Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Evden çıkıyoruz şimdi bavulları eşim arabaya yerleştiriyor kızım bu gece bana inadına uyumadı 12de uyudu her gün 8de uyuyan çocuk şimdi onu aşağıya uyandırmadan nasıl indireceğim onun planını yapıyorum. Ben taşındığımdan beridir 4 sefer kızımla uçtum Türkiye’ye ilk defa hamileyim inşallah çok yormaz. Anneme kesin kitleyeceğim ama bu sefer 😂 anne evine gidince çocuk senin değilmiş gibi davrananlar gibi olacağım 😂
O olayı çok merak ediyorum seneye deneyimlemek isterim😂😂😂

Ya biliyo musun benim de hiç belirtim yoktu doktor öyle tahlil istemese bilmezdim. Ne ateş ne kusma ne de karın ağrısı idrarda yanma vardı. Bir kere geçirdim ben kan işiyordum afedersin o zaman lökosit 250 çıkmıştı 4 altı çıkması gerekirken. Şimdi baktım 12 çıkmış. Heralde çok değil o yüzden belirtim yok ama tabi ufak da olsa insanın morali bozuluyor sabahtan beri su içip çişe gidiyorum.
Aynen azmış baya değerin hiç sıkıntı yapma su içerek en iyisini yapıyorsun biraz zahmetli oluyor ama yapacak bir şey yok ben de elimde suyla geziyorum hep 😁 Benim idrar testinde bir problem çıkmadı sonra idrar kültüründe çıktı ben de onu hiç anlayamadım ikisi aynı olur diye düşünüyordum. Benim ki yüksek çıktı bir de baya ufc/ml 10.000 altı olması gerekirken 100.000 çıktı hatta o yüzden pek güvenemedim 5 günlük antibiyotik tedavisinin yeterli olacağına ama çok bile dedi doktor bu değer için böyleyse seninki tek şaseyle geçer gider inşallah.🙏

Aynen azmış baya değerin hiç sıkıntı yapma su içerek en iyisini yapıyorsun biraz zahmetli oluyor ama yapacak bir şey yok ben de elimde suyla geziyorum hep 😁 Benim idrar testinde bir problem çıkmadı sonra idrar kültüründe çıktı ben de onu hiç anlayamadım ikisi aynı olur diye düşünüyordum. Benim ki yüksek çıktı bir de baya ufc/ml 10.000 altı olması gerekirken 100.000 çıktı hatta o yüzden pek güvenemedim 5 günlük antibiyotik tedavisinin yeterli olacağına ama çok bile dedi doktor bu değer için böyleyse seninki tek şaseyle geçer gider inşallah.🙏
Senin de temizlenmiştir bence antibiyotik güçlü sonuçta. Valla şu süreci tertemiz atlatalım da gerisi mühim değil☺️🙏🏼

Tevekkül etmek tamam iyi ama nipt testi invaziv değil ki topu topu 1 tüp kan veriliyor. Maddiyat olmaz yapılmaz hadi bir nebze ama ben sağlıksız ya da engelli bir evlatla sınanmak istemem. Herkesin tercihi kendine bir şey de diyemem ama düşüğe sebep olacak bir test değil. Ceylan Özdemir diye bir youtuber var takip ediyorum ilk çocuğu için bütün testleri yaptırmış medicalpark Antalya hastanesinde tüm takipleri yapılmış doktorların doğru düzgün bilgi vermemesi bakmaması sebebiyle engelli mikrosefali hastası çocuk dünyaya getirdi 5 sene canını dişine taktı çocuk vefat etti 2. Çocuk yapacağı zaman 3 düşük yaptı 4.sünde sağlıklı bir çocuk dünyaya getirdi ama o çocuk için de gereken bütün testleri yaptırdı. Bence tamam kendimizi Allah’a teslim edelim kendimizi strese sokmayalım ama önlemlerimizi alalım.
Doktorum test sonucuma göre güzel dedi ama başka bir doktor daha var çok iyi o da ona da gidicem yaptırayım diye yaptır derse hemen yaptırırım

Hayırlı geceler kızlar geceye güzel haber bırakmaya geldim 🎉🎊 biz bu gece bebişimizin cinsiyetini öğrendik evimize bir Prenses👸🏼👼geliyor🎊🎉🤲
daha 5 haftalık falandık sana kız hissediyorum demiştim. ayy hislerim kuvvetli mi bu aralar ne sağlıkla gelsin minnoş maşallah annesi. Bir de rüya nin bebegi erkek çıkarsa bu isten para kazanmayı düşünüyorum 🤣🤣🤣🤣

Kızlar ben covid olmuşum o kadar öksürüyorum ki, öksürdükçe kasımlarımda batma oluyor. Endişeliyim evde 2 yaşında kızımda var bulaşmasın diye çabalıyorum.
Çok geçmiş olsun inşallah çabucak toparlanirsiniz. İnşallah bulaşmaz kızınıza. Anne veya kayinvalide varsa onlar destek olsa size.

Kızlar ben covid olmuşum o kadar öksürüyorum ki, öksürdükçe kasımlarımda batma oluyor. Endişeliyim evde 2 yaşında kızımda var bulaşmasın diye çabalıyorum.
Çok geçmiş olsun canım 🙏🏼 tavuk suyuna ya da ilik sulu çorbalar içip bağışıklığını güçlendirmeye çalış 🫶🏻

Çok geçmiş olsun cnm doktor mu söyledi covit degikdur inşallah ya çabucak toparlarsin öyleyse bile doktor ayrı tedavi filan uygular başladım ibherhsngi ilaç vs birinden mi bulaştı acaba benim 5 yaşındaki kızımda öksürük vs üst solunum yolu enfeksiyonu geçiriyor yapışık uyuyoruz gece üstüme öksürüp durdu kıyamadım da bana bulaşacak diyede ödüm kopuyor çünkü hamilelikte ekstra hastalıklar çok zor ya

daha 5 haftalık falandık sana kız hissediyorum demiştim. ayy hislerim kuvvetli mi bu aralar ne sağlıkla gelsin minnoş maşallah annesi. Bir de rüya nin bebegi erkek çıkarsa bu isten para kazanmayı düşünüyorum 🤣🤣🤣🤣
Evet canım hatırlıyorum gerçekten bildin 😇 bende en başından beri kız hissediyordum 🤣 Ama hamile kalmadan öncede dua edip bebeknisterken hep içimden kız bebek geçiyordu rabbim gönlüme göre verdi. İnşallah bahtı güzel olur sağlıklı hayırlı evlat olur 🤲

cok geçmiş olsun. virüs bu ilacı da yok zaten de kullanamıyoruz. çok sıkılırsan parol alabilirsin ama yine de doktora sormadan benim vb dememle alma. bağışıklığı güçlendir. Ben hasta olunca tavuk suyu çorbaya abaniyorum.

Evet canım hatırlıyorum gerçekten bildin 😇 bende en başından beri kız hissediyordum 🤣 Ama hamile kalmadan öncede dua edip bebeknisterken hep içimden kız bebek geçiyordu rabbim gönlüme göre verdi. İnşallah bahtı güzel olur sağlıklı hayırlı evlat olur 🤲
olacak canım. Onu en güzel şekilde yetiştirip hayata hazirlayacagindan eminim. 🥰🥰

X