Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba bugun zeynep kamile ben hamıleyım demeye gittim. neredeyse ameliyathaneye alıyorlardı. hemen yatısım yapıldı pazartesi serklajım yapılacak ızın ıstedım vermedıler. sonra anestezi hafta sonu kabul etmemiş çıkardılar eve geldim. pazartesi sabah yatıcam ve ameliyata alınıcam. şok içindeyım. hazır değilim. karmakarışık oldum ağladım orda. umarım sonucu ıyı olacak her şey yavrum için.
Allah yardımcın olsun iyi haberlerinle gelirsin inşallah

Sağol canim üzülmedim aksine bu duruma çok seviniyorum ameliyat kapalı olacak ama yine de anestezi almak normal olamamak içimi burkuyor
Kızlar merhaba 🌸 birkaç gündür çok kötüydüm mide bulantılarım çok arttı günde üç defa şiddetli kusmalar olunca halsizlik beni yatağa mahkum etti. Çok şükür bugün biraz daha iyi sayılırım. Bu süreçte birçok gelişme olmuş @semocann oglak_kadini oglak_kadini yaşadıklarınıza çok üzüldüm inşallah en kısa sürede her şey yolunda dersiniz bizlere

O kadar muayene oluyoruz :) yıllardır olsaydı doktorlar anlardı sanırım.
Yani bir ihtimal yıllar içinde değişiyoruz. Fizyolojisi de değişiyor belki bu sefer rahmin daha hızlı büyüyor mesaneye baskı yapıyor o da dediğin gibi daha da kuvvetlendiyse karşılıklı itisiyorlardir icerde 😁😁

Genelde folik asit kullanılıyor ilk aylarda. Onun dışında sanırım üçüncü aydan sonra doktor öneriyor. Sağlıklı beslenme ve folik asit bence yeterli. İleriki zamanda kan tahlili bakılır eksikliğe göre takviye başlanır. Her takviye her zaman iyi olmuyor özellikle omega3 ile ilgili son dönemde kalp ritim bozukluğu yaptığına dair çalışmalar var. Artık doktorlar bunu önermeye çekiniyor.
Bana gebelikten önce ocean mumy başlamamı önerdiler (tektük aldım düzenli değil)
gebe kaldıktan sonra gittiğim iki doktorda Ocen mumy devam etmemi söyledi içinde yeterli folik asit de var devam et dediler hatta son gittiğim doktor ek olarak ocean D3K1 günde 1 damla başlattı. Yani multivitamin tabi omega3 de var siz şimdi böyle diyince bi endişelendim umarım kötü sonuçları olmaz

Yani bir ihtimal yıllar içinde değişiyoruz. Fizyolojisi de değişiyor belki bu sefer rahmin daha hızlı büyüyor mesaneye baskı yapıyor o da dediğin gibi daha da kuvvetlendiyse karşılıklı itisiyorlardir icerde 😁😁
Çok haklısın olabilir tabi. Doktoruma gidince bi çıtlatayım

Bana gebelikten önce ocean mumy başlamamı önerdiler (tektük aldım düzenli değil)
gebe kaldıktan sonra gittiğim iki doktorda Ocen mumy devam etmemi söyledi içinde yeterli folik asit de var devam et dediler hatta son gittiğim doktor ek olarak ocean D3K1 günde 1 damla başlattı. Yani multivitamin tabi omega3 de var siz şimdi böyle diyince bi endişelendim umarım kötü sonuçları olmaz
Tabi doktorunuz söylediği aslolandır☺️ ben bir ilaç formasının biyokimya lab sorumlusuyum. Şimdiye kadar hiçbir vitamini her gün almadım. en fazla gün aşırı alırım bazen üç günde bir. Ama dediğim gibi herkesin durumu farklı. Eksiklik varsa her gün alınır hatta günde birden fazla. Siz doktorunuza güvenin 🤗

ladin19 ladin19 tekrar çok geçmiş olsun 🧿
Benim kese 5+1 de - kalp atışı 6+1 de görüldü 🙏🏻
Eşim dahil etrafımda ki neredeyse herkes erkek diyor 🤣 ama benim hissiyatım hala net değil. Sağlıkla gelsinler bebişlerimiz ♥️

kızlar merhaba bugun zeynep kamile ben hamıleyım demeye gittim. neredeyse ameliyathaneye alıyorlardı. hemen yatısım yapıldı pazartesi serklajım yapılacak ızın ıstedım vermedıler. sonra anestezi hafta sonu kabul etmemiş çıkardılar eve geldim. pazartesi sabah yatıcam ve ameliyata alınıcam. şok içindeyım. hazır değilim. karmakarışık oldum ağladım orda. umarım sonucu ıyı olacak her şey yavrum için.
Geçmiş olsun, güzel haberlerinizi bekliyoruz dün benim de kırmızı şekilde kanamam oldu hastaneye yatisim yapıldı her şey çok ani oldu Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🧿❤️

Cok geçmiş olsun canım inşallah sağlıkla çıkarsınız ordan
Geçmiş olsun inşallah hersey yolundadir.
Herşey yolunda mı canım
Biraz esimle tartıştık fazlasıyla sinirlendim sonra wc ye gidince kanama yaşadığımı fark ettim kirmizi ve avuç içi kadar olunca korktum hemen kadın doğum acile geldik normalde 11/12 temmuz gibi kalp atışı için gelecektik, 6+4 dediler kalp atışını duyduk , kan değerlerim biraz değişik çıktı kansızlık var bazı değerlerim düşük çıktı gece burada kaldım hala çıkamadım usg ye tekrar gireceğim bi de kreatinin değerim yüksek cikmis benim için tablo belirsiz :/
İlginize teşekkür ederim canlar ❤️🤲🌸

Geçmiş olsun, güzel haberlerinizi bekliyoruz dün benim de kırmızı şekilde kanamam oldu hastaneye yatisim yapıldı her şey çok ani oldu Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🧿❤️
Çok geçmiş olsun. İnşallah dünden bugüne iyi olmussunuzdur

Kızlar bulantı için prilam kullanıyorum. Doktor günde 4 taneye kadar alabilirsin demişti. Akşam yatmadan önce 2 tane içiyorum ertesi güne ne bir mide bulantısı yaşıyorum ne rahatsızlık, harikayım. Eğer dayanamayacak kadar bulantınız varsa gerçekten işe yarıyor. Bir zararı da yok. Diğer türlü sürekli kusuyorum midem ve karnım aşırı kasılıyor kusmaktan.

X