Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde ilk gebeliğim dede karnım yoktu 6tı aya kadar ikincide hemen beli oldu karnım

Gerçekten çay bagımlılık resmen her akşam kocam ve ben koca bir demlik içiyoruz,hamilelikten beri gündü içmiyorum akşamda 2ye düşürdüm ama kesemiyorum millet sigara derdinde ben çay
Sonra nerde benim uykum diye geziyorsundur Ben ergenken annemlere gelen misafirlere annem çay dağıttırırdı biteninkini de yenile diye kaş göz yapardı. Çay azalınca yok kalmadı bitti derdim gelen misafiri kovar gibi olurdu Hizmet etmeyi hiç sevmiyordum

Kızlar pazartesi perinatolojiye gideceğiz. Araştırma hastanesinde var sadece. Gittiğimizde detaylı ultrasonla bakar mı direkt yoksa onun için randevu mu verir? Var mı tecrübeniz?

Kızlar pazartesi perinatolojiye gideceğiz. Araştırma hastanesinde var sadece. Gittiğimizde detaylı ultrasonla bakar mı direkt yoksa onun için randevu mu verir? Var mı tecrübeniz?
Canım özel perinatoloji doktorları 3. Boyutlu bakıyor direkt. Siz ne için araştırmaya gideceksiniz amniyosentez sadece orada yapıldığı için mi?

Canım özel perinatoloji doktorları 3. Boyutlu bakıyor direkt. Siz ne için araştırmaya gideceksiniz amniyosentez sadece orada yapıldığı için mi?
Erzurum’da başka yok canım. Bir tane özel muayenehanesi olan doktor daha var o da tatildeymiş, cumaya geliyor. Bu hafta taşınıyoruz, İstanbul’da devam edeceğiz ama bekleyemem haftaya kadar. Kendi kadın doğum doktorumuz hiçbir şey söylemedi. En azından bilgi almak istiyorum

Elimizde DNA testi olduğu için bence direkt amniosentez bilgisi ve randevusu verir.ikili test falan olsa ultrasondan bakıp gerek yok falan diyebilirdi ama bunda sanmıyorum

Kızlar neler aldınız hadi influence edin bizleri Hangi marka, nerden, ne kadara? Ya da ne düşünüyorsunuz. Ben kıyafet bakıyorum ama çok klasikler ya hala düzgün bir marka beğenmedim. Zara çocuk bölümü şu an beğendim gerçi.

Bebek bakım çantası begenemiyorum bir türlü. Eşlerin de taşıyacağını düşünerek renk seçmek lazım ama siz de atlamayın onu:) çocuk büyüyünce anne kucağından inmiyor, çanta pembe vs olursa baba taşımam der mer al sana kriz:)

Elimizde DNA testi olduğu için bence direkt amniosentez bilgisi ve randevusu verir.ikili test falan olsa ultrasondan bakıp gerek yok falan diyebilirdi ama bunda sanmıyorum
Amniosentez için daha 2 haftam var, burada olmayacağız. Cvs yapılır belki. Ama cumartesi yola çıkacağız, riski artırır mı onu da bilmiyorum. Kafam da milyon sorular

Hanımlar selam, benim iç camasirimda beyaz renkte pütürlü akıntı oluyor genelde. Yani mesela 1 gün giysem ertesi gün hemen o akıntı kendini belli ediyor. Kokulu falan da değil. Internette baktım da hamilelikte kokulu veya çok olmayan rengi değişik olmayan akıntı normal diyor. Normal mi? Yaşayan var mı yoksa başka bir şey midir ?

ben h&m bebek bölümünü baya sevdim, stoklar çok hızlı tükeniyor ama kullananlar da çok kaliteli olduğunu söylüyor. beğendikçe minik minik almaya başladım bir şeyler

Amniosentez için daha 2 haftam var, burada olmayacağız. Cvs yapılır belki. Ama cumartesi yola çıkacağız, riski artırır mı onu da bilmiyorum. Kafam da milyon sorular
sizin bebeğinizin sonuçlarının tertemiz çıkacağına inanıyorum ben nedense, fetal fraksiyonunuz da çok düşükmüş çünkü, içinizi ferah tutun, moralinizi bozmamaya çalışın lütfen

Kaşıntı var mı ya da yanma? Mantar olabilir dikkat et. Beyaz pütürlü süt kesiği gibi genelde mantar olur. Kokmaz ama yanma kaşıntı olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…