Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben covid olmuşum o kadar öksürüyorum ki, öksürdükçe kasımlarımda batma oluyor. Endişeliyim evde 2 yaşında kızımda var bulaşmasın diye çabalıyorum.
Çok geçmiş olsun canım covid var mıymış hala ya Sağlıkla atlat Çorba ağırlıklı c vitamini almalısın çok bol.

İlk gebelikte ne zaman hissetmeye başlanıyor acaba ya ben de bekliyorum ama hic bisey hissedemedim daha zamanı var herhalde

uzanırken odaklanmaya çalış hissetmeye başlayacaksın canım sakin senin bebis demekki benim kardeşim de öyleydi sonra doğunca da gerçekten sakin bir bebeklik ve çocukluk geçirdi
Bir ağırlık hissediyorum sadece özellikle akşamları şu an başka bisey hissedemiyorum evet en son ultrasonda da kipirdamamisti hiç o zaman küçüktü tabi de bakalım bu sefer de aynı mı olucak öyle olursa sakin olcak herhalde diye düşüncem bende

hosgeldinnnn neysek ki ladin küçük daha. robloxu bilmiyor olabilir
Robloxu biliyorum YouTube’dan videolarda kötü içerikler falan olduğu pedofililerin cirit attığına dair videolar görmüştüm Kızım evet küçük allahtan ama ben oyun oynatmamayı düşünüyorum gerçi neyi düşündüysem tam tersi oldu hep Çizgi film izletmem demiştim çocuk niloya bağımlısı oldu günde 1 saate kadar izin veriyorum ama 20şer dakikaya bölüyorum gün içine dağıtıyorum yoksa kafayı yiyor aman oyuna bari alışmasın.

Ben de dün gece gittim kızlar. Bebiş iyiydi ama idrarda enfeksiyon çıktı. Doktor tek kullanımlık şase verdi. Bugün de kültür aldılar duruma göre antibiyotik dendi bakalım
İdrar enfeksiyonunuz hangi değerde çıktı. Yassı hücreli epitel ki yoksa lökosit mi. Benimde idrarım alındı da. Endişelendim biraz. Kaç aralığında çıktı acaba?

İdrar enfeksiyonunuz hangi değerde çıktı. Yassı hücreli epitel ki yoksa lökosit mi. Benimde idrarım alındı da. Endişelendim biraz. Kaç aralığında çıktı acaba?
Lökosit 4 altı çıkması gerekirken 12 çıktı daha başta sanırım çünkü ben çok kötü bir enfeksiyon geçirmiştim 2021’de o zaman 250 çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…