Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

ladin19 canım ilk kez duyduğum bi terim bu bahsettiğin diye hemen internetten araştırdım ama belirtileri arasında senin herhangi benzer bir belirtin yok gibi görünüyor di mi? Yani öyle bir şey olsa sen kendinde de bi tuhaflık hissederdin bence. Yanlış teşhis gibi geliyor, zaten gelecekmişsin türkiyeye burada doktorun bakar içini rahatlatır

Çok geçmiş olsun canım inşallah iç rahatlatıcı haberler alırsın nipt testini yaptırdığın yerim güvenilirliğinden emin olarak mı yaptırmıştın? Bir de perinatoloğa mı görünsen acaba detaylı usg için acaba? Çok zordur şu an bu haber üstüne eminim ama kendini ve bebeğini strese sokmamaya çalış inşallah usgde güzel sonuçlar alacaksın

Kızlar sizde de kaşıntı var mı? Benim belim popoya doğru aşırı kaşınıyor böyle kaşı kaşı geçmeyen türden kendimi tutmasam yara edicem. Sizde durum nedir ?
Bence göbüş büyüdüğü için arka tarafını da etkiliyordur derin geriliyordur bol bol krem yağ ne varsa sür

Kızlar sizde de kaşıntı var mı? Benim belim popoya doğru aşırı kaşınıyor böyle kaşı kaşı geçmeyen türden kendimi tutmasam yara edicem. Sizde durum nedir ?
Kaşıntı çatlakların da belirtisi olabilir bazıları çok erken dönemde yaşayabiliyormuş. Kaşınan bölgelerinizi mutlaka nemlendirin ve kaşımamaya çalışın tabi bir de doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin

Canım çok zor bir süreç ama kesin sonuç almadan kendini çok üzmemeye çalış unutma ki sen üzülürsen bebişin de üzülür. Yaş faktörü ense kalınlığı vs tanı testinde etken ama senden ileri yaşta tanıdığım kişilerde de böyle sonuçlar duymuştum ama şükür ki onlarda herhangi bir sıkıntı olmadan sağlıkla bebeklerini kucağına aldılar hatta birinin yaşı 42 idi amniyosentez yaptırdı bir sorun çıkmadı ama bebeğinin ensesi genetik olarak kalın mesela Amniyosentez biraz riskli ama kesin sonuç veriyor diye biliyorum inşallah tertemiz çıkar ve sen de rahatlarsın geçmiş olsun

Kızlar hiç iyi değilim Preeklampsi çıktı bende
Çok geçmiş olsun canım böyle şeyler duyunca fıtratımız gereği çok korkuyoruz hemen en kötü senaryoyu yazıyoruz ama biraz araştırdım senin belirtilerinde korkulacak bir durum olduğunu düşünmüyorum perinatolog ile düzenli takibini yaptırdıktan sonra bir risk olmaz inşallah güzel düşünelim güzeli çağıralım güzel olsun bir de bu kan olayından bahsetmişsin onu anlayamadım açıkçası

Bu nasıl bir saçmalık ya canım bunlar bit şeyleri fena halde karıştırmış bence Benim anladığım şeyler değil tabii ama allah aşkına tüpler kirli falandı sanırım boşver sen onları gerçekten buraya gelince doğru düzgün test yaptır bence

Sitede araştırırken gördüm amniyosentez ile negatif gelen sonuçlar var .zaten tespit değil tarama testi amniyosentez kesin olan. olasilik yüksek olup sizin bebek de olmayabilir down sendromu

13 haftalik olduk biz ama kontrole 12+4 de gittik doktorumuz bi cinsiyet tahmininde bulundu. Sizlerden de alabilirmiyim ( ben hala tahmin için erken olduğunu düşünüyorum ama doktorumuz %90 dedi

Eklentiler

• IMG-20240802-WA0050.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 67
  • 1723045577474551858435606981254.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 65
Evet canım yağlarım geldi aklıma geldikçe sürüyorum ve azalttı kaşıntıyı. Ama kan testi vereceğim yine de haftaya dr gidince
Canım ne kullanıyorsunuz yüzünüze ve vücudunuza ben sürekli cilt bakımı yapan her gün clinique nemlendiricimi asla ihmal etmeyen biriydim yaş 29 görenler 20 sanıyor cildim aşırı parlak bakımlı ama hamile kalınca korkumdan bebeğime zarar olur diye asla birşey sürmüyorum bana önerin yüz için göbeğim için ne süreyim ki çatlak olmasın

Canım ben hamilelik öncesi la Roche kullanıyordum değiştirmedim aynı şekilde devam ediyorum. Yüz için evde maske kendim hazırlamaya başladım kahve tarçın yumurta akı peelingi gibi şeyler yapıyorum.
Çatlaklar için çok şey öneriliyor ben şu an bio oil yağını aldım ve bir iki kere sürdüm hoşuma da gitti. Bi de kakao yağı sipariş etttim arifoğlunun bayağ doğal bisey. Onu evde ara sıra yemeklere kullandığım Hindistan cevizi yağım ile karıştırıp arada da onu süreceğim kokuları çok güzel çünkü. Ben gün içinde aklıma geldikçe kendimi yağlıyorum göğüsleri bel ve popo dahil olmak üzere. O yüzden biraz fazla çeşit aldım sıkılmadan süreyim güzel de koksun diye. Badem yağını da çok öneriyorlar biraz kullanayım sırada o var onu da alacağım.

ladin19 ben de bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum canım benim. Eminim Türkiyedeki doktorun içini ferahlatacaktır. Güzel haberler bekliyoruz senden inşallah

Kızlar 14. Hafta bitti prilamı içmeyeyim bugün dedim kusmaya başladım. Benim gibi olan var mı? Biraz endişeliyim hala kusuyorum neden anlamadım

Kızlar 14. Hafta bitti prilamı içmeyeyim bugün dedim kusmaya başladım. Benim gibi olan var mı? Biraz endişeliyim hala kusuyorum neden anlamadım
annem bana dokuz ay kusmus. ben kilolu dogmusum beslenmisim ama annemin disleri çürümüş. bazi gebeliklerde olabiliyor demek ki. inşallah en kısa zamanda biter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…