Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Gözlerim dolu dolu baktım bu topiğe geçen sene bu zamanlar 7 aşılama 2 tüp bebek ve 3.5 senelik bekleyişin ardından hamiş olduğumu öğrenmiştim Mart bebişi olması gerekiyordu ama Şubatta doğdu oğlum bizim grubumuza önceki senelerden gelip yazıyorlardı bende mutlulukla okuyodum zamanı gelince bende yazacağım insallah diyordum ve zamanı geldi çok şükür Rabbim hepinizin hamileliği kolaylıkla geçirmenizi nasip etsin sağlıkla huzurla mutlulukla kavuşun meleklerinize Sizi güzel zamanlar bekliyooorrr

Canım arkadaşlarım yardımcı olursanız çok sevinirim.Çok bulantım olduğu için sudan da tksindim.Günde 3 bardak anca içiyorum.Limon sıkmak falan işe yaramadı.Soğuk içince de balgam oluyor ve kusuyorum sürekli.Siz ne kadar su içiyorsunuz bir yöntemi olan arkadaşım var mıdır

Hanımlar merhabalar. Bir tane çocuğum var 3 yaşında şimdi tekrar hamileyşm çarşamba günü gittiğimde iki kese gözüktü . Başına gelen oldu mu yada duyan biri kaybolur mu bilmiyorum çok endişeleniyorum kızım daha çok küçük ve çok zor büyüdü veren Allah tabi ki ama insan sa düşünüyor nasıl yaparım diye

Hanımlar merhabalar. Bir tane çocuğum var 3 yaşında şimdi tekrar hamileyşm çarşamba günü gittiğimde iki kese gözüktü . Başına gelen oldu mu yada duyan biri kaybolur mu bilmiyorum çok endişeleniyorum kızım daha çok küçük ve çok zor büyüdü veren Allah tabi ki ama insan sa düşünüyor nasıl yaparım diye

Anne adı : nisan45
Kaçıncı cocuk : 1
Sat: 22.05
Kese : 6+4
Tahmini doğum tarihi : 20 şubat

Kızlar merhaba birkaç gündür çok kötüydüm mide bulantılarım çok arttı günde üç defa şiddetli kusmalar olunca halsizlik beni yatağa mahkum etti. Çok şükür bugün biraz daha iyi sayılırım. Bu süreçte birçok gelişme olmuş semocann oglak_kadini yaşadıklarınıza çok üzüldüm inşallah en kısa sürede her şey yolunda dersiniz bizlere

Canım sana da çok geçmiş olsun dikkat et kendine inşallah kese büyümeye devam eder ve bebişini korur içinde.

Bende seni merak edip buraya sormaya gelmiştim çok şükür ki iyiymişsin canım çok sevindim. Sizler iyi olunca biz de çok iyi oluyoruz

Ayy sorma ben de aynı dertten muzdaribim canım Normalde günde 2 2.5 litre içen ben şimdi 3 4 bardak anca içebiliyorum onlar da aldığım ilaçlar sayesinde ve çoğu kez içtiğim suyu bile çıkarıyorum. Son günlerde bebişin olduğu tarafta biraz ağrılarım başladı bazen böbrekleri de etkiliyor korkuyorum inşallah bir şey olmaz. Bazen yudum yudum almaya çalışıyorum bolca dinlenerek o iyi olabiliyor ama onu da kendimi iyi hissettiğim anlarda yapabiliyorum sadece

etrafinda planned parenthood var mi hic? Onlar hem bazen ucretsiz muayene sagliyor, hem de 5. Haftadan sonra ultrasound randevusu veriyor.

Bulantı ilacı kullanırsanız daha azalır

İkiz olabilir belkı hayırlı olsun

Ne denir bilemedim. Öncelikle düşünmek için alışmak veya karar vermek için önünüzde zaman var. Kötü düşünmeyin insan her şeye alışıyor. Biri kaybolur mu diye sormuşsunuz, yani bu hayatta her şey olası, biri de kaybolabilir, ikisi de kaybolabilir, ikisi de dünyaya gelebilir o ihtimaller her zaman var. evet zor iki bebek bakma düşüncesi anlıyorum. Dediğim gibi zaman size bie yol gösterecektir başka da yapacak bir şey yok. Her güzelliğin zorluğu var, zor olanın da güzelliği ayrı.

Hangi takviyelere başladınız?
Genelde folik asit kullanılıyor ilk aylarda. Onun dışında sanırım üçüncü aydan sonra doktor öneriyor. Sağlıklı beslenme ve folik asit bence yeterli. İleriki zamanda kan tahlili bakılır eksikliğe göre takviye başlanır. Her takviye her zaman iyi olmuyor özellikle omega3 ile ilgili son dönemde kalp ritim bozukluğu yaptığına dair çalışmalar var. Artık doktorlar bunu önermeye çekiniyor.

Bu arada ben de bir şey sorayım sizlere ben ilk iki hamileliğimde ilk aylar idrarla ilgili rahattım. Şimdi iki saatte bir tuvalete gidiyorum. Çok rahatsız ediyor mesanem. Ve çok susuyorum. Bu şekilde olan var mı? Sık idrara çıkmak normal ama benim sanki çok sık oldu

İkisi de kaybolabilir. Biri de kaybolabilir ikisi de yaşayabilir.ihtimal çok. Yapamayacaksaniz seçeneğiniz var biliyorsunuz.

Korkunuz endişeniz var. Ben güçlüyüm onlara hayat vermeye hazırım diyorsanız destek oluruz size burda geçiririz sürecimizi

Normal doğum muydu diğer ikisi canım belki minimal bir sarkma olmuştur. Ona da rahim baskı yapiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…