Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar,
12+6 dayız. cinsiyetimiz belli oldu (erkek)
2li test yaptırdım hafta içi , sonucu çıktı , raporda düşük risk yazıyor.
Dğer annelerimiz sizlerde durumlar nedir acaba.
Doktorum folikasite 1 ay daha devam et dedi. Ciddi bir şikayetim yok akıntı dışında.

Lökosit 4 altı çıkması gerekirken 12 çıktı daha başta sanırım çünkü ben çok kötü bir enfeksiyon geçirmiştim 2021’de o zaman 250 çıkmıştı
Benimde lökosit 24 çıktı canım. Yassı hücreli epitel geçen ay 67 çıkmıştı bu ay 21 çıkmış. Doktor ilaç vermedi bol su iç dedi. Seninkinden de yüksek çıkmış. İlaçta vermedi bebeğime zararı olur mu çok su içmeye çalışıyorum ve endişelendim napsam başka doktora mı gitsem ilac verir belki

Bana tek kullanımlık şase verdi. Dün onu içtim sabaha kadar işeme demişti. İdrar kültürü verdim sonuca göre antibiyotik ya veririm ya vermem dedi. İstersen başka bir doktora daha göster sonucunu canım

Merhaba kızlar ben 11+6 dayım ve normalde ortalama seyreden (1 küsürlerde) tsh değerim bu hafta yaptığım testte 0.14 çıktı aşırı düşük geldi ilk haftalarda normal mi bu aranızda böyle olan var mı? Bugün doktora gittim dahiliyeye yönlendirdi umarım bir sorun yoktur

Bugün 12+1 de perinatologda ulturasona göre ense kalınlığı 1,7 çıktı. Doktor bana göre herşey normal görünüyor ama nipt testi de yaptır her ihtimale karşı dedi. (Yaş 38) Kan sonuçları 3. Gün sonra çıkacakmış ikili testin. Bebek kıpır kıpır hareketliydi çok duygusal ve heycanlı hissettim. inş nipt testimde güzel sonuçlanır. Bu arada bebek 12+5 yada 6 günlük boyutlarındaymış erken yumurtlamış olabilirsin dedi. Ayrıca bacak arasında çıkıntı görünüyor
%80 erkek dedi. Ama nipt de kesinleşir dedi. bazen kızlarda da çıkıntı olabiliyormuş hayırlısı sağlıkla gelsinler

tatlı yaa ama iyi yapıyorsun engelleyemiyoruz

Selam kızlar 13 hafta için kontrol randevum vardı ikili test yapmadım yaptırmayı düşünmüyorum erkeğe benziyor dedi ikinci oğlanla napcam diye kara kara düşünüyorum şaka bi yana da sağlikla gelmesi tek dileğim ama kız olsaydı iyi olurdu bi hayalim gerçek olmuş olacaktı hep kız çocuğu annelerine özlenirdim içimde kalacak galiba neyse b12 verdi kan ilacı başladı hiç kilo almadım vermedim de 75 kiloyum diyet yap dedi moralım bozuldu birazcık ben diyet yapamıyorum diyemedim ömrümde 3 5 kez diyet denedim yapamadım ilk hamilelikte 10 kilo almıştım hepsını verdim ama emzirme Dönemi'nden sonra aldım yine 3 doktor a gittim şimdiye kadar ilk sezeryan diye sezeryan olır diyorlar kafam çok karışık moralım sıfır

Bizim de öyle ya çıkantı var değişir mi acaba sağlikla gelsinler inşallah

Sağlıkla gelsin inşallah Hamileyken diyet yapmak mii yapabilenlere helal olsun ben biseyler yerken acaba sonra ne yesem diye düşünüyorum Çok şükür şimdilik kilo almadım.

Benim ki yükseliyor şu anda ilaç kullanıyorum zaten büyük ihtimal sana da ilaç verip o değeri normal aralığında tutarlar. Canını sıkma hiç.

Bana tek kullanımlık şase verdi. Dün onu içtim sabaha kadar işeme demişti. İdrar kültürü verdim sonuca göre antibiyotik ya veririm ya vermem dedi. İstersen başka bir doktora daha göster sonucunu canım
Bana idrar kültürü yapıldı mikrop çıkmadı kültürde canım. Acaba ondan mı vermedi herhangi bir ilaç. Ama yinede lökosit çok yüksek çıkmış değil mi. Korkuyorum bir şey olur mu acaba

oglak_kadini çabuk kooosss bu tahminin de tuttu rüya da erkek demiştin sankiii nerden bildin yaa

Bana idrar kültürü yapıldı mikrop çıkmadı kültürde canım. Acaba ondan mı vermedi herhangi bir ilaç. Ama yinede lökosit çok yüksek çıkmış değil mi. Korkuyorum bir şey olur mu acaba
Şimdi çıkmış benim de sonucum. Benim de temiz. Bence bol su ile halledilir günde 2.5lt su iç bol bol tuvalete çık iç çamaşırını akıntı gördükçe değiş hiçbişey olmaz

Şimdi çıkmış benim de sonucum. Benim de temiz. Bence bol su ile halledilir günde 2.5lt su iç bol bol tuvalete çık iç çamaşırını akıntı gördükçe değiş hiçbişey olmaz
Bana tek kullanımlık toz da vermedi. Öyle bişey içmeden de düzelir mi sence sadece bol su içsem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…