Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlarr iyi bayramlar hepinize hayırlı olsunn nasipse bende şubat annesi olacağım inşallah :) 8 yıl süren çeşitli tedaviler,tüp bebekler sonrası kendiliğinden geldi minik mucizemiz son adet tarihim 8 mayıs. Yani şuan 5+4 oluyorum :) en sonn cuma doktora gittim beta 4531 cıktı. Keseyi ve içinde 1.7 mm olan bebeğimizi gördük şükürler olsun. Bayram sonrası kalp atışı için gideceğiz. Hala şoklarda olduğum için inanamıyorum ne düşüneceğimi ne hissedecrğimi bilemiyorum. Yaşadığım şey mutluluktan çok kaybetme korkusu sanırım. Bu güzel bayram günlerinde dualarınızı bekliyorum,benim dualarımda hepinizle inşallah sağlıkla mutlulukla yavrularımızı kucağımıza alırız hepimiz

Hoşgeldin tebrikler benim sat da 9 mayıs. Demek gitsem görebilcem ben de ay heyecanlandım

Hoşgeldin tebrikler benim sat da 9 mayıs. Demek gitsem görebilcem ben de ay heyecanlandım
Hoş buldummm büyük ihtimal görürsün canım ben çok aceleci davrandım ya iki günde bir doktora gittim nerdeyse pazartesi 3 mm iken görrdük keseyi ilk. minik bi baloncuk gibiydi. 26 haziranda kalp atışı için gidicez nasipse sen ne zaman gidiceksinn?

Haziran sonu inşallah benim de canım, yurtdışındayım istediğin gibi gidemiyosun ne yazık ki ben de çok merak ediyorum sizinkilerle avunuyoruz işte

Haziran sonu inşallah benim de canım, yurtdışındayım istediğin gibi gidemiyosun ne yazık ki ben de çok merak ediyorum sizinkilerle avunuyoruz işte
Ayy allah sabır versin ben bayramı nasıl geçiricem diye düşünüyorum kara kara gerçi daha iyi yaa gitmişken hepsini bir görürsün inşallah böyle keseyi bekle bebeği bekle kalbini bekle hepsinde ayrı bi stres belirtilerin var mı peki nasıl gidiyor?

Bazı günler adet ağrısı gibi ağrım oluyor arada da göğüslerim şişiyor başka belirtim yok
Bulantı, koku hassasiyeti, uyku vs başlamadı daha. Sende var mı bi şeyler? 6-7gibi başlar diyorlar

Hosgeldin hayırlı olsun sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah.

Bazı günler adet ağrısı gibi ağrım oluyor arada da göğüslerim şişiyor başka belirtim yok
Bulantı, koku hassasiyeti, uyku vs başlamadı daha. Sende var mı bi şeyler? 6-7gibi başlar diyorlar
Adet ağrısı gibi bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti var bende de. 2-3 gündür sabah uyandığımda bulantı gibi midem bi garip olmaya basladı ama bişeyler atıştırınca geçiyor. Onun dışında herşey normal şimdilik :)

Pinar314 Canim sen yaparsin. Ama sen de ocakta doguracak gibisin de ben de saglikla kucagima alabilirsem ocakta dogar 6 subat gozukuyor benim de ama 38 de dogar bebegim o zamana ulasabilirsem sezaryen olacak

Konuyu bir arkadaşımız alsa iyi mi olur acaba. Ben alacam en sonunda
Aslında ben alabilirim ama daha bebeğimi görmediğim ve kontrole gitmediğim için ya bi sıkıntı varsa diye korkuyorum kesinleşseydi alırdım
Tarihimiz yakın olduğundan mı nedir birebir aynı belirtiler de ilk aşermemi falan çok merak ediyorum ilk bebeğin mi
Kızım olacak gibi hissediyorum ama gönlümden geçen erkek bir kızım var bir de oğlum olsun istiyorum. Nasip bakalım sağlıkla ve vaktinde doğurmaktan başka temennim yok şu anda.
Ben de bazen konuşurken ağzımdan kız çıkıyor. Çin takvimine baktın mı genelde tutuyomuş
Kulağı tıkanan var mı yaa hamilelik belirtisiymis bu arada çok nadir görünüyormuş beni buldu
Yok canım
Öyle absürd belirtilerden uçuk buldu beni de

Pinar314 Canim sen yaparsin. Ama sen de ocakta doguracak gibisin de ben de saglikla kucagima alabilirsem ocakta dogar 6 subat gozukuyor benim de ama 38 de dogar bebegim o zamana ulasabilirsem sezaryen olacak
yok ben yapamam, isim ekstra çok bu ara, ondan hep görebiliyorum mesajlari da sürekli gerçi, ama hem de ocak'ta dogurursam grup ortada kalır. hem sana yakışti bile canimo

Bende bel ağrısı vajina ağrısı çok hafif bir bulantı ve cokkk yoğun uyku hali var. Hiç çıkmasam yataktan yeridir. Başkada belirtim yok

yok ben yapamam, isim ekstra çok bu ara, ondan hep görebiliyorum mesajlari da sürekli gerçi, ama hem de ocak'ta dogurursam grup ortada kalır. hem sana yakışti bile canimo
Ben alicam zor tutuyorum kendimi. Riskli geleyim maalesef 20. Haftalardan sonra erken doğum riskim var. Hepten ortada bırakırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…