Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

O olayı çok merak ediyorum seneye deneyimlemek isterim

Aynen azmış baya değerin hiç sıkıntı yapma su içerek en iyisini yapıyorsun biraz zahmetli oluyor ama yapacak bir şey yok ben de elimde suyla geziyorum hep Benim idrar testinde bir problem çıkmadı sonra idrar kültüründe çıktı ben de onu hiç anlayamadım ikisi aynı olur diye düşünüyordum. Benim ki yüksek çıktı bir de baya ufc/ml 10.000 altı olması gerekirken 100.000 çıktı hatta o yüzden pek güvenemedim 5 günlük antibiyotik tedavisinin yeterli olacağına ama çok bile dedi doktor bu değer için böyleyse seninki tek şaseyle geçer gider inşallah.

Senin de temizlenmiştir bence antibiyotik güçlü sonuçta. Valla şu süreci tertemiz atlatalım da gerisi mühim değil

Doktorum test sonucuma göre güzel dedi ama başka bir doktor daha var çok iyi o da ona da gidicem yaptırayım diye yaptır derse hemen yaptırırım

Hayırlı geceler kızlar geceye güzel haber bırakmaya geldim biz bu gece bebişimizin cinsiyetini öğrendik evimize bir Prensesgeliyor
daha 5 haftalık falandık sana kız hissediyorum demiştim. ayy hislerim kuvvetli mi bu aralar ne sağlıkla gelsin minnoş maşallah annesi. Bir de rüya nin bebegi erkek çıkarsa bu isten para kazanmayı düşünüyorum

Kızlar ben covid olmuşum o kadar öksürüyorum ki, öksürdükçe kasımlarımda batma oluyor. Endişeliyim evde 2 yaşında kızımda var bulaşmasın diye çabalıyorum.
Çok geçmiş olsun inşallah çabucak toparlanirsiniz. İnşallah bulaşmaz kızınıza. Anne veya kayinvalide varsa onlar destek olsa size.

Kızlar ben covid olmuşum o kadar öksürüyorum ki, öksürdükçe kasımlarımda batma oluyor. Endişeliyim evde 2 yaşında kızımda var bulaşmasın diye çabalıyorum.
Çok geçmiş olsun canım tavuk suyuna ya da ilik sulu çorbalar içip bağışıklığını güçlendirmeye çalış

Çok geçmiş olsun cnm doktor mu söyledi covit degikdur inşallah ya çabucak toparlarsin öyleyse bile doktor ayrı tedavi filan uygular başladım ibherhsngi ilaç vs birinden mi bulaştı acaba benim 5 yaşındaki kızımda öksürük vs üst solunum yolu enfeksiyonu geçiriyor yapışık uyuyoruz gece üstüme öksürüp durdu kıyamadım da bana bulaşacak diyede ödüm kopuyor çünkü hamilelikte ekstra hastalıklar çok zor ya

Evet canım hatırlıyorum gerçekten bildin bende en başından beri kız hissediyordum Ama hamile kalmadan öncede dua edip bebeknisterken hep içimden kız bebek geçiyordu rabbim gönlüme göre verdi. İnşallah bahtı güzel olur sağlıklı hayırlı evlat olur

cok geçmiş olsun. virüs bu ilacı da yok zaten de kullanamıyoruz. çok sıkılırsan parol alabilirsin ama yine de doktora sormadan benim vb dememle alma. bağışıklığı güçlendir. Ben hasta olunca tavuk suyu çorbaya abaniyorum.

olacak canım. Onu en güzel şekilde yetiştirip hayata hazirlayacagindan eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…