şey, ama güzel düşünmeliyiz, ben 7+5'im bugün hala agri çok nadir oluyor, bol sans, sen kendine dikkat et ve gerisini akışa bırakmaya çalış canım

Ne güzel yazmışsın, çok teşekkür ederim sürekli tetikte olma durumundayım öğrendiğimden beri, yorumun rahatlattı sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah

Bugün takviye ilaç ve folik asit başlamak için doktor randevum vardı altan muayene ile keseyi gördük ama çok kücük daha 5 ml 2 hafta sonra gel kalp atışı duyarız inşallah dedi ay sonu randevu alanlar çok isabetli karar almiş ben sabırsız olduğum için dayanamadım belirtiler azalması olabilirmiş arada git gel olur dedi çok tatlı bir doktor bulduğum için de çok mutluyum bütün süreci tek doktor ile bitirmek daha güvende hissettiriyor inşallah kalp atışını duyduğumuz günleride göreceğiz

İnsan değişik bi panik içinde oluyor gerçekten. Her wc gittiğimde peçeteyi kontrol ediyorum bir şey var mı diye korkarak vs, sanırım anne olmak biraz da bu. Şimdiden başlıyor evhamı
Benim de belirtilerim gelip gidiyor bi gün hiçbir belirtim yok ertesi gün adet ağrısı gibi ağrı çekiyorum. Bi gün göğüslerim normal, sabahına taş gibi şişmiş oluyor mesela. Bi gelip bi gidiyo belirtiler normalmiş sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…