Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar soğuk algınlığına yakalandım. Eşim sağolsun bana geçirdi. Boğazım pert burnum akıyor ve hapşırıyorum. Doktoruma yazdım ama evde önerebileceğiniz bir tedavi var mıdır?

Aynen öyle doktorum zaten dinlendirme taraftarı bir kere düşük olduğu için riske etmek istemiyor çok zorlarlarsa yine raporla devam edeceğim

Kızlar soğuk algınlığına yakalandım. Eşim sağolsun bana geçirdi. Boğazım pert burnum akıyor ve hapşırıyorum. Doktoruma yazdım ama evde önerebileceğiniz bir tedavi var mıdır?
Canım zencefil tozu karabiber limon ya da zencefil tozu pekmez limon ya da karabiber pekmez limon karıştır boğazına değdirecek şekilde iç. Tuzlu su ile gargara yap. İlikli kemik suyuna çorba. Limonlu su. Parol. Burun fısfısı ve nazal duş.

bu tarifi not aldım 3. ay bitince başlarım sanırım benim ilginçtir kalçalarım çatlamış kalçadan iğne vurulurken fark ettik eşimle oralar da çatlar mı anlamadım ama neyse sorun yok, doğal yöntermler çok önemli tüm cilt bakımımı saç bakımımı değiştirdim tüm bakımlarımı doğal içerikli ürün ve serumlarla yapıyorum korkumdan erken başladım bu karışım için teşekkürler çook makbule geçti

Harikasın valla hepsini uygulayacağım çok teşekkür ederim canım benim

Harikasın valla hepsini uygulayacağım çok teşekkür ederim canım benim
Rica ederim canım biliyorsun ki hastalıklar konusunda kaç aydır master yaptım kızım sağolsun Hatun şimdi de alerji oldu türkiyeye gitmeye 5 gün kala valla diyorum gitmeden önce 1 gün kala iyileşir benim burada ağzıma tükürdüğü ile kalır Türkiyede anneanne dedeye cilve yapar

Sen buraya gelince bence güzelce bir kurşun döktür gerçekten nedir bu hastalık bırakmadı yakanızı.

Hiç şaşırmadım inan ki ladin tr de o kadar çok şeye gereksiz para ödüyoruz ve buna o kadar alıştık ki artık çok normal geliyor maalesef Şu süreçte ilk ve en büyük öncelik bebislerin sağlığı olduğu için insan ne kadarsa vermeye razı da oluyor bir taraftan gözü görmüyor

Sen buraya gelince bence güzelce bir kurşun döktür gerçekten nedir bu hastalık bırakmadı yakanızı.
Canım sizinkiler bi doğsun bi kreş yaşına gelsin Allah izin verirse siz de burada yandım anam deyince dicem kurşun döktür Şaka bir yana inşallah hiç bir çocuk hasta olmaz ama kreşin ilk 1 senesi Türkiyede hastalık maalesef ki oluyor işte Almanya’da da 2 sene çünkü buradaki sağlık sistemi işi uzatıyor

Kuzum doğru kızımda ben de verdim o parayı türkiyedeyken. Ama işte burada da paralı sanıyordum.

Okula giden her çocuk mutlaka hasta oluyor ya. Birbirlerine geçiriyorlar kuluçka dönemi vs derken çocuklar maalesef uzun dönemde iyileşemiyor ama bir diğer yandan bakılırsa bağışıklık kazanmaya da başlıyorlar. Keşke hiç hasta olmasalar üzücü valla

Hadi hayırlı olsun kızlar
Açılıyormuş trde. Ne halt etmeye kapamışlardı bilmiyorum ama… neyse

Eklentiler

• IMG_6248.png
    163,2 KB · Görüntüleme: 38
Bağışıklık kazanırken işte sana babasına bulaşıyor sonra evde kısır döngü tam diyorsun bitti geri başlıyor ama Türkiyede olsam 3 yaşına kadar göndermezdim burada mecbur 16 aylıkken vermek zorunda kaldım. Daha emiyordu düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…