Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

canım sakin ol prosedür gereği aramislardir. sonuç çıktıysa yarını neden bekliyorsun? cikmadiysa neden arayıp soruyor anlamadım ama dediğin gibi ölçümleri iyiyse sıkıntı yapma bebisin de etkileniyor.

düzenleme buldum neden aradıklarını. Sen istediysen sana gönderiyor dr istediyse ikinize de gönderiyor. ondan canım üzülme hadi radikal rahat ol

İnşallah kızlar. Ağlamaktan içim çıktı. İnşallah kendimi de bebeğimi de boş yere üzüyorumdur
Canım o formu bize de eve kan almaya gelen hemşire bir sürü soru sorarak doldurmuştu. Bebişinle bi alakası yoktur. Ama evham yapmakta çok haklısın. Allah gönlüne ferahlık versin yarın da güzel haberleri al inşallah

İnşallah kızlar. Ağlamaktan içim çıktı. İnşallah kendimi de bebeğimi de boş yere üzüyorumdur
Canım bu tip testlerde ön tanı kısmını doldurmak gerekiyor sana o yüzden sormuşlardır. Doktor istediyse doktor istemi sen istediysen isteğe bağlı şeklinde. Üzülme kendini de bebeğini de boş yere üzme 6-7 ay genetik testler ile uğraştım gereksiz gen eksiklikleri yüzünden ben 3 ay üzüldüm düşün sonucun temiz çıktığını öğrenmek için 3 ay bekledim. Üzme kendini boş yere 1 gün kalbini ferah tut inşallah güzel sonuçlar alırsın

içini ferah tut canım. stres yapma tek başına ense kalınlığı çok bir veri sunmaz. inşallah miniğim çok saglikli
Sagol canim cok dusuk yanilma payi var testin ama belli olmaz
Rapor 3 gun sonra elime gecicek ama 3.1 ile 3.7 arasinda demisti ultrasondaki gorevli. Ilk Nipt ile cikti sonra ultrasonda da bu olcum cikti..
Var canım bende duydum hatta burda başlıgıda var niptte Down olup temiz çıkan çok var seninkinde öyle olacaktır inşallh
Evet burdaki arkadasi okudum, bi umut olmustu ogrendigim ilk gunlerde ama trizomi21 genelde dogru cikiyormus. Cok dusuk yanilma payi var malesef.

Canim uzulme. Turkiye'de nasil bilmiyorum, teste doktorun adi yaziliyor mu mesela ama burda oyle bir durumda test sonucu doktora gidiyor, doktora randevu almadan kimse bir sey soylemiyor. Sadece kontrol etmek istemislerdir.

Kızlar hiç sütten çökelek yaptınız mı? Nasıl koktuğunu bilir yapanlar. Böyle tatlimsi bir koku. Ben niye öyle kokuyorum?

Bana insanlar çok kötü kokuyor ya hergün işyerinde çile içindeyim. Heryere oda kokusu fln koyuyorum ama nafile insanlar çok pis ya

Yediğin biseyden kaynaklaniyor olabilir mi acaba bende bı ara çemen yemiştim kahvaltıda 3 gün o koku vardı tenimde çok ilginçti ve yemedim bı daha da çok severim oysaki
yok öyle kısa süreli değil uzun zamandır var. Çarşamba kontrolüm var soracağım aklıma gelirse

Hanımlar selam 14+5 olduk kızımla. İkinci trimester olduğu için bir çok hamile hanım kan ve demir ilacına başlamış burada ve başka platformlarda gördüm. Doktor randevum 3 eylülde (16 haftalik olacağız hayirlisiyla o zaman) ve ben o zamana kadar kullanmasam bir sıkıntı olur mu merak ediyorum. Bu arada folik asit kullanımına devam ediyorum (elanatal 2 ) . Yine ilk trimester bittikten sonra folik asit biraktirildigini okuyorum. Kafam çok karışık ve ilk gebeligim olduğu için çok tecrübesizim. Bana yardımcı olur musunuz, bir sorun olur mu doktoruma beklemeden yazayım mı? Bu arada saglik ocağına pazartesi gidip kan verecegim orası da sanırım yazabiliyormuş bu ilaçları.

Bende 14 haftalığım babada verilmedi henüz canım ne kan ne demir ne d vitamini hiçbirsey vermedi henüz,gidince soracagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…