Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben olmuştum. Antibiyotik verdi bebiş 6-7 haftalıktı o zaman. Şimdi de vajinal bakteri çıktı Bu sefer fitil ve merhem verdi ana ilaç yazmadı.

Canim sagolasin. O gunden beri pek iyi degilim. Ultrasonda ense kalinligi disinda her sey normal. Amniyosentez icin hâlâ 2 hafta daha bekleyecegim
Hayırlı güzel haberler alın inşallah kaçırmış olabilirim belki; kaç çıkmıştı ense kalınlığı? bir de nipt testi veya 2’li tarama testi yaptırmış mıydın? Oradaki sonuçlar da bir şey göstermiyor mu bu konuyla ilgili?

Canım monurol saşe var. Gece uyumadan içiyorsun. Lokal antibiyotik. Onu araştırabilirsin.

Son düzenleme:
Hareket hissetmeye başlayan var mı ben bugün hissettimönceki gebeliğimde daha geç hissetmiştim. Şimdi 15. Haftada erken gibi geldi bana ama resmen hissettim 20 dk falan sürdü.
Valla bana kalsa 10.haftadan beri hissediyorum akşamları yatınca pıt pıt hissediyorum diyorum eşim vardır o gazdır diyor henüz 14 haftalık benim içinde küçük sanırım

Var canım bende duydum hatta burda başlıgıda var niptte Down olup temiz çıkan çok var seninkinde öyle olacaktır inşallh

Kızlar çok kötüyüm. Nipt testi için Yeditepeye kan vermiştim, burada bizim iletişime geçtiğimiz bölge sorumlusu aradı ve bu testi doktorun ultrasonda herhangi bir bulguyla mı istediğini yoksa bizim kendi isteğimizle mi yaptırdığımızı sordu. Daha geçen hafta gitmiştik ve her şey yolundaydı. Burun kemiği, ense kalınlığı, kalp atışı, gelişimi. Doktor daha güvenilir dedi yaptırdık. 1 saattir ağlıyorum, neden bu soruyu sordular. Arayan kadın beni sakinleştirmeye çalıştı, böyle sorup temiz sonuçlar geldiği oldu dedi. Ama yarına kadar sabredemiyorum

Sorumlu neden arıyormuş ya çok saçma,hemde böyle bir konuda kafa bulandırarak.içini ferah tut canım hemen en kötüsünü düşünme,bol bol inşirah oku bilmiyorsan aç dinle kalbin ferahlar.insallh hayırlı haberler alırsın

İcini ferah tutmaya calis arkadasim, insallah guzel haberler alacaksin

İcini ferah tutmaya calis arkadasim, insallah guzel haberler alacaksin
Dua edin kızlar nolur. Eşim de şehir dışında, tek başımayım. Kuran okuyup ağlamaktan başka bir şey yapamıyorum

Kötü düşünmeyin bence. Esimde morfoloji sorunu var diye doktor genetik test yaptirmamizi istemisti. Basvuru yaptığımızda bize de böyle sorular sormuşlardı bu testi neden yaptırıyorsunuz gibisinden. Bence sadece sebebini öğrenmek için sormuşlardır kötü bisey olduğundan değildir.

Sonuç yarın çıkacak, bu akşam mesai bitiminde böyle bir soru sormaları aklıma başka bir seçenek getirmedi İnşallah dediğiniz gibidir sadece sebebini öğrenmek için soruyorlardır

Canım korkma prosedürel olarak test raporunun bilgileri için sormuşlardır. Doktor mu yönlendirdi kendiniz mi istediniz vs gibi. Zaten sonuçlanmıştır raporu yazıyorlardır yarın sonucu açıklayacaklarsa, bir gün kala bu yüzden böyle bir sormuşlardır. İçini ferah tut inşallah güzel sonuçlar gelecek

Bana

Banada sordular sana sormadıkları için eksik bilgileri tamamlamışlardır canım
Belki istatistik tutuyorlardir onun için sorulmustur
İnşallah kızlar. Ağlamaktan içim çıktı. İnşallah kendimi de bebeğimi de boş yere üzüyorumdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…