Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de iMom Omega kullanıyorum, onun içinde var onun için mi acaba söylemedi bilmiyorum. Biraz araştırdım sağlık bakanlığının bir protokolüymüş bu. Doğumdan önce 6 ay ve sonra 6 ay şeklinde sağlık ocakları veriyormuş. Yarın bi markasını filan öğrenip doktoruma soracağım

Kızlar az önce sağlık ocağından aradılar. Doktorumun d vitamini verip vermediğini sordu. Ben de vermediğini söyledim. Gelin devit3 başlayalım dedi. Siz kullanıyor musunuz?
Evet ben hamilelik öncesinden başlamıştım hamilelik boyunca kullan demişti

Hareket hissetmeye başlayan var mı ben bugün hissettimönceki gebeliğimde daha geç hissetmiştim. Şimdi 15. Haftada erken gibi geldi bana ama resmen hissettim 20 dk falan sürdü.

Hareket hissetmeye başlayan var mı ben bugün hissettimönceki gebeliğimde daha geç hissetmiştim. Şimdi 15. Haftada erken gibi geldi bana ama resmen hissettim 20 dk falan sürdü.
Bende hissedeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. 13. Haftadayiz ilk gebeligim o zaman benim daha çok var hissetmeme. Peki hareket ettiğinde nasıl oluyor sadece hareketini mi hissediyorsunuz bir ağrı da oluyor mu

Bende hissedeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. 13. Haftadayiz ilk gebeligim o zaman benim daha çok var hissetmeme. Peki hareket ettiğinde nasıl oluyor sadece hareketini mi hissediyorsunuz bir ağrı da oluyor mu
son zamanlarda büyüyp esnediğinde falan azcık rahatsızlık veriyo ama ilk zamanlar acı ağrı olmaz zaten. ilk gebeliğimde ilk hareketini içimde balık yüzüyor gibi hissetmiştim tekmeler vs çok sonra gelmişti

Ben bir 15 gündür hissediyorum ama benim 5. oldugu ve plasenta arkasında olduğu için hissediyorum.

Battaniye yapicam.
Bittiği zaman çok güzel olacak desene,sağlıcakla kullansın tatlı kuzun Bende birsürü motif ördüm kendime elbise yapacağım,üstü motif alt kısmı müslin kumaştan malum karnım büyüyor

Eklentiler

• IMG_0090.jpeg
    170,6 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_0091.jpeg
    202 KB · Görüntüleme: 33
Teşekkür ederim canım kendim birşeyler örüp dikmeyi çok seviyorum bebek olmadan bolca vakit varken yapayım inşallah kızımla birlikte anne kız kombinide yaparım
İnşallah canım. Anne kız kombini yaptığın günleri de burada beraber görürüz. Ben heves ettim kendime de yapacağım. Fikri getirdin aklıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…