Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Allah yardımcın olsun iyi haberlerinle gelirsin inşallah

Sağol canim üzülmedim aksine bu duruma çok seviniyorum ameliyat kapalı olacak ama yine de anestezi almak normal olamamak içimi burkuyor

O kadar muayene oluyoruz :) yıllardır olsaydı doktorlar anlardı sanırım.
Yani bir ihtimal yıllar içinde değişiyoruz. Fizyolojisi de değişiyor belki bu sefer rahmin daha hızlı büyüyor mesaneye baskı yapıyor o da dediğin gibi daha da kuvvetlendiyse karşılıklı itisiyorlardir icerde

Bana gebelikten önce ocean mumy başlamamı önerdiler (tektük aldım düzenli değil)
gebe kaldıktan sonra gittiğim iki doktorda Ocen mumy devam etmemi söyledi içinde yeterli folik asit de var devam et dediler hatta son gittiğim doktor ek olarak ocean D3K1 günde 1 damla başlattı. Yani multivitamin tabi omega3 de var siz şimdi böyle diyince bi endişelendim umarım kötü sonuçları olmaz

Çok haklısın olabilir tabi. Doktoruma gidince bi çıtlatayım

Tabi doktorunuz söylediği aslolandır ben bir ilaç formasının biyokimya lab sorumlusuyum. Şimdiye kadar hiçbir vitamini her gün almadım. en fazla gün aşırı alırım bazen üç günde bir. Ama dediğim gibi herkesin durumu farklı. Eksiklik varsa her gün alınır hatta günde birden fazla. Siz doktorunuza güvenin

ladin19 tekrar çok geçmiş olsun
Benim kese 5+1 de - kalp atışı 6+1 de görüldü
Eşim dahil etrafımda ki neredeyse herkes erkek diyor ama benim hissiyatım hala net değil. Sağlıkla gelsinler bebişlerimiz

Geçmiş olsun, güzel haberlerinizi bekliyoruz dün benim de kırmızı şekilde kanamam oldu hastaneye yatisim yapıldı her şey çok ani oldu Allah hepimizin yardımcısı olsun

Cok geçmiş olsun canım inşallah sağlıkla çıkarsınız ordan
Geçmiş olsun inşallah hersey yolundadir.
Herşey yolunda mı canım
Biraz esimle tartıştık fazlasıyla sinirlendim sonra wc ye gidince kanama yaşadığımı fark ettim kirmizi ve avuç içi kadar olunca korktum hemen kadın doğum acile geldik normalde 11/12 temmuz gibi kalp atışı için gelecektik, 6+4 dediler kalp atışını duyduk , kan değerlerim biraz değişik çıktı kansızlık var bazı değerlerim düşük çıktı gece burada kaldım hala çıkamadım usg ye tekrar gireceğim bi de kreatinin değerim yüksek cikmis benim için tablo belirsiz :/
İlginize teşekkür ederim canlar

Geçmiş olsun, güzel haberlerinizi bekliyoruz dün benim de kırmızı şekilde kanamam oldu hastaneye yatisim yapıldı her şey çok ani oldu Allah hepimizin yardımcısı olsun
Çok geçmiş olsun. İnşallah dünden bugüne iyi olmussunuzdur

Kızlar bulantı için prilam kullanıyorum. Doktor günde 4 taneye kadar alabilirsin demişti. Akşam yatmadan önce 2 tane içiyorum ertesi güne ne bir mide bulantısı yaşıyorum ne rahatsızlık, harikayım. Eğer dayanamayacak kadar bulantınız varsa gerçekten işe yarıyor. Bir zararı da yok. Diğer türlü sürekli kusuyorum midem ve karnım aşırı kasılıyor kusmaktan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…