Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 14. Hafta bitti prilamı içmeyeyim bugün dedim kusmaya başladım. Benim gibi olan var mı? Biraz endişeliyim hala kusuyorum neden anlamadım
13+1 dün akşam prilam içmedim kusmaktan heba oldum doktora gittim bugün düşün çok kötüydüm tekrar prilam verdi d vitamini damla ve decavit başladi folik asit bırak dedi. D vitamini damlayı kaç damla damlatmalıyım ekmeğe.

Teşekkür ederim canım ❤

Bende bu listedeyim aslında dostlar 13+¹ oldum ve çok kusuyorum yoruluyorum

Kızlar 14. Hafta bitti prilamı içmeyeyim bugün dedim kusmaya başladım. Benim gibi olan var mı? Biraz endişeliyim hala kusuyorum neden anlamadım
Bende 13+6 yım normalde 2 alıyodum 1 alayım dedim dün gece.Mahvoldum kusuyordum bende az kala.Sanırım daha vaktimiz var dedim içtim diğerinide

Söylemiş olması lazımdı doktor demedi mi? 2 3 damla damlatıyordu arkadaşım. Bana hap olarak verdiği için bilmiyorum valla canım

Canım saçmalamanın da bir sınırı olur başka bir şey diyemiyorum vallaha

50binlikse 10

200 binlikse 3

Bana devit 3 yazdı hiçbir tahlil yapmadan günde 10 kez damlatıyorum canım

Çok geçmiş olsun dilerim herhangi bir sorun yoktur yaşınız kaç bir de ultrasonda doktor daha önce şüphe duydu mu? Ense ölçümü vs?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…